Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mjso Rodyti pranešimą
    Nepamirškit fotoaparatų ir fotkint visus kampus
    Fotoaparatų tikriausiai bus daugiau, nei žmonių. Deja, pats nedalyvausiu atidaryme.

    Comment


      Parašė Hanza Rodyti pranešimą
      Super ideja susitikimui, siulau 17 val
      Gerai bent jau man tinka, jei dar kas turit kitų variantų, siūlykit, aš vilkėsiu baltos spalvos marškinėlius su užrašu ŽALGIRIS

      Neužmirškit šampano

      Comment


        Pagaliau! o dėl fotoaparatų tai, jei židinio nuotolis didesnis nei 35mm - į areną nepateksite.

        Comment


          Parašė jugensas Rodyti pranešimą
          Pagaliau! o dėl fotoaparatų tai, jei židinio nuotolis didesnis nei 35mm - į areną nepateksite.
          Man tai įdomu kaip ten tie apsauginiai tikrins židinio nuotolį O pas mane Pentax WG1 kaži praleis

          Comment


            Su Pentax WG1 tikrai praleis ) manau jis galvoje turėjo tuos fotikus pas kuriuos keičiasi objektyvai

            Comment


              Ta prasme įleis tik su vadinamom muilyničiom, nes man sakė, kad neįleis su kitokiais, tad teko akreditacijos prašyti.

              Comment


                Tai pas mane ant WG-1 židinio nuotolis 28-140mm, tai kaip čia išeina neileis, ar aš kažko nesuprantu, kolegos apšvieskit, dėkui

                Comment


                  Paprasta, muilines leis, o kazko labiau link profesionalumo ne.

                  Comment


                    Įleis ir su veidrodiniais. Tik aišku ne su 300mm patrankom. Ypač Canon L klasės. bet jei su kitiniais tai praleis. Niekur jie nedings

                    Comment


                      http://www.basketnews.lt/foto/ziureti-13768.html

                      Dar nuotraukeliu is basketnews.lt

                      Comment


                        Parašė Hanza Rodyti pranešimą
                        http://www.basketnews.lt/foto/ziureti-13768.html

                        Dar nuotraukeliu is basketnews.lt
                        Na gražu gražu

                        Dar vienas patikslinimas dėl susitikimo tai stoviniuosiu prie iejimo į Forum Cinemas 4 aukšte, iš lauko pusės lauksiu kitų kas norėsit iš šio forumo galėsit prisijungt 17 val. Kaip ir sakiau būsiu su baltais Žalgirio marškinėliais
                        Paskutinis taisė SAULIUS; 2011.08.16, 19:07.

                        Comment


                          Parašė SAULIUS Rodyti pranešimą
                          Na gražu gražu

                          Dar vienas patikslinimas dėl susitikimo tai stoviniuosiu prie iejimo į Forum Cinemas 4 aukšte, lauksiu kitų kas norėsit iš šio forumo galėsit prisijungt 17 val. Kaip ir sakiau būsiu su baltais Žalgirio marškinėliais

                          Prisijungsiu su zaliais Lietuva marskineliais

                          Comment


                            kiek žinau, tai kažin ar išeis ten su tais Jūsų fotoaparatais, o aš būsiu taip pat, tik nežinau kada, ir ar išeitų susitikt, nes pusė 6 būtinai arenoje turiu būti, o ne kaunietis esu, tai dar reikės "pablūdinti"

                            Comment


                              Nuo 1998 m. laukus tikrai ketvirtadienį ašara išbėgs.. Atleiskit, silpnumo akimirka

                              Comment


                                Parašė wrm Rodyti pranešimą
                                Nuo 1998 m. laukus tikrai ketvirtadienį ašara išbėgs.. Atleiskit, silpnumo akimirka
                                manau ne vienam... Beje, internete atsirado raginimas, kurį pirmasis paragino daryti atrodo šio forumo narys, kad ketvirtadienį arenoje giedam energingai ne tik paskutinį himno stulpelį, bet VISĄ HIMNĄ!

                                Comment


                                  as sitos temos neseku, tai gal sitas jau buvo diskutuota. Bet vistiek, pagalvojau paklausiu, "in case".


                                  tas metalas nebus uzbentonuotas? kiek zinau tai tos skardos naudojamos kad betona palaikyti... :/

                                  Comment


                                    Parašė jugensas Rodyti pranešimą
                                    kiek žinau, tai kažin ar išeis ten su tais Jūsų fotoaparatais
                                    Tokia informacija turėjo būti pateikta įsigyjant bilietą, šiuo atveju, jei neklystu tai tas turėjo būti parašyta "Tiketoje".

                                    Parašė Andrejavus
                                    tas metalas nebus uzbentonuotas? kiek zinau tai tos skardos naudojamos kad betona palaikyti...
                                    Ne
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Parašė Hanza Rodyti pranešimą
                                      Prisijungsiu su zaliais Lietuva marskineliais
                                      Prisijungsiu. Nuogas

                                      Comment


                                        Tinklo/turėklų istorijoje galima dėti tašką.


                                        Dar keletas įdomesnių šio vakaro foto.








                                        Comment


                                          "Bonus".






                                          Comment

                                          Working...
                                          X