Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Panevėžyje

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Pastebimai gražėja Gamtos mokykla

  Panevėžio miesto savivaldybė per šiuos ir ateinančius metus užsibrėžė iš esmės atnaujinti Gamtos mokyklą. Artėja į pabaigą šiemet suplanuoti rekonstrukcijos darbai.
  „Gamtos mokykla – mūsų kultūros paveldo objektas, pastatytas 1934 m. ir nuo to laiko kapitališkai neremontuotas. Jo atnaujinimas turi būti kokybiškas, darbai atliekami ypač atsakingai. Siekiant visa tai užtikrinti dirbama pagal Kultūros paveldo departamento patvirtintą projektą, o mes keliskart per savaitę važiuojame į vietą ir tariamės su generaliniu rangovu, kaip paspartinti procesą ir kokybiškai atlikti darbus nenukrypstant nuo projekto“, - sako mero pavaduotojas Aleksas Varna.
  Statybininkai jau apšiltino fasadą ir padengė vandeniui atspariais dažais dažytomis dailylentėmis, pakeitė langus, lauko ir dalį vidaus durų, apie 60 proc. grindų dangos (grindys bus autentiškos buvusioms 1926 metais), nutinkavo ir ruošia dažyti sienas, pradėjo dengti stogą (atlikta daugiau kaip penktadalis darbų). Jau atnaujinti lietaus tinklai, užbaigtas apšvietimo, gaisro ir apsaugos signalizacijos sistemų rengimo I etapas, tvarkomos šildymo ir vėdinimo sistemos.
  Darbus atlieka generalinis rangovas AB „Statkorpas“, UAB „A. Žilinskio ir Ko“, MB „Virmalda“. Šiemet Gamtos mokyklai atnaujinti ketinama panaudoti per 300 tūkst. Eur, gautų iš Švietimo ir mokslo ministerijos.
  2017 m. pirmąjį ketvirtį numatyta užbaigti rengti vidaus buitinių nuotekų ir vandentiekio tinklus, apšvietimą, gaisrinės ir apsaugos signalizacijų, telekomunikacijų sistemų II etapą, nudažyti sienas ir grindis. Visi šie darbai turėtų būti atlikti iki balandžio mėnesio pabaigos. Tam bus panaudota dar apie 80 tūkst. Eur iš miesto biudžeto.

  http://www.panevezys.lt/lt/naujienos...s-mokykla.html

  Comment


   Panevėžio rajono savivaldybės poliklinika

   Paskutinis taisė Audrys; 2018.05.03, 10:41.

   Comment


    Panevėžys Anykščių gatvė 36 a?

    Tiesa sakant vizualizacijos pavaizduotos yra gražesnės, nei atrodo realybėje. Matosi, kad sienu spalva kita...

    Panevėžys Anykščių gatvė 36

    Po pastato atnaujinimo, reiketu valdžiai pagalvoti apie ši dviračio ir pėsčiujų tako atnaujinimą, bei krantinės sutvarkymą (medžių apgenėjimą ir panašiai)...    Šalia esantis pastatas, kaip ir veikla vyksta kažkokia, o galėtu ir ši pastatėli taip pat atnaujinti...

    Paskutinis taisė Audrys; 2017.05.23, 10:49.

    Comment


     Panevėžys Meistrų gatvė 1

     Nors ir senokai atrestoruotas , bet nebuvo paminėtas

     Comment


      Jau kuri laika atnaujinta Panevėžio apygardos prokūratura, vėl atsinaujina ....

      Tiesa šalimais prokūraturos esantis sporto šlovės stendas, visiškai nebežavi :-(((...... Buvo kažkada senokai rašoma, kad sutvarkys savivaldybė, bet jiems px....kaip matau..

      Comment


       Panevėžys Topolių alėja 12

       Praėjo puse metu beveik, o pažadai kolkas ir liko pažadais. Spauda tikėti neįmanoma, buvo rašyta, kad jau pradėjo atnaujinti, praėjo nemažai laiko...kolkas rezultato jokio nesimato....       Comment


        Panevėžys P. Puzino 10 ir 10A , deje kolkas niekas nevyksta...        Comment


         Buvęs kino centras Raketa ir kadaise buvęs naktinis klubas Egivela Respublikos g. 47A
         Po truputi atsinaujina, iš išorės galbut šiek tiek darbai sustojo, sakykim dėl stiklu išorėj, bet lygtai viduj yra tvarkoma.....tikėkimės iki metų pabaigos užbaigs...         Comment


          Pagaliau: Panevėžio centre pradėti avarinio pastato remonto darbai

          Šią savaitę centrinėje Panevėžio miesto Vasario 16-osios gatvėje pradėti 11-uoju numeriu pažymėto pastato stogo ir fasado remonto darbai.

