Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lauksime architekto sprendimo

    Arenos rėmėjai bus įamžinti salos smaigalyje

    http://www.kaunoarena.info/index.php...los-smaigalyje

    Comment


      Jeigu raides jau pagamintos senai, tai apie koki eskiza dar cia kalbama? Nejaugi persigalvojo ir dabar kurs nauja arenos logo?

      Comment


        Tai ne galutinis sprendimas, architektas prie šio klausimo dar grįš - šiuo metu svarbiausia parengti didįjį arenos pavadinimo eskizą", - Kaunoarena.info sakė UAB „Kauno arena" atstovė Angelė Dementavičūtė.
        čia vienas veikėjas rašė, kad pavadinimas jau pagamintas, tai kame reikalas? arba aišku tas veikėjas šiaip koks pilypas iš kanapių grybą nupjovė

        Comment


          Tuo man ir nepatinka diskutuoti forumuose, nes čia žmonės dažnai yra nepakantūs kitokiai numonei. Man asmeniškai Žalgirio arenos išorė negraži ir, kaip kažkas išsireiškė, atrodo kaip parkingas su vietomis įstiklintomis sienomis. Vidus arenos (pačios salės) man labai patiko. Aš negyvenu Lietuvoje, todėl mano nuomonė manau yra objektyvenė nei čia besireiškiančių kauniečių, vilniečių, šiauliečių ar kitų. Bet koks vilnietis kabėdamas apie Siemens areną yra gana nesubjektyvus, bet koks kaunietis kalbėdamas apie Žalgirio areną yra gana neobjektyvus ir pan. Kad ir šitose diskusijoje, nesvarbu kaip ta arena kaune atrodo, bet kuris čia forume esantis kaunietis dažniausiai rėkia, kad jos išorė superinė ir Siemens šūdas, nes ji Vilniuje ir atvirkščiai. Jei čia dauguma sugebėtų palipėti aukščiau savo provincialumo (kaimo) lygmens, tada ir diskusijos būtų rimtesnės, nes dabar viskas susiveda į tai, kad tu lochas nes iš Kaunos, o tu dalabajobas, nes iš Vilniaus.

          Comment


            Aš negyvenu Lietuvoje, todėl mano nuomonė manau yra objektyvenė nei čia besireiškiančių kauniečių, vilniečių, šiauliečių ar kitų.
            Jei čia dauguma sugebėtų palipėti aukščiau savo provincialumo (kaimo) lygmens
            Tu emigravai, tu kietas.

            __________________________________________________ __________

            Blyn, žmonės, gyvenimas ir taip pakankamai žiaurus. Nereikia dar ir arenos grožio prikišinėti. Pakankamai laiko buvo suprasti, kad kiek žmonių, tiek ir nuomonių. O ši arena bent jau abejingų nepalieka. O emigrantėlio, nebuvusio arenoje nuomonė toli gražu negali būti nei objektyvi, nei pagrįsta. Vakare, ypač besileidžiant saulei, arena atrodo tiesiog neįtikėtinai. Ir nuotraukom to neperteiksi. Nuomonė, žinoma, gali būti priimta, bet dabar toli gražu ne statybos fazė, ir į areną pakliūti gali kiekvienas, gyvenantis šalia.

            Comment


              Parašė Tycoonas Rodyti pranešimą
              Tuo man ir nepatinka diskutuoti forumuose, nes čia žmonės dažnai yra nepakantūs kitokiai numonei. Man asmeniškai Žalgirio arenos išorė negraži ir, kaip kažkas išsireiškė, atrodo kaip parkingas su vietomis įstiklintomis sienomis. Vidus arenos (pačios salės) man labai patiko. Aš negyvenu Lietuvoje, todėl mano nuomonė manau yra objektyvenė nei čia besireiškiančių kauniečių, vilniečių, šiauliečių ar kitų. Bet koks vilnietis kabėdamas apie Siemens areną yra gana nesubjektyvus, bet koks kaunietis kalbėdamas apie Žalgirio areną yra gana neobjektyvus ir pan. Kad ir šitose diskusijoje, nesvarbu kaip ta arena kaune atrodo, bet kuris čia forume esantis kaunietis dažniausiai rėkia, kad jos išorė superinė ir Siemens šūdas, nes ji Vilniuje ir atvirkščiai. Jei čia dauguma sugebėtų palipėti aukščiau savo provincialumo (kaimo) lygmens, tada ir diskusijos būtų rimtesnės, nes dabar viskas susiveda į tai, kad tu lochas nes iš Kaunos, o tu dalabajobas, nes iš Vilniaus.
              Baisu kaip stereotipai gadina žmones. Nepatinka tai nepatinka, tavo gyvenamoji vieta čia visiškai "ne prie ko".

