Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Sanito“ gamyklos konversija Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Atrodo išties puikiai.

    Comment


      Darbai vyksta gana lėtai, bet bendras vaizdas labai neblogas:






      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Ačiū už atnaujinimą

        Comment


          Taip is tiesu bendras vaizdas turetu buti teigiamss. Tikiuosi, tai paskatins atnaujinti aplinkines teritorijas. Kokia, beje, situacija su tuo stoties turgaus iskelimu? Vyksta ten dabar kas, ar ne? Dar, butu idomu, suzinoti, kaip Sanito naujoji gamykla - jau atidaryta,ar ne?

          Comment


            Šioje vizualizacijoje yra daugmaž visa planuojama teritorija, o jau beveik baigtas rekonstruoti pastatas yra pažymėtas (apvestas raudonai)

            Comment


              Atrodo gerai. Nors Kaune daugiabučių statoma palyginti nedaug, bet bendras kokybės lygis, sakyčiau, gan džiugina. Gal taip ir yra todėl, kad nėra masinės NT psichozės?:

              Comment


                /\ ne gal, o būtent taip ir yra

                Comment


                  Kiek aš tą vizualizaciją bežiūrėčiau visvien nesuprantu kas čia per nesąmonės... Niekaip man rajono galai nesueina.... VIsų pirma kur dingta Vytauto prospektas?
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Kiek aš tą vizualizaciją bežiūrėčiau visvien nesuprantu kas čia per nesąmonės... Niekaip man rajono galai nesueina.... VIsų pirma kur dingta Vytauto prospektas?
                    Mano galva, prospektas čia iš viso nepatenka į vizualizaciją, nes jis yra už to apibraukto korpuso pačiame viršuje (taip logiškai būtų). Bet tik va niekaip nesuprantu, iš kur čia keturių juostų gatvė išdygsta, nes įvažiavimo į Vytauto prospektą (o dar tokio plataus) net neįsivaizduoju kaip būtų galima padaryti...

                    Tikėkimės, projektas patikimose rankose

                    Comment


                      Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                      Mano galva, prospektas čia iš viso nepatenka į vizualizaciją, nes jis yra už to apibraukto korpuso pačiame viršuje (taip logiškai būtų). Bet tik va niekaip nesuprantu, iš kur čia keturių juostų gatvė išdygsta, nes įvažiavimo į Vytauto prospektą (o dar tokio plataus) net neįsivaizduoju kaip būtų galima padaryti...

                      Tikėkimės, projektas patikimose rankose
                      Tai taip išeina kvartalas čia pavaizduotas nuo Ragučio iki prospekto? Tokiu atveju situacija aiškėja, tik iš kur tokia gatvė...
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Matyt, nauja gatvė numtyta.

                        Comment


                          Bent jau vizualizacijoje ta gatvė baigiasi atsiremdama į pastatą ir į Vytauto prospektą neišlenda. Kaip akligatviui ir dviejų juostų užtektų...
                          Te visad šviečia saulė...

                          Comment


                            Šiaip tai keistokas projektas savo ambicija tokioje vietoje. Gerai, miesto centras tai miesto centras, Akropolis netoli, gal kada ir savivaldybės dangoraižis atsikels, bet dabar tai vienoje pusėje Ragučio fabrikas, kitoje - dešimtmečius statomas turgaus paviljonas (kada nors vis tiek pabaigs), po porą turgų ir porą stočių su bomžų gvardijomis...

                            Aišku, linkiu rajonui atsigavimo, bet jis yra tiesiog neįmanomas neiškėlus turgaus ir nakčiai neužrakinus stočių

                            Comment


                              Greit pabaigtuvės.
                              Kaunas yra Kaunas

                              Comment


                                Kai pašalins tvoras ir reklamas - atrodys fantastiškai labai atgaivino stoties rajoną
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Gražu. Ir toliau reikia tą rajoną plėtoti. Taip pat ir "Planetos" kino teatrą, stoties turgų.

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Gražu. Ir toliau reikia tą rajoną plėtoti. Taip pat ir "Planetos" kino teatrą, stoties turgų.
                                    Tai jau taip. Stoties turgų išvis iškelčiau kur nors į Chemijos gatvę, o jo vietoj galima būtų prestižinių apartamentų pristatyti. Tas turgus iš esmės ir smugdo visą rajoną, nes vieta šiaip tai nereali.
                                    Kaip po dykumą blaškiausi

                                    Comment


                                      jo, nesamone tas stoties turgus toj vietoj

                                      Comment


                                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                        Tai jau taip. Stoties turgų išvis iškelčiau kur nors į Chemijos gatvę, o jo vietoj galima būtų prestižinių apartamentų pristatyti. Tas turgus iš esmės ir smugdo visą rajoną, nes vieta šiaip tai nereali.
                                        Tai gal ir stotis abi iškeliam į chemijos gatvę?
                                        Juk jis ir yra skirtas, iš principo, žmonėms, kurie atvažiavę iš užmiesčio iš karto gali prekiauti. Ar turime maksimas, tai turgaus nebereik?
                                        Nesu aš nei už turgų, nei ką, tik žinau, kad jei nebūtų turgaus - valgytume nekokybiškas daržoves iš parduotuvių.

                                        Comment


                                          o kur dingo ideja perkelti turgu i ten vytauto pr statyta baltu plytu pastata(ten lyg turguj state)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X