Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Užupyje ir Paupyje

Collapse
X
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

Parašė adomazzz Rodyti pranešimą
    Tai ir išliko vienas pastatas prie pat Aukštaičių gatvės, ji turėtų rekonstruoti. Be to, išlikę kolkas dar Vilniaus Kailių pastatai, ten vienas iš jų dar prieš karą statytas, įdomesnės architektūros, reikia tikėtis, kad jį paliks.
    Tas vienas išlikęs pastatas atrodo priklauso nevertingiesiems sovietmečio statiniams ir išliko jis tiesiog nes priklauso kitiems savininkams nei likusi sklypo dalis:
    Click image for larger version

Name:	paupys.jpg
Views:	1
Size:	244,2 kB
ID:	1760518

Žr. buildings managed by other owners:

Name:	image_93090.png
Size:	209,7 kB
ID:	1760519

Comment

Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

Tas vienas išlikęs pastatas atrodo priklauso nevertingiesiems sovietmečio statiniams ir išliko jis tiesiog nes priklauso kitiems savininkams nei likusi sklypo dalis:
      Taip, tas prie upės nėra vertingas, paprasčiausias sandėlys ir tiek, o išliko būtent tik dėl to, jog priklauso kitiems savininkams. O dėl gamyklų išsaugojimo, kiek prisimenu, išties pirmuosiuose pasiūlymuose ir planuose šis seniausias gamyklos pastatų kompleksas (su šlaitiniu stogu, mėlyni burbuliukai) buvo siūlomas išsaugoti.
      Ta pati gamykla prieš pirmą pasaulinį karą iš kitos pusės kiek gražesniu fasadu (pastatas su kaminais):
      Click image for larger version  Name:	image_90888.jpg Views:	1 Size:	211,7 kB ID:	1760562

Comment

Aš prisimenu, kad pačioje pradžioje, kai net jokių vizualizacijų nebuvo, buvau kalbėjęs su Darnu Grouo ir man jie sakė, kad kažkuris pastatas bus išsaugotas. Tikrai šitą atsimenu. Aš dar jų klausiau ar ten loftų neketina daryti.

Comment

Yra išsaugotas šis pastatas:

Name:	Capture1.JPG
Size:	94,6 kB
ID:	1760569

Comment

Iš arčiau:

Name:	Capture2.JPG
Size:	77,7 kB
ID:	1760572

Comment

11:43 jis matosi

Comment

Išsaugojo geriausią, ką galėjo, bet aš turbūt ir to nebūčiau saugojęs. Tų kažkokių priešistorinių gamyklų, kur googlius rodo, seniausiai nebebuvo likę, nebebuvo ką saugot, o tos sovietinės gamyklos - baisios, kaip ir dauguma sovietų pastatų. Aš suprantu, kada Talinas gamyklas išsaugoja - ten iš tiesų nemažai vertingų turi, bet pas mus beveik visos yra tiesiog eiliniai beskoniai ir be ryšio sovietiniai pastatai. Vilniuje Studio 86išsaugojo (turbūt) gamyklą, yra dar buvusi Tauro alaus gamykla, kurią tikrai reikia išsaugoti, bet nenusiriskim iki to, kad kiekvieną sovietinę karvidę pradėtumėm laikyti paveldu.

Comment

Šiaip tai Studio 83, ne 86..., Nao dėl kito, nesutiksiu - šiaip visai įdomiai atrodo, kai skirtingo laikotarpių yra pastatų, o ne viskas naujai.

Dėl to pačio tikiuosi, kad Vilniaus kailių keli pastatai įdomesni irgi liks.

Comment

Working...
                  X