              Comment


                Po mano komentaro atėjusios replikos yra puikus kaimietiškumo pavyzdys. Išlindo kauniečiai ir nesugeba argumentuotai padėlioti, kodėl jiems graži arena kaunos. Na ji graži, nes jis kaune ir todėl, kad negraži tiems, kurie yra ne iš kauno. ir beje, aš neemigravęs, o antri metai Toronto universitete studuoju Master studijas. Dar liko metai ir grįšiu į Lietuvą.

                Sėkmės

                Comment


                  Kai pamatysi ją gyvai, galėsi su savo miestietišku požiūriu miestietiškai paargumentuoti savo nuomonę. Sėkmės ir tau.

                  Comment


                    Parašė rimantasg Rodyti pranešimą
                    Lauksime architekto sprendimo

                    Arenos rėmėjai bus įamžinti salos smaigalyje

                    http://www.kaunoarena.info/index.php...los-smaigalyje

                    Trumpa citata iš šio straipsnio:
                    "Architekto mintyse yra vizija, pagal kurią lentelės bus išdėstytos ant didžiulio metalo lydinio, tarsi ant žalčio nugaros."

                    Arenai matyt lemta būti nuolat susietai su mitologija - per atidarymą žaltys figūravo, išorinių laiptų turėkluose vėl galime įžvelgti aliuziją į žaltį; lakesnės fantazijos žmogus jį pamatys ir į logotipą bežiūrėdamas
                    O dabar, neaišku ar paskutinis, bet bent jau eilinis "žaltys" - pagrindas rėmėjų įamžinimui.
                    Belieka tikėtis, kad taip įamžinti remėjai netaps ichtiandrais per prievartą - tas smaigalys kartais ir apsemtas būna berods

                    Comment


                      Vėl krypstama į lankas, diskusijas labai mažai susijusias su arena - prasideda apsižodžiavimai temomis vilnius-kaunas, gražu-negražu, miestas-kaimas.
                      O gal pabandykime diskutuoti apie areną, pateikdami kiek įmanoma labiau argumentuotą nuomonę, aptardami tai kas (nepa)daryta, pasidalindami idėjomis, kaip dar galėtų būti arena ir jos aplinka tobulinama.
                      Juk negriausim to, kas pastatyta ir už ką dar miestas neišsimokėjo

                      Comment


                        Parašė RuFaS Rodyti pranešimą
                        Beje kalbant apie Z taką. Šiandien nebuvo ten apsaugos (iki šiol lyg visada stovėdavo) - tai per žolytę perėjo ne šimtas ir ne du šimtai žmonių
                        Visgi bandos instinktas yra labai galingas dalykas....
                        Ir ėjo ne "buduliai", bet tvarkingi žmonės, moterys, vaikai ir t.t. Tas ėjimas buvo kone masiškas.
                        Takai turi būti daromi racionaliai. Juokinga dėl grožio versti žmones eiti vingiais. Bet naivūs projektuotojai dažnai nesiremia logika, dėl to vis matome išmintus takus pievelėse. Gal bekuriant meną pamirštama kokia yra pėsčiųjų tako paskirtis?
                        Ir beje, tikrai nebūtų negražu padaryti tiesesnį taką į pėsčiųjų tiltą. Kas funkcionalu, tas savaime gražu.

                        Comment


                          Parašė Tycoonas Rodyti pranešimą
                          Po mano komentaro atėjusios replikos yra puikus kaimietiškumo pavyzdys. Išlindo kauniečiai ir nesugeba argumentuotai padėlioti, kodėl jiems graži arena kaunos. Na ji graži, nes jis kaune ir todėl, kad negraži tiems, kurie yra ne iš kauno. ir beje, aš neemigravęs, o antri metai Toronto universitete studuoju Master studijas. Dar liko metai ir grįšiu į Lietuvą.

                          Sėkmės
                          drįsčiau teigti, jog tamstos manieros kaimietiškos, jeigu nesugebi nulaikyti liežuvio atsiliepdamas apie likusius žmones. Jeigu tu studijuoji Toronte, tai nereiškia, kad tavo nuomonė bus objektyvesnė, nei tų kurie pastoviai gyvena Lietuvoje, nes sprendžiant iš tavo atsiliepimų suprantu, jog mus laikai "žemesniu" lygiu. Tačiau virš 90% aktyvių forumo dalyvių turi ypač gera architektūrinį, interjero, eksterjero pažinimą. Žinoma, gerai, kad turi nuomonę, na bet nedaryk iš to parodijos. Žalgirio arena turi pliusų ir minusų, tačiau esminis dalykas kurį, matyt, ir pats architektas norėjo akcentuoti, tai yra išskirtinumas ir tą jam pavyko pasiekti. Tarkime, palyginkime Minsko areną ir Kauno areną, Minsko arena banali, o Kauno ne.
                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment


