Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    o prancuzu projektas, atsiprasau bet n kartu brangesnis, ir as net jokio normalaus ju darbu pateikimo nemaciau, tai net nezinau, atrodytu klaikiau zymiai, nes prancuzu masyvi ,statiska

    Comment


      Parašė auris88 Rodyti pranešimą
      o prancuzu projektas, atsiprasau bet n kartu brangesnis, ir as net jokio normalaus ju darbu pateikimo nemaciau, tai net nezinau, atrodytu klaikiau zymiai, nes prancuzu masyvi ,statiska
      Nebent jei tas n - nebutinai sveikas skaicius. Ir zymiai mazesnis nei 2

      Comment


        arena tur garsint ne jos architektura, o ten vykstantys renginiai ir ju kokybe. o si arena nera grazuole, bet nera ir kazkas baisaus. pastatas kaip pastatas. bet lietuviai n ebutu lietuviai jei neatrastu del ko pazliubti.

        Comment


          Bet tai kokie naivus kai kurie pilieciai.. Tik visiski naivuoliai galejo tiketis prancuzu arenos..Ten Garbaravicius su Navikausku suko Nacionalinio stadiono lygio afera.. Arena butume mate kaip savo ausis. Taip kaip nuvaryta Zalgiri prie bankroto ribos. Jau nuo auksiniu 1998 metu mums arena zadejo kiekvienas vos is kiauto islindes politikelis. Rakausko arena isvis buvo visiski skiedalai, apie ja net nera ka kalbeti. Dabar turesim viena moderniausiu Europos arenu, kuriai pagal vidu prilygs tik vienetai Europos krepsinio arenu. Bet ne, bumbekliams kliuna jos isvaizda. Tokie tik parodo, kad visiskai nesuvokia PRAMOGU IR SPORTO arenos paskirties, o tikisi kazkokio architekturinio sedevro. Lyg didzioji dalis krepsinio arenu pasaulyje butu grozio etalonai. Dauguma is betoniniu sienu, daug kur ir stiklas yra retenybe. Aisku jie apeliuos, kad tokioj grazioj vietoj pastate toki "baisu" statini. O ta vieta buvo SIUKSLYNAS Turbut geriau butu dar eile desimtmeciu toje vietoje matyti siukslyna, negu Zalgirio arena.

          Comment


            Nuostabi arena laukiu nesulaukiu kada galėsiu eiti į pirmas rungtynes, tie kas ieško šiknoj smegenų visada ras prie ko prisikabinti, daugeliui Lietuvių amžiais niekas niekada netinka ir nemoka džiaugtis tai ka turi, man asmeniškai negaila nei vieno lito ant arenos, kad savivaldybė panaudojo. O žmonės kurie jaučiasi apiplėšti tai manau turi rimtesnių gyvenime bėdų todėl ir pyksta ant visko kas vyksta aplinkui,
            Laukiu Žalgirio rungtynių laukiu Rammsteinų, pagaliau nereikės vilktis į vilnių jei nori į kokį geresnį koncerta nueit, aš pvz matau vien tik pliusus, siūlau ir nepatenkintiems daugiau ieškoti pliusų o ne minusų gyvenimas kaipmat mielesnis pasidarys.

            Comment


              senesnese temose,kazkur kai tik pradejo kalbos eit, Miliunas tada dar net projektuot nesiruose, kiek pamenu ar ne 2x brangiau prancuzu butu buve, o architektai ten nei garsus nei ka, uz tiek dar truputi dadejus zaha hadid galetume kviestis, na ,bet ko noret va Vilnius konkursa pasidare, pamatem pasaulinio lygio konkursa muziejui, kur dazniausiai ir galima grazia arch lauzt ( is muzieju), bet tas laimetojas nesvietnai kainuoja...

              Comment


                Prancūzų ledkalnis:

                Comment


                  Dar tokia foto yra:



                  Palyginimui tikras ledkalnis:

                  Comment


                    beja as prancuzu projekto net nesitikejau ir jis man simpatiju net nekelia, bet kaip suprantu daliai zmoniu si nepatinka, tai reiskia alternatyva buvo tik viena pasiulyta, ziurim i ja nieko gero, tik biski pamuilinta su veliuksu i senamiesti , kur jis jungs lauka su vidum. nelabai isivaizduoju kam to reikia ir koncerto tiek viduje tiek lauke nesurengtum ....