          „Savivaldybės tikslas – tvarkingas miestas, jo siekiame ne tik tvarkydami viešąsias erdves, bet ir dirbdami su privačių teritorijų ir statinių savininkais. Prieš du metus privertėme sutvarkyti miesto centre apleistą sovietinį tualetą, iškuopėme ilgus metus Žvejų gatvėje problemą kėlusį šiukšlyną. Dabar pasiekėme, kad būtų tvarkomi verslininkui Vladimirui Karpenko priklausantys pavojų keliantys namai, esantys Vasario16-osios gatvėje. Nors savivaldybė turi ribotas galimybes įtakoti privačių statinių priežiūrą, akivaizdu, kad nuoseklus darbas duoda rezultatų“, – sako miesto meras Rytis Račkauskas.          Avarinės būklės požymių turintis Vasario 16-osios g. 11 pastatas miesto veidą darkė jau ne vienerius metus.

          https://jp.lt/pagaliau-panevezio-cen...emonto-darbai/          Comment


           Tiesa pasakius, kažko įspūdingo nėra ko ir tikėtis, iš tokio nevalos ir nevykelio statuso turinčio verslininko V. Karpenkos !!! Būtų protingas ir rimtas verslininkas, tai galėtu sutvarkyti pilnai šiuolaikiškai moderniai visus savo turimus pastatus, ir prekybai ir gyvenamųjų patalpų pardavimui. Bet svarbu nors kažkiek pašpakliuos ir tai bus gerai , nors tinkas nebyrės gal ant galvų.... Kaip sakoma VILTIS-durniu motina !!! pagyvensim pasižėsim ka jis ten gero padarė.
           Paskutinis taisė Audrys; 2017.06.08, 21:07.

           Comment


            Spėju, kad kokia VTPSI pranešimą Karpenkai ant stalo padėjo, kad jei pastatas nebus tvarkomas, tai ir nebus leidžiama eksploatuoti.
            pvz. avarinė būklė, nuomininkai sėdi be pajamų ir t.t.
            Tai ir atsirado pastoliai.

            Comment


             Kranto g. 4 Panevėžys. Kažkada buvusi garsi , bei ko gero pati geriausia ledainė ,,Pingvino ledai,, atgimsta iš naujo, šį sykį kitu pavadinimu. Itališkais skaniausiais ledais (beje bus ir ne tik ledu) planuoja atsidaryti jau Rugsejo mėnesį. Tiesa pasakius ledainė ir dabar veikia, labai nedidelės patalpos kuri randasi Kranto gatvės pradžioj, tas mazas pastatėlis kuris dalinasi su tabako gaminiais.

             Comment


              Ant prekystalio – mokyklos

              Tarp savivaldybių parduodamo nekilnojamojo turto kartu su tvartais, griūvančiais avariniais pastatais atsidūrė ir nykios demografinės padėties liudininkės – uždarytos mokyklos. Nors jų pasiūla Panevėžio mieste ir rajone nemenka, visgi, nepaisant bandymų jas parduoti už mažiau nei rinkos kaina, buvusios švietimo įstaigos toli gražu nėra paklausi prekė. Panevėžio savivaldybės parduodamo turto sąraše – dviejų mokyklų pastatai. Tiesa, vienai jų, prieš ketvertą metų uždarytai „Verdenei“, aukcioną dar tik rengiamasi skelbti. Vis dėlto ji vienintelė turi potencialų pirkėją. Buvusios mokyklos vaiduokliu virtusį pastatą, nuniokotą laiko ir vandalų, nusižiūrėjo viešoji įstaiga Aukštaitijos krepšinio mokykla (AKM). Jos vadovas Žydrūnas Kuodis pripažįsta, kad esama planų pastatą privatizuoti, o rekonstravus įrengti maždaug 20-ies vietų viešbutį į Panevėžį atvykstantiems sportininkams, keturias krepšinio aikšteles, maitinimo įstaigą. Į būsimąjį krepšinio centrą, pasak Ž. Kuodžio, numatoma investuoti apie 3,5 mln. Eur. Dalį šių lėšų viešoji įstaiga tikisi gauti iš Europos Sąjungos paramos fondų. Potencialius investuotojus masina greta esantys sporto ir poilsio objektai – Panevėžio arena, Kultūros ir poilsio parkas.

