Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Mažoji architektūra Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • ernissss
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai.
    Pamirškit jau tas galerijas ir tuos žurnalus - visiškai neesminiai dalykai šiuo atveju, kad reikėtų čia taip eskaluot.

    Komentuoti:


  • Zefyras
    replied
    aš nesuprantu, kodėl tu vis dar įsikandęs to blogo, tarsi tai legitimuotų tą Kauno taurą. Rodai Oslo tigriuką, nors net nesulyginama aplinka, tas tigras net nėra vietos dominantas, nes pastatytas judrioje vietoje ir saikingo aukščio. Čia tuo tarpų 7 metrų monstras, kuris net neturi jokios originalios meninės išraiškos.
    o bET WiLLNiuj qANALizAcijos VAMZdis....

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.
    Some of the places in London where Arran’s artworks have been exhibited are the Royal Academy, Print House Gallery, Wayward Gallery, GP Studio Window Arch and Daily Goods, Camberwell. His sculptures are held in private collections in the United States, Germany, UK, France, Iceland, Switzerland and Japan.
    https://onartandaesthetics.com/2017/...arran-gregory/

    Jo, bet čia viskas š..., nes ponas narcisistas taip pasakė.
    Paskutinis taisė RokasLT; 2023.02.26, 19:52.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.
    Parodote kad esate vilianskiška narcicistinė šiūkšlė, nes visur matote š..., išskyrus save ir savo nuomonę, ir kitus vadinate įžeidžiančiais epitetais.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Nelygintimas dalykas bukas off topic provokavimas ir diskusija į temą su daliniais pašmaikštavimais.
    Kaip neįdomu čia su kavenskais aiškintis... bet tuo pačiu sunku neatsakyt kai taip tiesiogiai meluojama. Tikiuosi paskutinį kartą tenką aiškinti, atsakymas bullshitančiam žmogui, kad kažkoks ofisiukas pirmam aukšte nėra garsi Londono galerija, ir kad blogai perspausdinantys PR agentūros pranešimus nėra pasauliniai žurnaliai - nėra provokacija. Jeigu kavenskas užsitriggerina supratęs, kad jo bullshitas buvo užuostas, tai ne mano problema.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Sunku patikėtu, kad nepavydintis žmogus taurą karve, o žirgą arkliu vadintų.
    Nesunku.

    Ir šiaip tai yra labai nuvalkiota kai kažkas kažką sukritikuoja ir gauna atsakymą, kad kritikuoja nes pavydi.

    Tas pavydo kontraargumentas dažniausiai pasireiškia delfi komentaruose. Pvz. "tu sakai, kad Olga Pikul bezdžionė nes jai pavydi!" (bala žino ko).
    Paskutinis taisė AšNeRobotas; 2023.02.26, 20:33.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    rent free
    Rokas išlenda tik atsakydamas, tuo tarpu tu iš nieko inicijuodamas.
    Tai tu labiau rent free.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Keista, kad koks nors Gator dar nepasipiktino ir nepaprašė sutvarkyti situacijos.
    Nelygintimas dalykas bukas off topic provokavimas ir diskusija į temą su daliniais pašmaikštavimais.

    Komentuoti:


  • Gator
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Dar užmiršai, kad pavidžiu Kaunui nuostabios karvės skulptūros (arklio irgi).
    Sunku patikėtu, kad nepavydintis žmogus taurą karve, o žirgą arkliu vadintų.

    Komentuoti:


  • cozzamarra
    replied

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Rinkimai artėja
    https://www.facebook.com/photo/?fbid...95326291956224

    Click image for larger version

Name:	333029671_1580925845665970_7012232237138628201_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3itd2HUPOGgAX8hq0yo&_nc_ht=scontent.flhr1-1.fna&oh=00_AfBFUKZHwUt7MR95KC_k-zSxvVh_rRDQIFndonwRL0ew9Q&oe=63FFEA44.jpg
Views:	361
Size:	110,3 kB
ID:	2033123

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Nu ne, aš pradėjau pamatęs nesąmonę apie itin garsią Londono galeriją (apie kurią 0 informacijos internete) ir garsųjį architektūros žurnalą (studentės iš Pakistano blogą).
    Trys zurnalai kitoje mano zinuteje, vel specialiai faktus maisai.

