Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno "Žalgirio arena"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, kas šneka, kad pašvietimas buvo geras tai tikrai dvirati išradinėja. Kodėl visose arenose iki šiol visi sirgaliai puikiausiai matydavosi, o dabar Kaune jie turi sėdėti prieblandoje? Kuo daugiau šviesos bus, tuo visiems bus tik geriau.

    Comment


      Na jei "Z" padarytas dėl saugumo tai kaip deep house išsakytos mintys apie laiptus ?

      Gal kas žino kaip bus žiemą? Jie bus nuolat valomi ar ten įrengtas koks nors "šildymas" kad neapledėtų?

      Comment


        Parašė RuFaS Rodyti pranešimą
        Na jei "Z" padarytas dėl saugumo tai kaip deep house išsakytos mintys apie laiptus ?

        Gal kas žino kaip bus žiemą? Jie bus nuolat valomi ar ten įrengtas koks nors "šildymas" kad neapledėtų?
        Betonas nėra "užtrintas" taigi yra grublėtas. Šildymo nėra.

        Comment


          Parašė GTRooTube Rodyti pranešimą
          Na, kas šneka, kad pašvietimas buvo geras tai tikrai dvirati išradinėja. Kodėl visose arenose iki šiol visi sirgaliai puikiausiai matydavosi, o dabar Kaune jie turi sėdėti prieblandoje? Kuo daugiau šviesos bus, tuo visiems bus tik geriau.
          Tikėkimės jau rytoj, nes "siemens" apšvietimas buvo įprastai geras. Manau, kad mes visi kaifavome prie TV ekranų, matydami visus 11 tūkstančių žaliai apsirengusiu ir pakvaišusių fanų, kurie sukėlė euforiją po kiekvieno įmesto taško. Buvo malonu matyti kiekvieną reakciją, atributus ir panašiai.

          Comment


            Parašė ernestas Rodyti pranešimą
            Bus.

            Pats tu nepavykęs. Dar nesutikau tokio, kuris buvęs Ž arenoje per atidarymo šventę skųstųsi apšvietimu. Atvirkščiai, jis paliko tik geriausius atsiminimus.
            Ekrane - taip, trūksta erdvės pojūčio, nesudaro didelės salės įspūdžio. Techniškai, tai net nėra problema, kadangi visi per pertraukas matė, jog pagrindinė salės erdvė buvo pilnai apšviesta.
            Norint per teliką pasipuikuoti savo naująja cėpa, parodyti jos storį, spalvą, tada jo, reiktų daryti taip kaip tu tą darai - išsitraukti iš po maikono ir užsimesti ant viršaus, škia, kad visi matytų. Nes nū nesąmonė, jeigu tai neįvyktų (tiek bapkių sukišta, tokį įvaizdį slėpti..)
            Kita vertus, jeigu ir liktų taip kaip buvo (o buvo sureguliuota grynai atidarymui, šventei), šiandien šią situaciją jau keičia LED šviesos juosta, kuri net ir telike, aiškiai brėš didelės erdvės ribas.
            Aš buvau per atidarymo šventę ir galiu pasakyti kad apšvietimas tragiškas. Jau anksčiau rašiau, kad arenoje aiškiai per tamsu. Esu įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau tribūnos bus apšviestos normaliai, tik būtu gaila jei per čempionatą vis dar tektu sėdėti tamsoje.

            Comment


              Keletas ispudingu foto is basketnews.lt

              http://www.basketnews.lt/foto/ziureti-15511.html

              http://www.basketnews.lt/foto/ziureti-15510.html

              PASTEBITE,APSVIETIMAS PAREGULIUOTAS

              Comment


                Perėjus viršutinę Z dalį, nebūtina sukti ir eiti ja toliau, ten žmonių srautas dalinasi ir dalis eina tiesiai iki pat pėsčiųjų tilto. Per atidarymą ten minios grūstis buvo ne daugiau 10 minučių ir jau tada kaip iš tokio(!!) kiekio žmonių - tikrai nedaug, bet tada buvo tik Z nusileidimas ir nebuvo tako eiti tiesiai. Dabar grūstis žmonės neturėtų.