                    Comment


                      Parašė PauliusV Rodyti pranešimą
                      Nuostabi arena laukiu nesulaukiu kada galėsiu eiti į pirmas rungtynes, tie kas ieško šiknoj smegenų visada ras prie ko prisikabinti, daugeliui Lietuvių amžiais niekas niekada netinka ir nemoka džiaugtis tai ka turi, man asmeniškai negaila nei vieno lito ant arenos, kad savivaldybė panaudojo. O žmonės kurie jaučiasi apiplėšti tai manau turi rimtesnių gyvenime bėdų todėl ir pyksta ant visko kas vyksta aplinkui,
                      Laukiu Žalgirio rungtynių laukiu Rammsteinų, pagaliau nereikės vilktis į vilnių jei nori į kokį geresnį koncerta nueit, aš pvz matau vien tik pliusus, siūlau ir nepatenkintiems daugiau ieškoti pliusų o ne minusų gyvenimas kaipmat mielesnis pasidarys.
                      Uch kokios diskusijos uzvire saunu.Kad prancuzai brangu tai aisku,kad arenai geriausia vieta sala aisku.Dar galetu vandens parka irengt salia kas tikrai reikalinga ziauriai nes uzkniso i druskininkus vazineti.Del arenos formos ji ideali tikrai kauno fortus primena i ta manau ir buvo aliuzijos.Del rudziu sienos ji man net gi patinka nes tai tikrai orginalu.Parkavimo aikstele liuks tik mazoka nu yra dar akropolis.Nu bet del kiaurai matomu poliu ir vamzdziu tai pasiliksiu tos pacios nuomones nes kasdiena ta vaizda matau nuo Ciurlionio tilto ir niekaip netikiu kad tai jau baigta arena
                      Paskutinis taisė adidiuk; 2011.07.16, 18:09.

                      Comment


                        Jeigu darbatinė atrodytų taip, būtų super, bet sunkiai įsivaizduoju kaip iš dabartinės datemptų iki tokios:

                        Comment


                          na vamzdziai tokia dviprasmiska aliuzija i high tech, toks labai svelnus, visgi ne pompidu, bet kaip as suprantu ir sekiau foruma , kazkas minejo kad tureklu uzsakyta kilometrais, tai manau tie kilometrai suses ant laiptu ir atviru paskutinio auksto aiksteliu. Tai is zmogaus perspektyvos juos nunes i antra plana, bet cia yra vienas bet jei kartais jie bus stiklo, tada labai menkai maskuos

                          Comment


                            Parašė Big Cat Rodyti pranešimą
                            Jeigu darbatinė atrodytų taip, būtų super, bet sunkiai įsivaizduoju kaip iš dabartinės datemptų iki tokios:

                            Atvaizdas
                            nemanau kad tas tinklas grazu bent jau Klaipedoj jis ne stebuklingai atrodo.Jie teisingai pasirinko high tech t.y Kaunas tik kai kurias vietas man sunku suprasti gal jau senas.Del talpos manau 12.5 tukst butu per akis geriau jau kokybiskesnes medziagas sudetu.As manau architekta labiausiai ribojo lesos nes Sydney rumus kol state ten vos nebankrutavo viskas.Grozis brangu
                            Paskutinis taisė 99; 2011.07.16, 18:22.

                            Comment


                              http://www.architektusajunga.lt/skai...tarti-kuryboje

                              geras straipsnis, be to ir vizulkes dar su tinklu, primityvios, ieskojimai

                              Comment


                                Sveiki.
                                Bijau ką neteisingai suprasti, bet man pasirodė, kad kai kurie forumiečiai sako, kad prancūzų arena galbūt būt buvus geresnė. Kai kas rašė, kad geriau būt stačius YIT ar kitas statytojas.
                                Tačiau, nežinau, ar viską gerai supratau ir ar viską gerai pamenu, bet ar nebūtų buvę problemų, jei arenos kaina viršytų 50 000 000 eurų?
                                Jei teisingai pamenu, tai būtent dėl to architektai nurodė būtent tokią projekto kainą, ir būtent todėl Vėtrūna ir kiti statytojai į ją orientavosi, ir būtent todėl nelaimėjo prancūzai, nei YIT su Mitnija, (tuomet,be to, būtų pateisinama, kodėl visi aplinkos tvarkymo ir pan darbai buvo atskirti į kitas eilutes).

                                Taigi Vėtrūna, tokiu atveju, turi įvykdyti formalumą - pastatyti areną, kurią galėtų "priduoti" komisijai už kainą, telpančią į ES reikalavimus, o po to jau operatorius įpareigotas ją paversti normaliu pastatu už dar 30 000 000 litų.

                                Tuomet jau viskas atrodytų savo vietose. Pataisykite, jei kur suklydau šiuose svarstymuose.

