Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] PC "Prisma" statybos Jonavos gatvėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    stato ten kur shlaitai graziai apauge, o va kur garaziuku panorama sviecia taip iseina, kad bus automobiliu aikstele? tai bent papuosh miesto centro vaizda...
    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

    Comment


      Tokius gargarus statant grožio aš ir nesitikiu.
      NIEKO GUDRAUS NEPASAKYSIU.

      Comment


        Gal zinote kada pridavimas. Kazkaip gal praziurejau?

        Comment


          Parašė pukisbaisula Rodyti pranešimą
          Tokius gargarus statant grožio aš ir nesitikiu.
          cia ne apie pastato grozi kalba eina. ar tu matai ka as rasau ar ne?
          Occupation: igra na balalaikach v traktirach

          Comment


            Jiems dzin į aplinką ir grožį,jiems svarbu,kad būtu didelis ir pigus.Nors tai ką nugriovė irgi nepuošė.Tai ką pastatys irgi nestovės amžinai.Ir vėl tada kita karta džiaugsis kad pagaliau nugriaus ta baisę neskoningą dėžę.
            NIEKO GUDRAUS NEPASAKYSIU.

            Comment


              Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
              cia ne apie pastato grozi kalba eina. ar tu matai ka as rasau ar ne?
              Matyti tai matome, bet suprasti tuos paslebizavojimus tai nelengva. Garažai šlaite, savaime suprantama Prismos problema

              Comment


                Parašė a'Damned Rodyti pranešimą
                Matyti tai matome, bet suprasti tuos paslebizavojimus tai nelengva. Garažai šlaite, savaime suprantama Prismos problema
                kai is delfi atejes, tai tikrai turbut sunku suprasti architekturiniam/urbanistiniam forume destomas pretenzijas i gimtojo miesto darkyma jo, garazai slaite tuoj bus viso miesto problema, bet tikrai ne prismos ir ja projektavusio architekto
                Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                Comment


                  Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
                  kai is delfi atejes, tai tikrai turbut sunku suprasti architekturiniam/urbanistiniam forume destomas pretenzijas i gimtojo miesto darkyma jo, garazai slaite tuoj bus viso miesto problema, bet tikrai ne prismos ir ja projektavusio architekto
                  Tamsta iš Delfi atėjęs? Gal tuomet Jums ir sunku. O ir ish rashysenos panashu. Ką norėjau pasakyti, kad pati Prisma savaime to šlaito nedarko. Ar gimtojo miesto darkymas - pastato, užstojusio šlaite esančius garažus nugriovimas? Pats pastatas atlieka funkciją ir tikėtina, kad suprojektuotas ją atlikti gerai, bet garažiukų uždengimas į funkciją, ko gero, neįeina. Bet ką aš, Delfije nebuvęs, suprantu.

                  Comment


                    Parašė a'Damned Rodyti pranešimą
                    Tamsta iš Delfi atėjęs? Gal tuomet Jums ir sunku. O ir ish rashysenos panashu. Ką norėjau pasakyti, kad pati Prisma savaime to šlaito nedarko. Ar gimtojo miesto darkymas - pastato, užstojusio šlaite esančius garažus nugriovimas? Pats pastatas atlieka funkciją ir tikėtina, kad suprojektuotas ją atlikti gerai, bet garažiukų uždengimas į funkciją, ko gero, neįeina. Bet ką aš, Delfije nebuvęs, suprantu.
                    kaip lietuviu kalbos zinovui ir puoseletojui tai matau tau sunku su teksto suvokimu ir supratimu kas is kur cia atejes
                    pati prisma slaita JAU darko ir kaip galima numanyti darkys ir ateityje kiekvieno pastato paskirtis yra ne tik atlikti funkcija, bet ir isitraukti i aplinka visomis imanomai teigiamomis prasmemis, ja praturtinti ir pagrazinti. kadangi mes gyvename lietuvoje ir tu esi lietuvis tai tau tai sunku suprasti. as tai suprantu ir tau siandien atleidziu uz tai gyvenk. bet butu gerai, kad vis tik griztum i delfi
                    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                    Comment


                      Šiandien:

                      nuo Senukų pusės




                      nuo Undinės pusės


                      Comment


                        2012-08-15









                        Paskutinis taisė Bootsy; 2012.08.15, 18:34.
                        Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                        Comment


                          labai idomu kaip cia viskas atrodys ir kaip seksis vystyti veikla. Kiek esu buves pirmojoje prismoje (banginyje) - tustoka parduotuve, sunku rast gyvybes ar judejimo zenklu. Sita velgi... vieta is pirmo zvilgnsio nebloga, arti centras ir t.t. BET tie kas gyvena centre manau eis i IKI - daug patogiau, ir .... "arciau namu"
                          Nebent sis statomas prekybos centras oriantuotas i pravaziuojancius, galbut Kleboniskio gyventojus..