                O teisinti savo kvailą požiūrį abejotinu kažkieno kito sprendimu dėl Z nusileidimo, yra buka Kaip ir kelti bangas dėl arenos apšvietimo. Tai yra sprendimas. Nejau čia yra teisingas arba neteisingas sprendimas? jie yra skirtingi. Žalgirio arenoje nėra neteisingas sprendimas, tai tiesiog kitos sprendimas. Man, pavyzdžiui, Siemenso apšvietimas atrodo labai nejaukus, atstumiantis, ir dar koks nors, bet tai yra Siemenso apšvietimas. O kad kažkur būtų parašyta ar apskaičiuota, koks yra teisingas apšvietimas, kas yra protinga ir kad yra protinga galvoti apie tv žiūrovus, o ne apie arenoje sėdinčius(kodėl tada vip kėdės, per tv juk jokio skirtumo?), tai aš nemačiau. Keista tokios diskusijos šiame forume. Ne delfi ir ne balsas vis tik..

                Comment


                  Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
                  Tikėkimės jau rytoj, nes "siemens" apšvietimas buvo įprastai geras. Manau, kad mes visi kaifavome prie TV ekranų, matydami visus 11 tūkstančių žaliai apsirengusiu ir pakvaišusių fanų, kurie sukėlė euforiją po kiekvieno įmesto taško. Buvo malonu matyti kiekvieną reakciją, atributus ir panašiai.
                  Nežinau...aš tai kaifavau nuo gero žaidimo ir pergalių...Tuo labiau kai rodo tuos tritaškius, tai ar taip ar taip, viršutinių tribūnų nesimato. Jei atvirai, tai tikrai nesuprantu šitos keliamos tragedijos, ir siūlau stebėt daugiau aikštę, analizuot žaidimą, o nesirūpint kiek žiūrovų per TV matos ar nesimato...

                  Comment


                    Realiai tai ir garsa butu galima isjungt, Jis tik trukdo stebet ir analizuot komandos zaidima. O jei rimtai tai tiek zaidejai, tiek garsas, tiek ziurovai yra krepsinio dalis. Gi net Popas prie pora dienu pasake: "krepsinis be ziurovu - ne krepsinis".


                    p.s.: aciu LC. uz jau antra -rep is eiles. Ziu pasidarei uolus mano pasisakymu gerbejas
                    Paskutinis taisė maserati; 2011.09.14, 08:31.

                    Comment


                      http://www.15min.lt/gallery/show/Kel...kulisius-19870 Štai keletas puikių nuotraukų!!!

                      Comment


                        Pasiknisau ką užsienio spauda apie areną rašo ) Bet radau tik vieną atsiliepimą rusų žurnalisto portale sports.ru. Atsiliepimas kaip čia pasakius. Taigi požiūris į areną rusų žurnalisto akimis:

                        Iš čia: http://www.sports.ru/tribuna/blogs/bankshot/233683.html

                        Арена зато какая-то странная, как будто не доделали перед турниром. На последних этажах видны выпирающие трубы вентиляции, внутри просторно и неуютно, таблички комнат только распечатывают. И вообще выглядит она так себе, просто большой ангар на пятнадцать тысяч мест. Симпатичному клайпедскому залу первое место. Ну да ладно, все равно 90% времени только площадка интересовать будет


                        Verčiu:
                        Arena už tai kažkokia keista, tarytum būtų nedadaryta. Viršutiniuose aukštuose matyti išlendantys ventiliacijos vamzdžiai, viduje erdvu ir nejauku, kambarių numerius tik spausdina. Ir atrodo ji šiaip sau, toks didelis angaras 15 tūkstančių vietų. Simpatiškai Klaipėdos salytei pirma vieta.

