Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Elkmans Rodyti pranešimą
    Kauno arena dar unikalesne, niekur nepamatysi pastato, kuriame butu visa siena surudijus, ant kitos sienos laiptai pakabinti, trecia siena jau lygi ir uzbaigta, visose kitose sienose stiklinis fasadas belekokiu formu ir be jokios minties isdestytas ir dar permatomas. Eina kaskokios juostos tarp aukstu, o kitoj sienoj jau viskas nutruksta. Cia yra ektremalus pastatas
    As taip isivaizduoju,kad projektas visgi buvo,blogas,geras - galimas gincytis,bet projektas buvo isbaigtas.Dabar kas gavosi -state, state ,kol baigesi pinigai ......ir paliko.Gerekites.

    Comment


      Parašė Elkmans Rodyti pranešimą
      Kauno arena dar unikalesne, niekur nepamatysi pastato, kuriame butu visa siena surudijus, ant kitos sienos laiptai pakabinti, trecia siena jau lygi ir uzbaigta, visose kitose sienose stiklinis fasadas belekokiu formu ir be jokios minties isdestytas ir dar permatomas. Eina kaskokios juostos tarp aukstu, o kitoj sienoj jau viskas nutruksta. Cia yra ektremalus pastatas
      Ką tik išvardinai gerą sąrašą priežasčių, kodėl arena - unikali. Dabar pagal tave 'teisingoje' architektūroje negali būti permatomo stiklo, negali būti asimetrijos fasade... ko dar negali būti?

      O iš terminologinės pusės - ką reiškia 'belekokios formos' ir 'kaskokios juostos'? Nes nelabai suprantu, o visgi įdomu, noriu apie areną sužinoti.

      Kokia yra teisinga stiklinio fasado forma? apvali arba apvali ir dar blizganti?

      p.s.
      Laiptai nėra pakabinti.

      Comment


        Parašė aDamned Rodyti pranešimą
        Ką tik išvardinai gerą sąrašą priežasčių, kodėl arena - unikali. Dabar pagal tave 'teisingoje' architektūroje negali būti permatomo stiklo, negali būti asimetrijos fasade... ko dar negali būti?
        1. unikalu =/= grazu.
        2. Kaip Elkmans minejo, fasade 0 testinumo, kas automatiskai reiskia apie architekto nesugebejima apsisrpest del statinio isvaizdos. Viena siena patepliojo vienaip, kita kitaip, o kad galutiniame variante nesimato jokio rysio tai nieks nekaltas, o tik liaudis nesuprantantis meno.
        3. vizualizacijose nieko panasaus nemateme, todel iskyla naturalus klausimas: "Kas nutiko, architekte?".

        Comment


          Parašė maserati Rodyti pranešimą
          1. unikalu =/= grazu.
          2. Kaip Elkmans minejo, fasade 0 testinumo, kas automatiskai reiskia apie architekto nesugebejima apsisrpest del statinio isvaizdos. Viena siena patepliojo vienaip, kita kitaip, o kad galutiniame variante nesimato jokio rysio tai nieks nekaltas, o tik liaudis nesuprantantis meno.
          3. vizualizacijose nieko panasaus nemateme, todel iskyla naturalus klausimas: "Kas nutiko, architekte?".
          Kas nutiko?Pinigai baigesi.

          Comment


            Rašau paskutinį kartą. Jei negalvojate ką rašote - šioje temoje galimybės diskutuoti neturėsite.
            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

            Comment


              Parašė 99 Rodyti pranešimą
              Rašau paskutinį kartą. Jei negalvojate ką rašote - šioje temoje galimybės diskutuoti neturėsite.
              Ar čia galima tik liaupsinti Miliuno ,,šedevra,,ar žmones turi teise į nuomone ?Man asmeniškai žmonių pasisakymas arenos išvaizdos tema yra ypatingai aktualus ir įdomus,nes mano nuomone šis ,,statinys,, sudarkė viena gražiausiu Kauno vietu.Bet aš nebūtinai siūlau jums pritarti mano nuomonei,o anaiptol man ydomu kaip masto priešingos nuomonės atstovai.

              Comment


                Skaitant tikrai susidaro toks įspūdis, kad apart džiaugsmingų sušukimų, sveikinimų, kitokia nuomonė negalima. Visi turime skirtingas nuomones ir norime jas išreikšti, manau tam šis forumas ir sukurtas. Toks jausmas, kad kitų arenų nebėra yra tik viena geriausia "Žalgirio"