                          Comment


                            /\ įdomus požiūris - jeigu nėra žmonių kaip maximoje prisigrūdusių kaip silkės statinėje ir kantriai laukiančių, kai kiekvieną dieną maxima iš jų šaiposi laikydama 10 kasų veikiančių, kai eilės nusidriekia iki šaldytuvų vidurio, tai pamačius tvarkingas prismos erdves, kuriose žmonės paskęsta, atrodo, kad nėra lankytojų. tas "nėra" ypač pasijaučia kai prisma kokią akcijytę paskelbia, ypač rūbų, ir sulekia maximos kontingentas pyyyrktys, nes ąąkcyja juk, tai baisu būna žiūrėt... rūbai ištaškyti, išdraskyti, sumaitota viskas... todėl prisma manau yra šiek tiek kitoks prekybcentris, su sava niša ir tikrai ne veltui būtent Kaune jie atidaro jau antrąją savo didelę parduotuvę

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              /\ įdomus požiūris - jeigu nėra žmonių kaip maximoje prisigrūdusių kaip silkės statinėje ir kantriai laukiančių, kai kiekvieną dieną maxima iš jų šaiposi laikydama 10 kasų veikiančių, kai eilės nusidriekia iki šaldytuvų vidurio, tai pamačius tvarkingas prismos erdves, kuriose žmonės paskęsta, atrodo, kad nėra lankytojų. tas "nėra" ypač pasijaučia kai prisma kokią akcijytę paskelbia, ypač rūbų, ir sulekia maximos kontingentas pyyyrktys, nes ąąkcyja juk, tai baisu būna žiūrėt... rūbai ištaškyti, išdraskyti, sumaitota viskas... todėl prisma manau yra šiek tiek kitoks prekybcentris, su sava niša ir tikrai ne veltui būtent Kaune jie atidaro jau antrąją savo didelę parduotuvę
                              Aš kasdien į prismą einu, tai mirtis. Dvi kasos dirba, o prie jų max trys žmonė eilėj bet gal vakare kitaip.

                              Comment


                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                Aš kasdien į prismą einu, tai mirtis. Dvi kasos dirba, o prie jų max trys žmonė eilėj bet gal vakare kitaip.
                                apie tai ir kalbu. Plius yra ne vien maxima, kaip ten kazkas pvz pateike, bet ir IKI - ten daug tvarkingesnis kontingentas renkas + zmoniu tikrai nera mazai. O mazi klientu srautai niekada nezavi, ar tai butu kavine, restoranas, ar maisto parduotuve.
                                Paskutinis taisė Jands; 2012.08.15, 20:00.

                                Comment


                                  Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                  Aš kasdien į prismą einu, tai mirtis. Dvi kasos dirba, o prie jų max trys žmonė eilėj bet gal vakare kitaip.
                                  toks jausmas, kad apie skirtingas parduotuves kalbam... net neatsimenu, ar kada esu matęs tik dvi kasas dirbant

                                  Comment


                                    Daktare, sorry, bet kai tema pakrypsta apie Prismą - Tavo šališkumas veržiasi per kraštus Pats gyvenu šalia, užsuku dažnai, ir tikrai dažnai dirba vos kelios kasos, net ir dienos metu taip pasitaiko Nepatinka man nei Maxima, nei Prisma nei dar kas nors, tiesiog einu apsipirkti kur patogiau, tuo metu arčiau ar noriu kokios specifinės prekės reikalingos esančios tik viename tinkle, bet kitur tiek pasenusių prekių kaip Prismoj ar aukštų kainų retai tenka matyti
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      o aš to šališkumo ir neslepiu

                                      Comment


                                        Palaikau daktarą, man irgi Prisma patinka... jau kokie 6 metai... labai gerai kad dabar bus prie namų
                                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                        Comment


                                          As irgi visiskas Prismos fanas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X