Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  TEO administracinis pastatas

  Atrodo, dešiniajame Neries krante dar vienas pastatas:

  Telekomas perkels būstinę į dešinįjį Neries krantą

  Viena didžiausių šalies bendrovių "Lietuvos telekomas" parduoda 8 administracinius pastatus Vilniuje ir persikels į naują dangoraižį dešiniajame Neries krante, kur susiformavo naujasis miesto centras. Pasak "Lietuvos telekomo" administravimo skyriaus vadovo Rimanto Šerkšno, bendras bendrovės parduodamų administracinių patalpų, įskaitant ir pagrindinę būstinę Savanorių prospekte, plotas siekia apie 40 tūkst. kvadratinių metrų, iš jų 10 tūkst. kvadratinių metrų telekomas ketina pasilikti.

  "Jau liko tik du pretendentai, su kuriais artimiausiomis savaitėmis ketiname baigti derybas. Tai - gerai nekilnojamojo turto rinkoje žinomos kompanijos", - sakė R. Šerkšnas.

  Pasak jo, naują administracinį pastatą ketinama statyti šalia Konstitucijos prospekto bei pagrindinio Vilniaus miesto savivaldybės pastato esančioje Lvovo gatvėje. Nugriovus dabartinį pastatą, būtų pastatytas naujas, kurio plotas siektų apie 20 tūkst. kvadratinių metų, iš jų 15 tūkst. naudotų "Lietuvos telekomas", o likusios patalpos būtų nuomojamos.

  "Vien dėl to, kad persikėlę į vieną vietą įsikurtume mažesniame plote, daug sutaupytume", - kalbėjo R. Šerkšnas.

  Jis teigė, kad bendrovė turi leidimą statyti 12 aukštų pastatą, tačiau norėtų didesnio. Naujose patalpose dirbs apie 700-1000 "Lietuvos telekomo" grupės darbuotojų.

  Statybas ketinama pradėti 2006 metų pavasarį, o baigti - 2007 metų vasarą. Pereinamuoju laikotarpiu "Lietuvos telekomas" nuomotųsi parduotas patalpas.

  "Lietuvos telekomas" trečiadienį paskelbė, kad naujojo pastato statybos projektui įgyvendinti ieško strateginio partnerio, kuris, baigus statybą, galėtų pasiūlyti ilgalaikės pastato nuomos arba išperkamosios nuomos sutartis.

  Skelbiama, kad perkeldamas centrinę būstinę "Lietuvos telekomas" siekia plėsti savo veiklą bei optimizuoti ir koncentruoti valdymą. "Lietuvos telekomas" pernai gavo 721 mln. litų pajamų bei uždirbo 32 mln. litų grynojo pelno, tačiau įmonės generuojami pinigų srautai buvo daug didesni.

  Netoli "Lietuvos telekomo", taip pat Vilniaus Savanorių prospekte, centrinę būstinę turintis "Hansabankas" yra paskelbęs, kad statys naują administracinį pastatą dešiniajame Neries krante, šalia viešbučio "Reval Hotel Lietuva". Naujame pastate dirbs apie 750 "Hansabanko" bei jo antrinių įmonių darbuotojų, kurie šiuo metu išsibarstę devyniuose pastatuose skirtingose Vilniaus vietose.

  2004 metų pavasarį Vilniaus miesto savivaldybė persikėlė į naują administracinį 20 aukštų pastatą dešiniajame Neries krante, kuris kainavo daugiau kaip 70 mln. litų. Greta įsikūrė ir Vilniaus apskrities viršininko administracija.

  Šalia iškilus prekybos centrui "Europa" bei to paties pavadinimo aukščiausiam Baltijos šalyse biurų pastatui, dešiniajame Neries krante - Konstitucijos prospekte - susiformavo naujasis miesto centras.

  Lietuvos nekilnojamojo turto bendrovė "Vyrokas" yra paskelbusi, kad Konstitucijos prospekte kartu su olandų kompanija "Middle Europe Investment" iki 2008 metų pastatys 135 tūkst. kvadratinių metrų dydžio verslo, prekybos ir gyvenamąjį kompleksą su Bendruomenių rūmais. Visa "Kvartalo" projekto vertė - apie 500 mln. litų.
  ELTA
  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

  #2
  Kad tik nesugalvotu statyti 12-aukscio.....

  Comment


   #3
   Labai gerai. Nors 12 aukštų nėra aukštas patatas, tačiau svarbu, kad NMC toliau plečiasi.