                        Comment


                          Nu va, ir as jau pabuvau arenoje, galiu pasakyti tik viena: kosmosas!

                          Zodziu, apsilankykite visi ir patys pamatysite, ner ka cia daugiau rasyti.
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Man toks vaizdas, kad rusų žurnalistai visokias nesąmones pradėjo rašyti po to incidento su nenormaliai sugrotu Rusijos himnu...

                            Vis dėl bendro įdomumo paskaitinėju jų sporto spaudą, tai amžini virkavimai "kaip lietuvius akivaizdžiai traukia teisėjai ir kad su tokia sudėtimi jie net iš grupės turėjo neišeiti" (aišku, saviškius mato tik finale, nors surinkta aukštų medinukų armija + Kirilenka ir Chriapa, kurie irgi nestabilūs). Kažkoks chroniškas vertinimas, kad Lietuva verta tik tiek, kiek yra šio reikalo šeimininkė ir giliai dzin, kad visi ankstesni medaliai iškovoti su panašia rinktine ir ne Lietvuoje.

                            Nors žiūrint objektyviai, tokį jų požiūrį į tuos Kauno arenos vamzdžius ir rūdis galima buvo prognozuoti, turint minty, kad slaviškai sielai norisi blizgučių ir spalvų...

                            Comment


                              К русским в Вильнюсе относятся в основном благожелательно, на русском языке отвечают с охотой. Говорят, в Каунасе больше фашистских настроений, но здесь все хорошо.
                              Pirmyn, fašistai!
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Nu va, ir as jau pabuvau arenoje, galiu pasakyti tik viena: kosmosas!

                                Zodziu, apsilankykite visi ir patys pamatysite, ner ka cia daugiau rasyti.
                                Apsilankysim spalio 12 ir apžiūrėsim kaip ten viskas
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Lygtais iš žemiau filmuoja nei per draugiškas varžybas (na, bent man taip atrodo), pliusas O ir taip daug peiktas apšvietimas atrodo bent kažkiek sutvarkytas, tribūnos daugiau apšviestos atrodo.

                                  Comment


                                    Parašė dts Rodyti pranešimą
                                    Apsilankysim spalio 12 ir apžiūrėsim kaip ten viskas
                                    Ne tu vienas

                                    Comment


                                      Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                      Lygtais iš žemiau filmuoja nei per draugiškas varžybas (na, bent man taip atrodo), pliusas O ir taip daug peiktas apšvietimas atrodo bent kažkiek sutvarkytas, tribūnos daugiau apšviestos atrodo.
                                      Čia gal skonio reikalas, bet man žymiai labiau patinka stebėti rungtynes, kai kamera yra aukščiau. Žaidėjai vienas kito neužstoja ir šiaip smagiau žiūrėti, kai matai daugiau aikštelės, o ne tribūnas.

                                      Comment


                                        Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                        Lygtais iš žemiau filmuoja nei per draugiškas varžybas (na, bent man taip atrodo), pliusas O ir taip daug peiktas apšvietimas atrodo bent kažkiek sutvarkytas, tribūnos daugiau apšviestos atrodo.
                                        Per didziaja pertrauka virsutinese tribunose ijungia apsvietima, per zaidima isjungia.
                                        When a man lies, he murders some part of the world

                                        Comment


                                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                          Čia gal skonio reikalas, bet man žymiai labiau patinka stebėti rungtynes, kai kamera yra aukščiau. Žaidėjai vienas kito neužstoja ir šiaip smagiau žiūrėti, kai matai daugiau aikštelės, o ne tribūnas.
                                          Na, man čia gal jau įprotis, kad iš žemiau filmuoja (aišku, jei filmuotų vos ne aikštelės lygyje tai nepergeriausiai būtų ) ) Bet per tas draugiškas varžybas prieš ispanus kažkaip neįpatingai patogu buvo žiūrėt, per maži žaidėjai atrodė...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X