Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] PC "Prisma" statybos Jonavos gatvėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Laukiu, kada Klaipėdoj atidarys.
    N N N

    Comment


      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
      Aš kasdien į prismą einu, tai mirtis. Dvi kasos dirba, o prie jų max trys žmonė eilėj bet gal vakare kitaip.
      Na čia vienintelis Prismos privalumas, visada tuščia, Vilniuje irgi tas pats
      Flickr

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Na čia vienintelis Prismos privalumas, visada tuščia, Vilniuje irgi tas pats
        Man tik įdomu kaip jie išsilaiko.

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Man tik įdomu kaip jie išsilaiko.
          tinkline parduotuve, vienai sunkiau - kita padeda + tiek suinvestavus abejoju ar jiem ten verta uzdarinet dabar, jei minuso nera didelio

          Comment


            Prisma priklauso labai, labai didelei S grupei, kurios pajamos per metus viršija 10 milijardų €, iš mums labiau žinomų prekių ženklų būtų viešbučiai Radisson, taip pat degalinių tinklas ABC ir šiuo metu jie vykdo plėtrą Baltijos šalyse. Estijoje jau seniai Prismos veikia, berods tuoj dešimtmetis bus. Rygoje keliais metais anksčiau nei Vilniuje pirmoji atsidarė.

            Pagal jų pirminį planą šiuo metu Vilniuje jau mažiausiai dvi prismos turėtų veikti, bet dėl ne jų pačių kaltės, planas nevyksta taip kaip buvo planuota. Iš viso buvo planuojama 5-6 parduotuvės finale. Kaune berods 2 ar tai trys jau gerai nepamenu. Apie Klaipėdą irgi neprisimenu jau .

            O šiai turėjau progą matyti Prismos virtuvę iš vidaus, taip pat Maximos, Rimi, IKI ir Norfos. Daugiausiai teko dirbti su Prisma ir Maxima ir galiu drąsiai pasakyti, kad visomis prasmėmis Prisma yra šviesmečiu priekyje, lyginant su Maxima.

            Apskritai jeigu kas nors paprašytų manęs išreitinguoti prekybcentrius, veikiančius mūsų šalyje tai mano reitingas atrodytų taip:

            1. Prisma
            2-3. Rimi/Iki - per mažai su pastarosiomis teko dirbti, kad galėčiau objektyviai įvertinti, kuri iš pastarųjų solidesnė.
            4. Maxima - dauguma jų veiklos aspektų, elgesys su personalu ir šiaip vidinė "tvarka" visada kėlė šleikštulį. Stengiuosi vengti, kiek įmanoma.
            5. Norfa - visiškas balaganas.

            Čia aš ne išpirkėjo pozicijos, o iš tos pusės, kurios paprastas pirkėjas nemato .

            Nuoširdžiai linkiu suomiams sėkmės ir tikiuosi įsuks savo Prismas jie Lietuvoje .

            Comment


              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
              Prisma priklauso labai, labai didelei S grupei, kurios pajamos per metus viršija 10 milijardų €, iš mums labiau žinomų prekių ženklų būtų viešbučiai Radisson, taip pat degalinių tinklas ABC ir šiuo metu jie vykdo plėtrą Baltijos šalyse. Estijoje jau seniai Prismos veikia, berods tuoj dešimtmetis bus. Rygoje keliais metais anksčiau nei Vilniuje pirmoji atsidarė.

              Pagal jų pirminį planą šiuo metu Vilniuje jau mažiausiai dvi prismos turėtų veikti, bet dėl ne jų pačių kaltės, planas nevyksta taip kaip buvo planuota. Iš viso buvo planuojama 5-6 parduotuvės finale. Kaune berods 2 ar tai trys jau gerai nepamenu. Apie Klaipėdą irgi neprisimenu jau .

              O šiai turėjau progą matyti Prismos virtuvę iš vidaus, taip pat Maximos, Rimi, IKI ir Norfos. Daugiausiai teko dirbti su Prisma ir Maxima ir galiu drąsiai pasakyti, kad visomis prasmėmis Prisma yra šviesmečiu priekyje, lyginant su Maxima.

              Apskritai jeigu kas nors paprašytų manęs išreitinguoti prekybcentrius, veikiančius mūsų šalyje tai mano reitingas atrodytų taip:

              1. Prisma
              2-3. Rimi/Iki - per mažai su pastarosiomis teko dirbti, kad galėčiau objektyviai įvertinti, kuri iš pastarųjų solidesnė.
              4. Maxima - dauguma jų veiklos aspektų, elgesys su personalu ir šiaip vidinė "tvarka" visada kėlė šleikštulį. Stengiuosi vengti, kiek įmanoma.
              5. Norfa - visiškas balaganas.

              Čia aš ne išpirkėjo pozicijos, o iš tos pusės, kurios paprastas pirkėjas nemato .