   Comment


    #4
    ...bendrovė turi leidimą statyti 12 aukštų pastatą, tačiau norėtų didesnio
    na aš net neabejoju, kad tas pastatas bus aukštesnis nei 12 aukštų. Čia kalbama tik apie leidimą...
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


     #5
     Labai geros naujienos. Kažkodėl spėju, jog statys už Europos stovėjimo aikštelės, nes ten jau pravalytas nuo lūšnų sklypas.     Nors dbr skaitau Geex pranešimą SSC, kur jis paminėjo, jog Telekomui priklauso šis pastatas (nuotrauka Geex)
     Mano galerija Flickr'yje

     Comment


      #6


      Čia pažystamų statybininkų užklausiau dėl šio Telekomo sumanimo, visi iškarto atsakė, kad statys sklype prie savivaldybės. Ten šiaip gana didelis sklypas, žemė jau priklauso telekomui ir pastatas telekomo.

      Pažiūrėjau į NMC planą ir kaip tik pažymėta, kad leistinas aukštis - 12 aukštų.

      Comment


       #7
       ...naują administracinį pastatą ketinama statyti šalia Konstitucijos prospekto bei pagrindinio Vilniaus miesto savivaldybės pastato esančioje Lvovo gatvėje. Nugriovus dabartinį pastatą, būtų pastatytas naujas, kurio plotas siektų apie 20 tūkst. kvadratinių metų, iš jų 15 tūkst. naudotų "Lietuvos telekomas", o likusios patalpos būtų nuomojamos.
       apie tai rašoma straispnyje
       Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

       Comment


        #8
        Iš džiaugsmo net neperskaitėm straipsnio atidžiai Bet vadinasi mano šaltiniai žino ką sako

        Comment


         #9
         Ai jo, ten parašyta "nugriovus" Dėkui už patikslinimą Beje, gal kas netingėtų NMC panoramoje papaišyt būsimojo bokšto konturų, kartu su Registrais ir Banku?
         Mano galerija Flickr'yje

         Comment


          #10


          Manau nereiktu piešti didesnio už savivaldybės pastatą.. aš taip galvoju, kad gali būt apie 20~ aukštų max.

          Comment


           #11
           as jau seniai laukiau, ka su tuo sovietiniu "grazuoliu darys". Pasirodo jio ateitis jau aiski. Cia telekoma reiketu pagirti

           Comment


            #12
            Parašė Marius
            as jau seniai laukiau, ka su tuo sovietiniu "grazuoliu darys". Pasirodo jio ateitis jau aiski. Cia telekoma reiketu pagirti
            Gal reikės vėl įsivesti telekomo laidą...

            Comment


             #13
             o architekturinis konkursas bus kaip su Hansa banku ? jeigu taip gal yra duomenu kada prasides mazdaug ?

             Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

             --------------------------------------------------

             Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

             Comment


              #14

              aha, remiam telekoma

              Comment


               #15
               Jo, but gerai, kad kas uzklaustu ar planuoja komas organizuoti viesa konkursa. Realiai sioje vietoje konkursas yra butinas. Bet aukstesni nei 12 aukstu vargu ar ten kas pies (ypac po hansabanko konkurso patirties).
               Ir seip, jei jiem reik 15000 kv.m., o tikisi i juos sukisti 1000 darbuotoju... Kai hansa 750 talpina i 20000..

               Comment


                #16
                Parašė Geex
                Gal reikės vėl įsivesti telekomo laidą...
                Geex, koleikas nerekomenduoju Siaip telekomas galetu ne tik dali pelno investuoti i nauja pastata, bet ta proga ir kainas dslo susimazinti Tuomet as apie jo laida gal irgi pagalvociau

                Comment


                 #17
                 Grazu. Tegu telekomas greiciau stato, jau pabodo ir taip laukt to Hanso pastato ir Vyroko ...
                 Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                 Comment


                  #18
                  Nu nieko sau
                  Na ir nesibaigiantis bumas Vilniuje...
                  tris kart VALIO !!!

                  Comment


                   #19
                   Sakyciau jiems butinai butinai BUTINAI reikia pastatyti daugiau gyvenamuju namu arba/ir viesbuciu tame rajone, nes gausis kaip daugely Amerikos downtown'u-sutemsta ir zmoniu reik ieskot kaip su ziburiu...

                   Comment


                    #20
                    Pagaliau apsisprende, kiek zinau Telekomas tai planavo daugiau ar maziau jau pries pora metu, tik nezinia kas anksciau kliude

                    Comment

                    Working...
                    X