    Komentuoti:


  • subfor
    replied
    AšNeRobotas, lygini 12 metru aukscio ir oficialiai 7 metru, jei neskaiciuotume kryziaus ir ragu, kurie beveik nesudaro turio, apie 5.3-5.7m skulpturas. Nesulyginami dalykai. Su 8+m skulpturomis reikia labai atsargiai, nes turis/aukstis didziulis ir toks menas rizikuoja tapti dideliu kiču. Just sayin.
    Paskutinis taisė subfor; 2023.02.26, 15:50.

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Parašė subfor Rodyti pranešimą
    . Viena pagrindinių esmių, ar gražiai atrodo menas.
    ...

    Komentuoti:


  • AšNeRobotas
    replied
    Tie post-sovietiniai rusiško mentaliteto seniai mėgsta didelius, blizgius ir šviečiančius paminklus. Druskininkų Malinausko pavyzdys:
    Click image for larger version

Name:	vilnietis-skulptorius-vladas-kancauskas-kaltina-druskininku-savivaldyb-78586891.jpg
Views:	372
Size:	199,0 kB
ID:	2033105

    šitas dar beja būtų puse by*io jeigu nesisuktų aplink savo ašį (Malinauskas pats gyrėsi, kad tai jo idėja).

    Skulptorius Vladas Kančauskas: naujas Druskininkų ženklas – mano darbo plagiatas
    https://www.google.com/amp/s/m.delfi...78571779&amp=1

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    Tu pirmas pradėjai atsirinkinėti kas tau/tavo požiūriui naudinga - bandydamas kuo labiau iškreipti naratyvą savo naudai. Dabar projektuoji savo veiksmus man. APGAILĖTINA.
    Nu ne, aš pradėjau pamatęs nesąmonę apie itin garsią Londono galeriją (apie kurią 0 informacijos internete) ir garsųjį architektūros žurnalą (studentės iš Pakistano blogą).

    Komentuoti:


  • subfor
    replied
    Kokie čia kai kurie toksiški. Matyt "cancel" kultūra iš Jav persismelkia ir į Lietuvą. Nepatinka, kad "didelė skulptūra, ar kad iš metalo, dar sakys, kad bulius nukopijuotas nuo Krasnodaro buliaus ir t.t". Aš rimtai norėčiau paklausti, kokie projektai jums patiktų? Laiku ir vietoje man patinka dideli ir bold projektai jeigu gražiai atrodo. Nors ne vienintele, bet viena pagrindinių esmių, ar gražiai atrodo menas. Kai kurie turbūt mano turintys aukšto lygio meninį supratimą, prisiskaitę kitų nuomonių, Jav cancel kultūros ir t.t. ir kone viską pradeda matyti kaip "negražu, kičas, nuobodu, nukopijuota" ir t.t. Suprantu kiekvienas turim nuomonę ir ją gerbiu, bet matau kad daug žmonių aplinkos/gyvenimo/tv neigiamai paveikti ir viskas jiems blogai.
    Paskutinis taisė subfor; 2023.02.26, 15:42.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Ką tu nori pasiekti rodydamas blogus pavyzdžius (kad ir su tuo pačiu jaučiu Vilniuje)?
    Tu pirmas pradėjai atsirinkinėti kas tau/tavo požiūriui naudinga - bandydamas kuo labiau iškreipti naratyvą savo naudai. Dabar projektuoji savo veiksmus man. APGAILĖTINA.

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Ką tu nori pasiekti rodydamas blogus pavyzdžius (kad ir su tuo pačiu jaučiu Vilniuje)?

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Oslas verkia kamputyje, kad savo CENTRE turi tigrą: https://www.amazon.in/Tiger-Statue-B.../dp/B0051UNDI0
    https://www.therange.co.uk/home-furn...-statue/#42360
    https://www.etsy.com/listing/1164712...ger-statue-big

    Komentuoti:

Working...
X