                                Comment


                                  Tai cia butu tas pats, jei as tau duociau savo pinigine ir darbelio ir pasakyciau, kad pasiimk, kai baigsi tiek, kiek tavo nuomone esi vertas, aisku pinigine turi savo dugna, kaip ir tavo minetu atveju. Cia gi ne privatus asmuo statosi vasarnami juk... Juk gali paimt ir nebaigt, bankrutuot ...

                                  Comment


                                    Man keista kad kai kas rodo lloyds pastatą arba pompidu meno centrą ir lygina jį su kauno arena. Ne tos pačios svorio kategorijos architektai projektavo tuos pastatus, kad juos būtų galima lyginti. Arba tuomet kauno arena tėra netikusi lloyds kopija.

                                    Kitas dalykas, tai mano nuomone saloje reikėjo kažko, kas atgaivintų miestą. Reikėjo pastato, kuris išsiskirtų iš kitų statinių, parodytų miesto ateities viziją. Aišku, kad tos vizijos miestas turbūt neturi, todėl pastatyta tai, kas pastatyta. Prancūzų projektą svarstė įvairios komisijos, buvo daug diskusijų, aistrų. Visi mate vizualizacijas, galėjo komentuoti. Šitas projektas buvo prastumtas beveik tyliai, kadangi kaip jis atrodys mes suzinojom kai jis praktiškai stovėjo pastatytas. Pradinės vizualizacijos neatiko visiškai to, kas stovi dabar. Projektas keistas dešimt kartų, bet visi architektai šį kartą jau tylėjo ausis suglaudę. Iš to išplaukia, kad mūsų architektėliai yra labai lojalūs saviems. Dėl to iškyla stiklainiai laisvės alėjoje, garažai saloje, bet tokie originalūs projektai, su idėja ir mintimi yra sukritikuojami.

                                    Prancūzų projektas, manau, būtų labai atgaivinęs sąlą. Dabar turime high-tech, bet sakyčiau nevykusį. Man arena labai dera su akropolio garažu, žemųjų šančių sugriuvusiomis kareivinėmis, respublikos viešbučiu. Galbūt yra tokia miesto ateities vizija. Neabejoju, kad kai areną visiškai baigs, atsiras žymiai daugiau žmonių, kurie ja bus nepatenkinti, nes dabar dauguma eilinių tiesiog mano, kad ji dar nepastatyta.

                                    O kas šitoj arenoj yra baisiausia, tai surūdijusią sieną atsukti į upę. Plukdins užsieniečius laivu ir rodys tą baisią sieną. Esu mates projektų su surūdijusiu fasadu, jie man buvo tikrai gražūs. Mintis ir čia gal nieko, bet išpildymas tragiškas. Pats high-tech arenos stilius irgi gera idėja, bet jos išpildymas blogas ir manau kažkoks nedakępęs. Daug apgriuvusių pastatų turinčiame, pilkame mieste turime dar vieną "apgriuvusį" pastatą, tik šįkart naują..

                                    Comment


                                      Noriu smeigtelt tokią mažytę vinutę - vietų skaičius EČ finalui turi siekti ~15 tūkst. Prancūzų arena šiam dydžiui neprilygo nė iš tolo. Be to, man toks "ledkalnis" Nemuno saloje atrodytų kiek nekaip. Visiškai nesiderintų, jau atkreipiant dėmesį į tai, jog tai buvo ilgai sukamas ir mėtomas kai kurių Kauno veikėjų projektėlis. O arena savo išoriniu grožiu neturi jau kažkuo labai išsiskirti. Man asmeniškai pakanka ir to, jog tai nėra eilinė sandwich'ais dengta dėžutė, o gera akustika, ir daugybė puikių joje nusimatančių renginių tikrai atpirks viską. Juo labiau, kad dauguma pagražinimų dar ir iki šiol nebaigta.

                                      Comment


                                        Parašė smoove52 Rodyti pranešimą
                                        Man keista kad kai kas rodo lloyds pastatą arba pompidu meno centrą ir lygina jį su kauno arena. Ne tos pačios svorio kategorijos architektai projektavo tuos pastatus, kad juos būtų galima lyginti. Arba tuomet kauno arena tėra netikusi lloyds kopija.

