Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Piliamiesčio“ kvartalas Vilijampolėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Bootsy Rodyti pranešimą

    Paprastai nesiveliu į bereikšmius ginčus, tačiau šį kartą sužavėjo argumentacijos ir nick'o simbiozė Būtent tą patį šneka iPhone'ų turėtojai apie visus kitus "vargšus", kurie neva negali šito "stebūklo" nusipirkti. Spėju tu dar ir BMW vairuoji. Pilnas komplektas tikro kauniečio gautųsi

    Kalbant apie Piliamiestį, pastebėjau įdomų dalyką. Paskutinį kartą jų puslapį žiūrėjau turbūt birželį. 10 laisvų butų "Mūšoje" ir 41 "Alšėnų pilyje". Dabar 10/39. 2 butukai per ketvirtį Ar vis tik ne per stipriai apsižiota su kainomis
    Suprantu, labai skaudi tema tiek Piliamiestis, tiek Apple produkcija tiek BMW. Labai rimti trigeriai. Ir visa tai ne apie mane, tai apie tave, nes tu tai matai ir tave tai trigerina.. ne mane.

    O jai apie kvartalą - čia yra visko. Ir gerų ir blogų dalykų.
    Bet kai žmonės pamato tik trūkstamas trinkeles (bet nesugeba pamatyti, kad tiesiog nebaigtos trinkelės atsiremia į nebaigtos statybos tvorą) parduotų butų skaičių ir kvadrato kainą.. diskusija ko gero bevertė...

    Comment


      Parašė iPhone Rodyti pranešimą

      Suprantu, labai skaudi tema tiek Piliamiestis, tiek Apple produkcija tiek BMW. Labai rimti trigeriai. Ir visa tai ne apie mane, tai apie tave, nes tu tai matai ir tave tai trigerina.. ne mane.

      O jai apie kvartalą - čia yra visko. Ir gerų ir blogų dalykų.
      Bet kai žmonės pamato tik trūkstamas trinkeles (bet nesugeba pamatyti, kad tiesiog nebaigtos trinkelės atsiremia į nebaigtos statybos tvorą) parduotų butų skaičių ir kvadrato kainą.. diskusija ko gero bevertė...
      Na buvo konkretesnių, ką manai:

      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      Nėra tikro waterfronto, nėra mixed use,nėra public-private space separation, iš esmės nėra nieko kas darytų ta kvartalą miestu, o ne sovietinio mikrorajono reinkarancija.
      Tiesa gal čia juokavo, nes paskui pasakė kad geriausias piliamiestis kaip ir iphone su bmw

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        Na buvo konkretesnių, ką manai:



        Tiesa gal čia juokavo, nes paskui pasakė kad geriausias piliamiestis kaip ir iphone su bmw
        Pasakė visišką tiesą. Tikrai čia nėra mixed use, ar miestas mieste.
        Sekantys etapai link Combo, iš to kiek teko matyti laimėjusį variantą, turėtų eiti link to. Turėtų atsirasti daugiau komercijos pirmuose aukštuose ir t.t.
        Klausimas, kam ko reikia, vienok aš, vertinu tą ramybę savo kieme, nes jei čia būtų miestas mieste - šeštadienio vakarą čia būtų veiksmo.
        Bendriniu požiūriu, aš tikrai palaikau mintį, kad urbanistiškai tokie kvartalai, ypatingai palei upę, turėtų tapti miestu mieste su mixed use, komercija, ofisai, kavinės gyvenamieji ir t.t. kas duotų kvartalui daugiau gyvybės.

        Comment


          Parašė iPhone Rodyti pranešimą

          Suprantu, labai skaudi tema tiek Piliamiestis, tiek Apple produkcija tiek BMW. Labai rimti trigeriai. Ir visa tai ne apie mane, tai apie tave, nes tu tai matai ir tave tai trigerina.. ne mane.

          O jai apie kvartalą - čia yra visko. Ir gerų ir blogų dalykų.
          Bet kai žmonės pamato tik trūkstamas trinkeles (bet nesugeba pamatyti, kad tiesiog nebaigtos trinkelės atsiremia į nebaigtos statybos tvorą) parduotų butų skaičių ir kvadrato kainą.. diskusija ko gero bevertė...
          Būtent apie tai aš ir rašiau - visi kas nemėgsta arba tiesiog nesinaudoja iPhone ir pan. yra "užtrigerinti ubagai" Atrodo, kad visi, kurie kritikuoja Piliamiestį irgi
          Pamenu kažkada seniai seniai buvo toks internetinis projektas "šūdų kultas" Kartais atrodo, kad jūs vis dar dalyvaujate jame ir didžiuojatės tuo Sėkmės
          Occupation: igra na balalaikach v traktirach

          Comment


            Parašė Draarvys Rodyti pranešimą

            Dėkoju už paaiškinimą, bet tai nekeičia esmės. Sovietai visus darbo liaudies žmogeliukus buvo sumąste sukišti į inkiliukus, kad nekeltų bangų ir būtų patenkinti tuo ką turi. Lyginti 49-50 kv. skyles su dabartiniais apartamentais yra juokinga, kaip lyginti mersa su zapu
            Nu tai aš ir patikslinau, jog nekalbu apie pačius daugiabučius.

