Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Marux Rodyti pranešimą
    siulau moderams uzdrausti i nieka nevedancias diskusijas grazu/negrazu.
    Diskutuoti ar gražu tikrai galima, sakyčiau, netgi reikia, nes juk forumas tai apie architektūrą. Problemos atsiranda, kai žmonės pradeda kalbėt apie tai, apie ką nesupranta. Tuomet ir pabyra toki perliukai kaip "ką užsieniečiai pagalvos?", "miestiečiai, jausis blogai, nes arena negraži", o šitą tai reik tiesiai į "šiaip linksma" temą kelt:
    as manau grozi nereikia aiskinti.Nes jeigu pradedi irodineti kad tai grazu ir kodel grazu tai jau ne grazu.nors aisku tai subjektyvu.bet su stiklu tai tikrai nepataike

    Comment


      o man, kaip paprastam skaitytojui jau nusibodo tie zliumbimai. ir nemanau, kad tie asarojimai, kad negrzi arena itikins ta, kuris mano, kad ji grazi. zmones, nieko nepakeisim jau. tokia arena stoves ir gan ilgai, susitaikykim ir baikim zliumbt. ir man paciam ji nera grazuole. bet yra kaip yra, o tas zliumbimas tai jau koktus daros.

      Comment


        Jo. Taškas. Kadangi negalima sakyt gražu/negražu, negalima žliubt, o pati arena stovi - rakinam tema.
        pArAšas

        Comment


          Tema nebus (neturėtų, blyn) rakinama, iki arena pilnai neatsidarys, ir visų iki galo neužknis įvairios vidaus fotografijos. O tuo labiau, man toks kirminėlis kribžda, jog įvairias rekonstrukcijas ir patobulinimus dar ir po atidarymo matysim ir girdėsim dažnai

          Comment


            kolkas dar nerakinam, nes objektas dar nebaigtas.

            Comment


              Maziau jus i viska demesio kreipkit..Vieni raso,5puslapius, kad neptinka, kiti kitus penkis, kad anie nieko nesupranta ir reikia laukt galo.. Ir siap cia forumas, kas ka mano ta raso, svarbu be nusisnekejimu..

              Comment


                Gražu ar negražu tai normali diskusija. Panašiai kaip Vilniaus žemutinės pilies atkūrimas. Jau 5 metai vis dar diskutuojama gerai ar blogai - tam ir yra forumas, o ne monologinis straipsnis.

                Taip pat juokingai skamba posakiai: kad žmonės kalba apie tai, apie ką nesupranta Bet jei žmogui negražu ir nepatinka, tai jam privalomuoju būdu turi patikti, nes patinka kažkam kas "supranta"?

                Tad šita diskusija apie fasadus yra reikalinga ir bus reikalinga, nes visi suprantantys ir nesuprantantys matys šį pastatą daug metų ir net neidami vidun. Pagrindinė problema turbūt, kad išvaizda buvo keičiama (piginama) po konkurso laimėjimo.

                Comment


                  Galėjo iš tikrųjų ir viršų įstiklinti, nes stiklai skaidrūs ir modernus industrinis stilius būtų išlaikytas vis tiek, bet neatrodytų kaip nebaigtas statyti pastatas. Na bet po kelių metų manau sugalvos kažkokią įdomesnę apdailą tose vietose, kur dabar neįstiklinta, ir nebūtinai tą patį stiklą.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2011.07.17, 22:41.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Galėjo iš tikrųjų ir viršų įstiklinti, nes stiklai skaidrūs ir modernus industrinis stilius būtų išlaikytas vis tiek, bet neatrodytų kaip nebaigtas statyti pastatas. Na bet po kelių metų manau sugalvos kažkokią įdomesnę apdailą, ir nebūtinai stiklą.
                    Įdomesnę apdailą sugalvos po 50 metų, kai reiks renovuot.
                    pArAšas

                    Comment


                      Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                      Taip pat juokingai skamba posakiai: kad žmonės kalba apie tai, apie ką nesupranta Bet jei žmogui negražu ir nepatinka, tai jam privalomuoju būdu turi patikti, nes patinka kažkam kas "supranta"?
                      Jeigu žmogus ateina vien tam, kad parašyt ar jam patinka/nepatinka, tai geriau iš vis neteršt forumo, o sukurt apklausą. Visada įdomu paskaityti žmonių nuomones, kurios yra paaiškintos kodėl, būtent tokios, o ne kitokios.

