Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] PC "Prisma" statybos Jonavos gatvėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai kad rimtai čia vagina - bet jau po to, kai joje pabuvojo 110 mm kanalizacinė alkūnė
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      kokį mėšlą čia voliojat?..

      Comment


        Matyt sperma smegenis spaudzia...
        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

        Comment


          Žmogus parašė vaizdingą palyginimą, o jūs čia visi putojatės

          Comment


            Uztaike ant profu

            Comment


              Nu ir kam sita dar viena didele krautuve reikalinga... Pries statybos darbus galvojau bent si kart kazka gero pastatys toki plota atlaisvinus. Klydau:/

              Comment


                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                Žmogus parašė vaizdingą palyginimą, o jūs čia visi putojatės
                Aš nesu idėjos autorius. Tik gerbėjas.

                Comment


                  Visiems, kurie gerbia tikrą architektūrą, skiriamas filmas Drobės atminimui..

                  http://www.youtube.com/watch?v=mYnHm2QFfS4

                  Mano asmeninė kuryba, fotografuota, filmuota ir montažas su Nokia Nst-4 v3.1.9
                  Paskutinis taisė Ikarus280; 2013.01.05, 00:54.
                  Statyba pigiau

                  Comment


                    Įėjimų išpildymas nustebino gerąja prasme, atrodo net per prabangiai tokiam eiliniam pigiam angarui.

                    Na o jei palyginti su artimiausiais konkurentais - "Žaliakalnio IKI", kur rekonstrukcija irgi padaryta neseniai, tai ten interjerui nors kažkiek dėmesio skirta, taip pat privalumas - Savitarnos kasos. Deja, bet "Prizmoje" tokio stebuklo nerasta.

                    Tiesa, darbo laikas iki 23 val. - taškas "Prizmos" naudai

                    Comment


                      tai, kad tiek silas tiek iki iki tiek pat dirba

                      Comment


                        Parašė ViR2 Rodyti pranešimą
                        tai, kad tiek silas tiek iki iki tiek pat dirba
                        Šilas iki 23 val., bet Iki tik iki 22 val., tačiau nei Iki, nei tuo labiau Šilas negali lygintis asortimentu su Prisma.

                        Comment


                          Parašė Linas Rodyti pranešimą
                          Šilas iki 23 val., bet Iki tik iki 22 val., tačiau nei Iki, nei tuo labiau Šilas negali lygintis asortimentu su Prisma.
                          Prisma irgi nelabai gali lygintis su Maxima ar Rimi.
                          Flickr

                          Comment


                            kad Kaune atsidare Prisma, maximoje ir iki pagerejo prekiu asortimentas, bent man daug maloniau apsipirkineti prismoje

                            Comment


                              Nemanau, kad "Prismai" reikalingos savitarnos kasos. Kaip suprantu "Prismos" orientuotos į vežimėliais prekes perkančius, o profesionali kasininkė kur kas greičiau nuskanuoja prekes nei vidutinis pirkėjas.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Prisma irgi nelabai gali lygintis su Maxima ar Rimi.
                                Kodėl ne?

                                Comment


                                  Man Prismos asortimentas zymiai priimtinesnis nei Maximos ar Rimi. O siaip liaudyje jau vaiksto naujas posakis: "Ne Maximos klientui Prisma suprasti".

                                  Comment


                                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                    Man Prismos asortimentas zymiai priimtinesnis nei Maximos ar Rimi. O siaip liaudyje jau vaiksto naujas posakis: "Ne Maximos klientui Prisma suprasti".
                                    Man Prismos asortimentas irgi patinka, daug suomiškų prekių. Be to, sūrių įvairovė didelė ir kainos geros.

                                    Comment


                                      Man irgi Prisma daug priimtinesne... ir asortimentu... ir kainom... ir aptarnavimo kultura... ir erdvesne aplinka... ir nuotoliu nuo namu.
                                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                      Comment


                                        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                        Man irgi Prisma daug priimtinesne... ir asortimentu... ir kainom... ir aptarnavimo kultura... ir erdvesne aplinka... ir nuotoliu nuo namu.
                                        Taip, Prismos pliusas - erdvė. Ir aptarnavimas nesugedęs, kaip Maximoj.

                                        Comment


                                          Maxima, maximai nelygu. Prie manos namu atsidare pavasari, tai jau pardavejos pazistamos, sveikinasi, galima pakalbint, panasiai kaip uzsieni

                                          O siap rekonstruotos IKI tai, savitarnos kasos, prekiu pateikimas man labai patinka

                                          Prismos prekiu asortimentas man ir priimtiniausisas, bet tos dideles erdves man asmeniskai nelabai..

                                          Silas, kazkaip man asocijuojasi su visokiais ex. taupyk ir pan, bet to prekes ir kainos kazkaip nedraugiskos, bet PC tokiose nisinese vietose, matyt turi savo pirkeju rata.

                                          Norfoj sako pigiausia, bet man nuejus norisi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X