                Comment


                  Parašė Euro Rodyti pranešimą
                  Skaitant tikrai susidaro toks įspūdis, kad apart džiaugsmingų sušukimų, sveikinimų, kitokia nuomonė negalima. Visi turime skirtingas nuomones ir norime jas išreikšti, manau tam šis forumas ir sukurtas. Toks jausmas, kad kitų arenų nebėra yra tik viena geriausia "Žalgirio"
                  (Kitokia) Nuomonė galima, galima atsiversti nemažai neigiamų atsiliepimų šiame forume... Bet kai nuomonės pasipila be konstruktyvių ar kontekstualių tematikai argumentų ir tai tampa savos nuomonės piršimu (kaip ir per didelis kažkokios keistos euforijos išreiškimas) kaip vienintelės tiesos - tai nemanau, jog sutinka su forumo (ypač apie statybą, architektūra, urbanistiką ar net tam tikrą miesto simbolinę vertę) skilties kryptimi, o nemažai pranešimų tampa filtruojami. Siūlau pasverti kiekvieną savo žodį prieš kritikuodami ar girdami, bei pateikti argumentus - nes nuomonę kiekvienas gali turėti, bet argumentus ne visi gali 'surinkti' !!!

                  Tuo tarpu, kad pranešimas mano būtų irgi konstruktyvesnis - o ne tik atsakas į nuomonę. Norėčiau ('eretiškai' galbūt) palyginti būsimą areną su Paryžiaus Bercy koncertų rūmais.


                  Viena vertus, tai tipiškas naujų laikų konstruktyvizmas ir nieko nesiskiria nuo kitų arenų; bet kita vertus tai konceptualesnis darbas nei tipiški 'odeon'ai' kituose Prancūzijos 'ville'. Aš nelyginu Žalgirio arenos ir Bercy stilistikos prasme (ar pačio Paryžiaus su Kaunu), bet norėčiau, jog kolegos pažvelgtų į tai konceptualiau, kuomet šios erdvės panašios greičiau savo simbolika (lokaliniam miesto) eiliniam gyventojui ir dislokacija pačioje miesto erdvėje. Abi erdvės yra prie svarbaus miesto audinio - abu įsikūrė prie svarbiausių upių 'waterfront', abu nėra išraiškingiausios formos kūriniai žvelgiant į eksterjerą, abi erdvės yra/bus vienitelės svarbiausios kultūrinių renginių centrai, abu kritikuotini (tiesa reikia pridurti, jog Žalgirio Arena yra kiek per daug bent man eklektiška); bet net neabejoju, jog vien pati Žalgirio arenos kultūrinė prasmė miestiečiui tiek vietos, tiek kultūros centro atžvilgiu (kas nebūtinai turi sietis su pastato architektūra) taps tas pats kas paryžiečiui Bercy ar berlyniečiui (neišraiškingiausia arena kokia teko matyti) O2 arena. Bei norėčiau priminti, jog pačių paryžiečių Bercy (kaip ir prieš tai Eifelis ar Pompidou) buvo vadinamas miesto 'šašais'.... Bet laikas užgydo žaizdas tiesiogiai....Aišku Bercy kaip Eifelio bokštas ar Pompidou centras netapo miesto simboliu, bet tam tikra svarbia miesto dalimi liko.
                  Paskutinis taisė tivoli; 2011.07.22, 22:06.
                  Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                  Dordrechtas/Haarlemas
                  Nesebaras/Plovdivas
                  Kiolnas

                  Comment


                    kur dingo nuoroda aš nesuprantu ? ar ją būtinai reikėjo ištrinti ,kad žmonės nieko negalėtų pamatyt ? taip sakant arba tu liaupsini žalgirio arena ,o jei ne tada tavo žinutės bus trinamos ir būsi blogai vertinamas
                    Paskutinis taisė Vitalis22; 2011.07.22, 22:46.

                    Comment


                      Parašė Vitalis22 Rodyti pranešimą
                      kur dingo nuoroda aš nesuprantu ? ar ją būtinai reikėjo ištrinti ,kad žmonės nieko negalėtų pamatyt ?
                      Taip, nereikia gedytis arenos vaizdo is tos puses. Gi butent tokia ja mato zmones atvykstantys Europos prospektu...

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Tai privarys lietaus, sniego ir tie visi vamzdžiai ir visos neuždengtos sistemos "pareis šaibom"
                        O tai ne gi tu dar iki dabar manai, jog toji įranga, kuri bus atvira, turėtų būti naudojama uždaromis sąlygomis? Nemenka dalis tos įrangos įprastai būna tiesiog ant stogo. Pastudijuoki tokio tipo statinių stogus ir dar kartą pasvarstyki apie ''privarys lietaus, sniego''.