            Comment


              Parašė Bootsy Rodyti pranešimą

              Būtent apie tai aš ir rašiau - visi kas nemėgsta arba tiesiog nesinaudoja iPhone ir pan. yra "užtrigerinti ubagai" Atrodo, kad visi, kurie kritikuoja Piliamiestį irgi
              Pamenu kažkada seniai seniai buvo toks internetinis projektas "šūdų kultas" Kartais atrodo, kad jūs vis dar dalyvaujate jame ir didžiuojatės tuo Sėkmės
              Pats ištraukiai tuos menamus kultus, pats prisipi..., pats sugalvojai apie ubagus ir dabar dar suvaidinai nuskriaustą mergaitę

              O argumentų apie urbanistiką ir architektūrą bus?
              Gal pasidalinsi savo patirtimi ką esi suprojektavęs, pastatęs ar išvystęs?

              Comment


                Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                Pats ištraukiai tuos menamus kultus, pats prisipi..., pats sugalvojai apie ubagus ir dabar dar suvaidinai nuskriaustą mergaitę

                O argumentų apie urbanistiką ir architektūrą bus?
                Gal pasidalinsi savo patirtimi ką esi suprojektavęs, pastatęs ar išvystęs?
                Rašosi "ištraukei". Aš juos ištraukiau iš tavo nicko Tokį gali susikurti tik minėto kulto bajoras...

                O reikia būt kažką pastačius, suprojektavus ir išvysčius, kad kritikuoti? Kiek krepšinio olimpinių medalių ir UEFA čempionų lygos taurių turi Rytis Vyšniauskas, kad drįsta kritikuoti krepšininkus ir futbolininkus Man užtenka Varlamovo vlogus iš Skandinavijos pažiūrėti, kad suprasčiau kas yra Š, o kas normalus, gražus, funkcionalus, draugiškas aplinkai ir žmonėms planavimas ir architektūra.
                Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                Comment


                  Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                  Kol negalėjau įpirkti buto Piliamiestyje, visiems sakiau kad čia šūdas, šilainiai 2 ir t.t.
                  Po 4 metų gyvenimo Piliamiestyje, galiu tik užjausti tuos kurie dabar rėkia koks čia blogas rajonas..
                  Į sveikatą kaimynas.
                  Studentas

                  Comment


                    temos atnaujinimas

                    Comment


                      Iš Brastos gatvės

                      Click image for larger version

Name:	DSCF7190.JPG
Views:	4064
Size:	1,22 MB
ID:	2014477

                      Click image for larger version

Name:	DSCF7193.JPG
Views:	4062
Size:	1,95 MB
ID:	2014478

                      Click image for larger version

Name:	DSCF7195.JPG
Views:	4050
Size:	1,74 MB
ID:	2014479
                      Keliauju per Lietuvą

                      Comment


                        Dar arčiau Kauno pilies

                        ‎‎ Plačiau: https://sa.lt/auga-kauno-piliamiesti...spedo-komanda/
                        www.dizonaurai.lt /architektūrinės vizualizacijos

                        Comment


                          Iš KTU Išmaniųjų miestų ir infrastruktūros centro Kauno 3D modelio. Sukelti esami ir būsimi pastatai. Pagrindinis mano postas kitoj temoje

                          Click image for larger version  Name:	pil.PNG Views:	0 Size:	2,47 MB ID:	2025487

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	E9B982C6-EA9E-4F73-8824-ECA76BB4B679.jpeg
Views:	2531
Size:	104,1 kB
ID:	2026186

                            Comment


                              Tamsoj visai nordic atrodo.

                              Galvojau, ką man primena. Ogi tikrai, toks Reikjaviko vaibas, tik žymiai menkesniame mastelyje:
                              Sæbraut – „Google“ žemėlapiai
                              Paskutinis taisė Tomas; 2023.01.27, 13:11.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment






                                Comment


                                  Sestadieni dirba

                                  Click image for larger version

Name:	00E51E06-71A8-4B97-B1DA-275E7416B7E4.jpeg
Views:	2345
Size:	2,04 MB
ID:	2026393

                                  Comment


                                    Gal kas naują foto galit įkelt? Smalsu kaip realiai tie du nauji devynaukščiai, kur dabar stato, nuo Brastos g. pusės atrodo. Gal jau gyvenantys galit pakomentuot kaip sugyvat su statybomis? Ar kvartalui plečiantis, ar juntamas triukšmas ir trukdo gyventi (ypač jei su vaikais esat)?

                                    Comment


                                      Triuksmas minimalus ir tik darbo valandomis. Uzdarius langus nesigirdi.
                                      Studentas

                                      Comment


                                        Ramybė. Nieko negirdžiu ir į upę žiūriu
                                        You've got one life! Live it!

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X