                            Parašė Tycoonas Rodyti pranešimą
                            Tuo man ir nepatinka diskutuoti forumuose, nes čia žmonės dažnai yra nepakantūs kitokiai numonei. Man asmeniškai Žalgirio arenos išorė negraži ir, kaip kažkas išsireiškė, atrodo kaip parkingas su vietomis įstiklintomis sienomis. Vidus arenos (pačios salės) man labai patiko. Aš negyvenu Lietuvoje, todėl mano nuomonė manau yra objektyvenė nei čia besireiškiančių kauniečių, vilniečių, šiauliečių ar kitų.
                            Gal ir objektyvi ta nuomone, šališkumu tavęs niekas ir nekaltina, bet tai, kad gyveni užsienyje visiškai nepaverčia tavęs objektyvesniu už gyvenančius Lietuvoje.

                            Bet koks vilnietis kabėdamas apie Siemens areną yra gana nesubjektyvus, bet koks kaunietis kalbėdamas apie Žalgirio areną yra gana neobjektyvus ir pan. Kad ir šitose diskusijoje, nesvarbu kaip ta arena kaune atrodo, bet kuris čia forume esantis kaunietis dažniausiai rėkia, kad jos išorė superinė ir Siemens šūdas, nes ji Vilniuje ir atvirkščiai. Jei čia dauguma sugebėtų palipėti aukščiau savo provincialumo (kaimo) lygmens, tada ir diskusijos būtų rimtesnės, nes dabar viskas susiveda į tai, kad tu lochas nes iš Kaunos, o tu dalabajobas, nes iš Vilniaus.
                            Visiška nesąmonė. Reiškias skaitei labai mažą dalį diskusijų bei nuomonių. Yra kauniečių, kurie visiškai neperneša arenos išorės ir yra vilniečių, kuriems arena patinka.
                            Jeigu nesugebi atskirti argumentuotų nuomonių nuo šūdpylių komentarų, tai nereikia kitų vadinti miestiečiais ir kaimiečiais.
                            Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.09.21, 18:53.

                            Comment


                              Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                              www.airfoto.lt

                              Comment


                                bene vienintelė vieta kur žiūrisi konceptualiai. Tačiau dešinėje už kampo prasideda bardakas.

                                Comment


                                  Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                  Takai turi būti daromi racionaliai. Juokinga dėl grožio versti žmones eiti vingiais. Bet naivūs projektuotojai dažnai nesiremia logika, dėl to vis matome išmintus takus pievelėse. Gal bekuriant meną pamirštama kokia yra pėsčiųjų tako paskirtis?
                                  Ir beje, tikrai nebūtų negražu padaryti tiesesnį taką į pėsčiųjų tiltą. Kas funkcionalu, tas savaime gražu.
                                  Šiaip labirintų ten ir nėra, kad reikėtų vaikščiot ratais kvadratais. O jeigu kažkam paaukoti 15 sekundžių yra baisi nuodėmė, tai čia jau jų asmeninės problemos ar kažkoki kompleksai. Zigzagas yra dar viena arenos stiliaus dalis. Džiaugiuosi, kad areną suprojektavo architektas, o ne koks nors inžinierius, nes tuomet visi takai būtų 180 laipsnių statumo..
                                  Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.09.21, 17:58.

                                  Comment


                                    Ė o kur dingo kalbos apie pėkščiūjų tiltą nuo akropolio?
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                      Kai pamatysi ją gyvai, galėsi su savo miestietišku požiūriu miestietiškai paargumentuoti savo nuomonę. Sėkmės ir tau.
                                      Tycoonas gi aiškiai rašė, kad yra buvęs Kauno arenoje.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Rimas_OK Rodyti pranešimą
                                        bene vienintelė vieta kur žiūrisi konceptualiai. Tačiau dešinėje už kampo prasideda bardakas.
                                        Gana daug bardako įneša nekonceptas.
                                        Pvz spalvotos šiukšlių dėžės arba nebaigtos "rūdinti" plokštumos.
                                        Beje, vietose dešiniau nuo špunto sienos, kur "trūksta" stiklo (1 ir 3 aukštai) yra labai nedideli rūkomieji su medine terasa. Išėjimas tiesiai iš WC.
                                        Paskutinis taisė GYARD-P; 2011.09.21, 21:10.

                                        Comment


                                          Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                                          Gana daug bardako įneša nekonceptas.
                                          Pvz spalvotos šiukšlių dėžės arba nebaigtos "rūdinti" plokštumos.
                                          Beje, vietose dešiniau nuo špunto sienos, kur "trūksta" stiklo (1 ir 3 aukštai) yra labai nedideli rūkomieji su medine terasa. Išėjimas tiesiai iš WC.
                                          Idomu, kodel 2 aukste tokio ner? Galu gale galejo ten ta rukomaji imituot, ziuretusi siektiek padoriau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X