                        Parašė maserati Rodyti pranešimą
                        1. unikalu =/= grazu.
                        2. Kaip Elkmans minejo, fasade 0 testinumo, kas automatiskai reiskia apie architekto nesugebejima apsisrpest del statinio isvaizdos. Viena siena patepliojo vienaip, kita kitaip, o kad galutiniame variante nesimato jokio rysio tai nieks nekaltas, o tik liaudis nesuprantantis meno.
                        O man atrodo, jog ''automatiškai reiškia'' kai ką kitą, bet idant nenukrypti nuo temos, bei gi neįžeisti paties, nepaaiškinsiu to.
                        Sunku patikėti, jog tu (ir panašūs) rimtu veidu mano, jog skirtinga fasado plokštumų raiška yra ''nesugebėjimas apsispręsti'' ir vos ne atsitiktinis, neapgalvotas padarinys - ups, netyčia. O visgi, gal tai sąmoningas veiksmas?
                        ''0 testinumo'' - iš tavo minčių supratau, jog tęstinumą suvoki kaip tokių pačių (fasado) medžiagų, elementų atkartojimą visuose fasado plokštumose. Ar ne per daug tiesmukas šio žodžio supratimas duotuoju kontekstu? Ar ne vertingiau tęstinumo ieškoti ne konkrečioje statinio dalyje (bei vėliau nuspręsti kaip apie visą), o urb-arch-visumoje? Man atrodo, jog architektūrinis tęstinumas, vientisumas, ryšys čia yra vienareikšmiškas, tik, kaip matau dabar, gal net per daug drąsus esamos soc-aplinkos atžvilgiu (tai dalinai patvirtina ir šios temos komentarai, atsiliepimai ir t.t.).
                        3. vizualizacijose nieko panasaus nemateme, todel iskyla naturalus klausimas: "Kas nutiko, architekte?".
                        Net jeigu ir būtum matęs, vargu ar tau ką nors tai keistu. Gi klausimai išliktų tie patys.
                        Paskutinis taisė ernestas; 2011.07.23, 12:51.

                        Comment


                          Ilgai laukta.



                          Comment


                            kaip kažkas ir sakė - naujas blizgantis vamzdis ir tiek, ką gi čia naglo ir beprigalvosi

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              kaip kažkas ir sakė - naujas blizgantis vamzdis ir tiek, ką gi čia naglo ir beprigalvosi
                              O kažkas kažkur rašė, kad dabar sudės laikinus, kad būtų galima priduot areną

                              Comment


                                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                O kažkas kažkur rašė, kad dabar sudės laikinus, kad būtų galima priduot areną
                                Laikini tai tai tie turėklai kur tarp kolonų užtrauktas trosas Bet jie komisijai netiko, nes projekte numatyti kitokie turėklai. Bet šeip buvo žadama kad liepos vidurį atvažiuos jau tikrieji turėklai, ir matomai jau jie atvažiavo

                                Comment


                                  Comment


                                    būčiau užsenieties, pagalvočiau iš šio kampo kur akropolio garašas kur arena

                                    Comment


                                      Na vat aš ir siūlyčiau pagal šita foto pradėti diskusijas apie arenos ,,fasado grožį,,.Man ypatingai butu malonu išgirsti paties Miliuno ir jo ,,šedevro,,liaupsintoju pasisakymus.Aš manau,kad garažas ir arena yra vienodos stilistikos statiniai ir jie abu sudarko nuostabia Kauno panorama.Po tokios foto manau šios ,,architekturos gerbėjei pradės kalbėti apie jos grožį nakti,kai švies lemputės.Gal žmonės ja liaupsine nebuvo jos mate gyvai iš tolėliau,tai jiems siunčiamos foto iš arti,gal ir sukėlė nuostabios arenos išvaizda,bet patikėkit ji nuo tolimesniu atstumu atrodo butent taip kaip Mjso nuotraukoje.O jei dar kas įdėtų foto nuo ž.fredos,tai gal net ir piketuka prieš Kauno sudarkyma suorganizuotumėme ?

                                      Comment


                                        akropolis tikrai darko vaizdą, o arena yra daug "trumpesnė" panoramoje, ne tokia akcentuota. aš tikrai neteigiu, kad šioje foto arena yra kažkoks grožio etalonas, bet iš tokio aukščio ir tokiu kampu kas ją matys? oro balionų gyventojai? kiek tokių gyvena Lietuvoje? o esant ant žemės vaizdas susidaro visai kitoks. aišku, iš šios pusės fasadas tikrai prasčiausiai parinktas, bet tai bendrai visumai "š" reitingo nesuteikia

                                        Comment


                                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                          akropolis tikrai darko vaizdą, o arena yra daug "trumpesnė" panoramoje, ne tokia akcentuota. aš tikrai neteigiu, kad šioje foto arena yra kažkoks grožio etalonas, bet iš tokio aukščio ir tokiu kampu kas ją matys? oro balionų gyventojai? kiek tokių gyvena Lietuvoje? o esant ant žemės vaizdas susidaro visai kitoks. aišku, iš šios pusės fasadas tikrai prasčiausiai parinktas, bet tai bendrai visumai "š" reitingo nesuteikia
                                          Tai, kad ir nuo žemės iš tolimesnių taškų arena atrodo taip pat baisiai,kaip ir šioje nuotraukoje. Padoriai ji atrodo tik nuo akropolio garažo žiūrint, na dar nuo Karaliaus Mindaugo statoilo ir lukuilo, o jau iš toliau vaizdas prastėja.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X