                      Comment


                        Parašė John
                        O man būtent tas "neužbaigtumas" ir patinka. Čia juk visas tokio stiliaus žavesys.
                        Gal jiems reikėjo visai nestiklinti ir palikti atviras kolonas? Duok die, baigtūsi šios statybos ir bereikalingos manipuliacijos diskusijoje. Žiūrime geriau, kas viduje dedasi.

                        Comment


                          Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                          Gal jiems reikėjo visai nestiklinti ir palikti atviras kolonas? Duok die, baigtūsi šios statybos ir bereikalingos manipuliacijos diskusijoje. Žiūrime geriau, kas viduje dedasi.
                          O Tavo gyvenime tik juoda ir balta?

                          Man kaip tik labai patinka neįstiklintas viršus. Ypač važiuojant nuo šančių pusės. Iš ten žiūrint neįstiklintas pagrindinis ir viršutinis aukštai tarsi įrėmina visą areną.

                          Comment


                            Man iškilo klausimas,ar arenos išorės gerbėjai yra mate arena gyvai ?Nes pateikiamos foto ir gyvai matomas arenos vaizdas yra diena ir naktis.Visu pirma iš didesnio atstumo pritemus ar apsiniaukus stiklu nesimato nė žymės.Manau ji buvo statoma principu,pralindo akropolio garažas pralysim ir su arena,o jie vienas su kitu dera nepriekaištingai.

                            Comment


                              Man kyla tik vienas klausimas apie ten kur atvira. Ar sumontota įranga yra skirta eksploatuoti lauko sąlygomis?

                              IT. Sicilija
                              PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                              LT. Kaunas 2009.01.04

                              Comment


                                Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
                                Man kyla tik vienas klausimas apie ten kur atvira. Ar sumontota įranga yra skirta eksploatuoti lauko sąlygomis?
                                Jeigu jau toks sprendimas pasirinktas, tai neturėtų kas nors sugesti žiemą paspaudus kokiam -30 šaltukui, ar užpusčius sniegui. Kitas klausimas, ar dėl drėgmės ir temperatūrų svyravimų įrenginių eksploatacija nebus brangi.
                                Flickr

                                Comment


                                  "Dažoma" sienutė:



                                  Iš kitos pusės:

                                  Comment


                                    Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                                    "Dažoma" sienutė:
                                    Nieks jos nedažo. Rūdis tik nuvalė.

                                    Comment


                                      Pykite, nepykite bet Kauno arena yra Minsko nacionalinės bibliotekos sesė (puseserė) Abu pastatai šlykstūs o Kauno arenos atžvilgiu dar ir pataupyta kur tik galima. Vaizdas graudus.
                                      Attached Files
                                      Paskutinis taisė dasefxas; 2011.07.18, 10:03.

                                      Comment


                                        Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                                        "Dažoma" sienutė:

                                        Atvaizdas
                                        vis dėlto šito veiksmo nesupratau, kam valyti surūdijusį metalą, kad vėl surūdytų.
                                        juk šis veiksmas pinigus kainuoja, o ir gaištamas laikas
                                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                        Comment


                                          Parašė GYARD-P
                                          Esmė neleisti sienutei rudyti toliau (spec danga, dažai ar kt.) ar kaip?
                                          Praeita savaite su dviraciu buvau nuvaziaves ir apie pusvalandi stebejau, kaip rudis vale auksto slegio vandens zarna. Kol kas ten niekas nedazyta, galvoju, kad tai bus tik laikinas estetinis vaizdas pries Europos cempionata.

                                          Dabar tas metalizuotas pavirsius prie metalinio tilto visai neblogai ziurisi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X