              Nuoširdžiai linkiu suomiams sėkmės ir tikiuosi įsuks savo Prismas jie Lietuvoje .
              kad parduotuve sterili, gausu skandinavisku produktu ir t.t. tai faktas, cia didelis pliusas

              Comment


                Parašė Jands Rodyti pranešimą
                kad parduotuve sterili, gausu skandinavisku produktu ir t.t. tai faktas, cia didelis pliusas
                O tai koks tikslas pirkti tą pačią prekę ne lietuvišką, o skandinavišką ir dar brangiau? Galų gale pirkėjų skaičius viską pasako, jau nekalbant apie tragišką kokybę visokių pusfabrikačių, kepamų duonų ir t.t., plius dar pasirinkimas gerokai mažesnis, ne kartą teko grįžti specialiai į Maximą, nes Prismoje tų prekių nebuvo.
                Paskutinis taisė Lettered; 2012.08.17, 15:44.
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  O tai koks tikslas pirkti tą pačią prekę ne lietuvišką, o skandinavišką ir dar brangiau? Galų gale pirkėjų skaičius viską pasako, jau nekalbant apie tragišką kokybę visokių pusfabrikačių, kepamų duonų ir t.t., plius dar pasirinkimas gerokai mažesnis, ne kartą teko grįžti specialiai į Maximą, nes Prismoje tų prekių nebuvo.
                  as nei uz prizma, nei pries prizma. sakau + tas, kad yra skandinavisku prekiu, gi ne viska lietuvaiciai pagamina
                  Paskutinis taisė Jands; 2012.08.17, 17:53.

                  Comment


                    Parašė lencas
                    Šioks toks patikslinimas: S grupei priklauso Sokos viešbučiai, o Radisson priklauso Rezidor viešbučių grupei.
                    Radison blu viesbucius jie valdo suomijoje + peugeot automobiliu distributorius + agro market savininkai, ir is vis S grupe tai didelis kolukis padarantis nedideles salies BVP per metus, kam idomu cia yra ju 2011 metine ataskaita.

                    Comment


                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                      Man tik įdomu kaip jie išsilaiko.
                      Kad ne taip mažai žmonių lankosi sostinės "Prismoj". O jei dar kokią akcijikę savaitgaliui parengia, tai žmonės tuntais į tą prekybos centrą lekia. Tokiu atveju visos kasos būna pilnos ir gerokai eilutėje tenka pastovėt
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        ir Kaune tikrai taip neretai būna

                        Comment


                          Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                          1. Prisma
                          <...>
                          5. Norfa - visiškas balaganas.
                          Įdomu kuo pasižymi Norfos balaganas? Kasininkės ko gero čia mažiau užguitos nei kokiose Maximose.

                          Comment


                            Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                            Įdomu kuo pasižymi Norfos balaganas? Kasininkės ko gero čia mažiau užguitos nei kokiose Maximose.
                            Aš ne apie prekybos salę ir aptarnavimą, iš principo jis gana panašus visur. Aš apie tai kas darosi jų sandėliuose, kaip dirba jų administracija, vadyba, "kokybės" kontrolę ir pan. .

                            Comment


                              Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                              Aš ne apie prekybos salę ir aptarnavimą, iš principo jis gana panašus visur. Aš apie tai kas darosi jų sandėliuose, kaip dirba jų administracija, vadyba, "kokybės" kontrolę ir pan. .
                              Pritariu pauliaK, esu irgi susipažinęs su Norfa iš vidaus - tikras balaganas ir pastovi personalo kaita, amžinai ieškomi mėsininkai ir pan. Ir dar įdomus pastebėjimas - į darbą priima tik tuos, kurie gyvena toli nuo Norfos, nes kas gyvena arti, tie nepageidaujami. Viena ausim girdėjau, kad taip daroma tyčia, kad būtų mažesnis pavojus, užkertant vagystes iš personalo pusės. Absurdas. Nors ir kitose ne stebuklai...
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                Jusu kalboms yra temos:
                                prisma prekybos tinklas
                                prekybos tinklai Lietuvoje

                                Cia apie si projekta Jonavos gatvej kalbet reikia

                                Comment


                                  jau ir aikštelė paasfaltuota nuo senukų pusės:


                                  nugarinė pusė:


                                  nuo Undinės pusės:

                                  Comment


                                    Gerai šita dėžė "dera" su Žaliakalnio šlaitais O bet tačiau tai 100 kart geriau nei apleisti gamybiniai pastatai.
                                    Show must go von!

                                    Comment


                                      Kas žinot, kokia statybų stadija dabar? Kada planuojama atidaryti parduotuvę?

                                      Comment


                                        O stadija maždaug tokia:



                                        Asfaltuojama aikštelė.





                                        Įėjimai.





                                        Kita pusė.

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                          Kada planuojama atidaryti parduotuvę?
                                          Kolkas lapkričio 1d. Nemanau, kad realu.


                                          Comment

                                          Working...
                                          X