Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbutis Maironio g. 19

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Statomas: [KAU] Viešbutis Maironio g. 19

    Bene didžiausias naujo viešbučio statybos projektas Kaune nuo nepriklausomybės atkūrimo.

    Maironio g. 19, vietoj Sostinės pramogų komplekso iškils 6 aukštų 175 kambarių viešbutis.

    Labai džiugina, nes turėtų prisidėdi prie galimybės Kaune surengti didesnio masto renginius.

    Palyginimui dabar didžiausias Kauno viešbutis turi 206 kambarius, tad šitas ne ką atsiliks.

    Informacija:

    http://www.kaunas.lt/wp-content/uplo...siulymai-1.pdf

    Paskutinis taisė Gator; 2019.03.03, 20:41.

    #2
    Karalius ji pavadino vagonu

    Comment


      #3
      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      Karalius ji pavadino vagonu
      Man ir ne prie širdies, bet ką pats Karalius yra suprojektavęs per pastaruosius 10 m.?

      Comment


        #4
        Atrodo lyg visąlaik čia buves.Geras.

        Comment


          #5
          Kazka primena

          Comment


            #6
            Čia vietoj Merkurijaus turėjęs būti? Kauno stiliaus nauji pastatai.Išties žavi. O tas nepastatytas dar?

            Comment


              #7
              Parašė evvt Rodyti pranešimą
              Atrodo lyg visąlaik čia buves.Geras.
              nes panašus angaras ten pat yra. negeras. Nes neįdomus
              Русский военный корабль, иди нахуй!

              Comment


                #8
                Parašė liux Rodyti pranešimą

                nes panašus angaras ten pat yra. negeras. Nes neįdomus
                Kad absoliučiai nepanašūs statiniai.
                Nebent tau panašus tūris reiškia panašų statinį.

                Comment


                  #9
                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Kad absoliučiai nepanašūs statiniai.
                  Nebent tau panašus tūris reiškia panašų statinį.
                  panašus ir tūriu, ir monotonija. Ir tuo tūrio pragmatiškumu visai neįsipiešiantis į charakteringą Kauno senamiesčio aplinką.
                  Русский военный корабль, иди нахуй!

                  Comment


                    #10
                    Parašė liux Rodyti pranešimą

                    panašus ir tūriu, ir monotonija. Ir tuo tūrio pragmatiškumu visai neįsipiešiantis į charakteringą Kauno senamiesčio aplinką.
                    Pradėjau mintis dėliot kontraargumentuot skaitydamas pirmą pranešimo dalį, tačiau nusviro rankos priėjus iki priešpaskutinio žodžio.

                    Comment


                      #11
                      Parašė liux Rodyti pranešimą

                      panašus ir tūriu, ir monotonija. Ir tuo tūrio pragmatiškumu visai neįsipiešiantis į charakteringą Kauno senamiesčio aplinką.
                      Ar žodžiais galetum aprašyt daugmaž ką toj vietoj pats labiau norėtum matyt? Nes dabar tai aišku tik tiek kad blogai nes neįdomus tas projektas. Kas tada įdomu?

                      Comment


                        #12
                        Parašė evvt Rodyti pranešimą

                        Ar žodžiais galetum aprašyt daugmaž ką toj vietoj pats labiau norėtum matyt? Nes dabar tai aišku tik tiek kad blogai nes neįdomus tas projektas. Kas tada įdomu?
                        aš tiesiog norėčiau, kad šioje miesto dalyje pastatai būtų artimi tos aplinkos, kuri kiek senoviška, struktūrai. Juk tokia pastatų paskirtis ir yra, tapti aplinkos dalimi. O šis ją keičia. Nereikalingai.
                        Русский военный корабль, иди нахуй!

                        Comment


                          #13
                          Gražus pastatas. Bet man gerai atrodo ir dabar ten stovintis identiškų formų. Galėtų kitoj vietoj statyti.

                          Comment


                            #14
                            Parašė liux Rodyti pranešimą

                            aš tiesiog norėčiau, kad šioje miesto dalyje pastatai būtų artimi tos aplinkos, kuri kiek senoviška, struktūrai. Juk tokia pastatų paskirtis ir yra, tapti aplinkos dalimi. O šis ją keičia. Nereikalingai.
                            Kas gal turi nuotrauku tos vietos kaip yra dabar? Aš tik išreiškiau nuomonę kad neblogai tas naujas ten. Gal taip kaip yra dabar yra geriau nei tai kas nusimato būti?

                            Comment


                              #15
                              Parašė evvt Rodyti pranešimą

                              Kas gal turi nuotrauku tos vietos kaip yra dabar? Aš tik išreiškiau nuomonę kad neblogai tas naujas ten. Gal taip kaip yra dabar yra geriau nei tai kas nusimato būti?
                              Pagal mane, nei geriau nei blogiau.

                              Attached Files

                              Comment


                                #16
                                Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                Pagal mane, nei geriau nei blogiau.
                                Pirma tas griozdas be langų. Antra ir tt net neapsimoka ir vardinti, užtenka pirmo punkto.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė evvt Rodyti pranešimą

                                  Pirma tas griozdas be langų. Antra ir tt net neapsimoka ir vardinti, užtenka pirmo punkto.
                                  Man dizaino, tūrio, dydžio prasme - jie abu griozdai.
                                  Senasis pastatas labiau brutalistinis, tik stiklo kokybė labiau rėžia akį. Dauguma nori nušluoti brutalistinius pastatus, man šiuo atveju, jokio skirtumo, bet ar bus kas nors labiau estetiško? Tikrai ne.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                    Man dizaino, tūrio, dydžio prasme - jie abu griozdai.
                                    Senasis pastatas labiau brutalistinis, tik stiklo kokybė labiau rėžia akį. Dauguma nori nušluoti brutalistinius pastatus, man šiuo atveju, jokio skirtumo, bet ar bus kas nors labiau estetiško? Tikrai ne.
                                    o kas tamstai labiau estetiška?

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė evvt Rodyti pranešimą

                                      o kas tamstai labiau estetiška?
                                      Taline pilna minimalistinių modernių pastatų. Nemaža dalis LT architektų neturi stiliaus pojūčio, tik štampuoja stilistiškai prastus projektus.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
                                        Taline pilna minimalistinių modernių pastatų. Nemaža dalis LT architektų neturi stiliaus pojūčio, tik štampuoja stilistiškai prastus projektus.
                                        Man atrodo šis pastatas kaip tik atitinka vietos specifiką, nes greta esantis Banko pastatas taip pat yra masyvaus tūrio, tai kaži ar čia tas modernus minimalizmas gerai derėtų..

                                        Comment

                                        Working...
                                        X