                                        Kitas dalykas, tai mano nuomone saloje reikėjo kažko, kas atgaivintų miestą. Reikėjo pastato, kuris išsiskirtų iš kitų statinių, parodytų miesto ateities viziją. Aišku, kad tos vizijos miestas turbūt neturi, todėl pastatyta tai, kas pastatyta. Prancūzų projektą svarstė įvairios komisijos, buvo daug diskusijų, aistrų. Visi mate vizualizacijas, galėjo komentuoti. Šitas projektas buvo prastumtas beveik tyliai, kadangi kaip jis atrodys mes suzinojom kai jis praktiškai stovėjo pastatytas. Pradinės vizualizacijos neatiko visiškai to, kas stovi dabar. Projektas keistas dešimt kartų, bet visi architektai šį kartą jau tylėjo ausis suglaudę. Iš to išplaukia, kad mūsų architektėliai yra labai lojalūs saviems. Dėl to iškyla stiklainiai laisvės alėjoje, garažai saloje, bet tokie originalūs projektai, su idėja ir mintimi yra sukritikuojami.

                                        Prancūzų projektas, manau, būtų labai atgaivinęs sąlą. Dabar turime high-tech, bet sakyčiau nevykusį. Man arena labai dera su akropolio garažu, žemųjų šančių sugriuvusiomis kareivinėmis, respublikos viešbučiu. Galbūt yra tokia miesto ateities vizija. Neabejoju, kad kai areną visiškai baigs, atsiras žymiai daugiau žmonių, kurie ja bus nepatenkinti, nes dabar dauguma eilinių tiesiog mano, kad ji dar nepastatyta.

                                        O kas šitoj arenoj yra baisiausia, tai surūdijusią sieną atsukti į upę. Plukdins užsieniečius laivu ir rodys tą baisią sieną. Esu mates projektų su surūdijusiu fasadu, jie man buvo tikrai gražūs. Mintis ir čia gal nieko, bet išpildymas tragiškas. Pats high-tech arenos stilius irgi gera idėja, bet jos išpildymas blogas ir manau kažkoks nedakępęs. Daug apgriuvusių pastatų turinčiame, pilkame mieste turime dar vieną "apgriuvusį" pastatą, tik šįkart naują..
                                        tiksliai

                                        Comment


                                          Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                          Noriu smeigtelt tokią mažytę vinutę - vietų skaičius EČ finalui turi siekti ~15 tūkst. Prancūzų arena šiam dydžiui neprilygo nė iš tolo. Be to, man toks "ledkalnis" Nemuno saloje atrodytų kiek nekaip. Visiškai nesiderintų, jau atkreipiant dėmesį į tai, jog tai buvo ilgai sukamas ir mėtomas kai kurių Kauno veikėjų projektėlis. O arena savo išoriniu grožiu neturi jau kažkuo labai išsiskirti. Man asmeniškai pakanka ir to, jog tai nėra eilinė sandwich'ais dengta dėžutė, o gera akustika, ir daugybė puikių joje nusimatančių renginių tikrai atpirks viską. Juo labiau, kad dauguma pagražinimų dar ir iki šiol nebaigta.
                                          O ką reiškia ~15 tūkst.? Yra arba konkretus skaičius, kiek žmonių turi tilpti arenoje, kurioje vyksta finalas, arba tokio skaičiaus nėra. Per mažas vietų skaičius nėra pretekstas atmesti projektą kaip netinkamą. Jei vietų skaičius būtų buves svarbus kriterijus, tai jis būtų įtrauktas į konkurso sąlygas, kad arena turi būti ne mažesnė kaip, tarkim, 15 tūkst. Be to, projektai yra derinami. Iš pradžių netiko prancūzų arenos aukštingumas. Jis buvo sumažintas. Jei būtų reikalavę daugiau vietų, manau būtų projektą pakoregavę.

                                          Man asmeniškai arenos vidus gražus, viskas įrengta gerai. Tačiau kiek man tekę girdėti, tai arenoj sudėtos pačios pigiausios statybinės medžiagos ir viską stengtąsi padaryti kuo pigiau (vienas pavyzdžių kad Vėtrūna primygtinai kišo kiniškas kėdes). Todėl kažkokios išskirtinės kokybės, super akustikos manau neverta tikėtis. Bus neblogai jei akustika bus bent vidutiniška.

                                          O dėl statinio išvaizdos nesiginčijama. Ir nesakau, kad prancūzų arena tai super grožis, nieko nėr geriau. Galėjo ir Miliūnas gražią areną padaryt. Stengės daug ir matosi persistengė, nes gavos visiškas š. Dažnai forumiečiai rašo: "Man arena vis gražesnė ir gražesnė". Aš kai į ją žiūriu dešimtą kartą ir bandau rast joje grožį, man ji irgi atrodo ne tokia baisi. Bet pamėginkim pagalvot, kad esame iš kitos šalies ar miesto ir šį objektą pamatom patį pirmą kartą. Mano pirmoji reakcija būtų kad statinys tragiškas. Na o laikui bėgant, pripratus ir respublikos viešbutis taip nekrentą į akį.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X