              „Verdenės“ rekonstrukcijos planą AKM jau pateikusi Panevėžio savivaldybei. „Mes rimtai nusiteikę „Verdenės“ pastatą perimti į savo rankas. Šiuo metu esame biurokratiniame etape – tiriame teisinę aplinką. Tokių pavyzdžių matėme ir JAV, ir Vilniuje“, – teigia AKM vadovas. Pasak Ž. Kuodžio, patalpos reikalingos krepšinio stovykloms rengti ištisus metus. „Turime per tūkstantį auklėtinių ir ne visada telpame į nuomojamas sales, atėjo laikas turėti savo namus. Būtų patogiau vienoje vietoje sutelkti trenerius, inventorių“, – mano direktorius. Dabar AKM Panevėžyje nuomoja devynias mokyklų sporto sales

              Vilios sklypu

              „Verdenei“ aukcioną Savivaldybė žada skelbti sulaukusi Turto banko pritarimo dėl pardavimo ir 1,7 ha sklypo prie jos. Kol kas pastatą pavesta prižiūrėti greta esančios M. Karkos progimnazijai. Buvusios mokyklos priežiūra per metus kainuoja apie 22 tūkst. Eur – tiek reikia sargų atlyginimams. Pastato šildymas seniai išjungtas. Mikrorajono pūliniu virtusiai uždarytai mokyklai Savivaldybė prieš kurį laiką turėjo parengusi kitą scenarijų. Ją nugriovus planuota šioje vietoje statyti socialinį daugiabutį. Projektas subliūško jam kategoriškai pasipriešinus Parko ir aplinkinių gatvių gyventojams, nepanorusiems socialiai remtinųjų kaimynystės. Naujo šeimininko laukianti buvusi mokykla, apsupta daugiabučių namų, dabar atrodo tarsi negyvenamo miesto vaiduoklis: išdaužyti ne tik pirmo, bet ir antro aukšto langai, grafičiais išterliotos sienos, surūdiję lietaus latakai, nubyrėjęs ar nudaužytas sienų tinkas, gėlynuose suvešėję menkaverčiai krūmokšniai. Kiek už tokią griuveną būtų prašoma aukcione, pasak miesto Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Juknos, turės apskaičiuoti Savivaldybės samdyti nepriklausomi nekilnojamojo turto vertintojai.

              Pilėnai laukia investuotojo

              Kitą Panevėžio vaiduoklį – Alanto g. esantį nebaigtą statyti pastatą, kadaise turėjusį tapti prestižine, išskirtinai modernia mokykla, Savivaldybė bergždžiai bandė parduoti jau trijuose aukcionuose. Už taip ir neužbaigtą per 7000 kv. m Pilėnų mokyklą su jai priklausančiu 3 ha sklypu pastarąjį kartą prašyta milijono eurų. Nuo balandžio viduryje vykusio pirmojo aukciono pastatas atpigo 240 tūkst. Eur. Nesulaukus pirkėjo, po kiekvieno aukciono Savivaldybė turi teisę kainą sumažinti ne daugiau nei 10 proc. Nors parduodamas objektas yra komerciškai patrauklioje vietoje – prie Alanto gatvės, skiriančios Pilėnų daugiabučių ir individualių namų kvartalus, T. Juknos nestebina, kad kol kas nėra ne tik jį perkančiųjų, bet ir juo besidominčiųjų. „Kai kaina nukris iki 600 tūkst. eurų, gal ir susidomės nekilnojamojo turto plėtotojai“, – mano pavaduotojas. Anot jo, parduodamas objektas galėtų būti patrauklus vien dėl nemažo sklypo geroje miesto vietoje. Tačiau didžiulis nebaigtas statyti pastatas, įvertintas daugiau nei 500 tūkst. Eur, vargu ar galėtų sudominti investuotojus. „Nustatant kainą pastatas įvertintas kaip galimybė jame įrengti komercines patalpas, bet verslininkai veikiausiai jį mato kaip tetinkamą statybinei medžiagai. Panevėžyje nebėra poreikio tokioms didelėms biuro patalpoms. Pagrindinė prekė pardavinėjant tą objektą tėra jam priklausantis sklypas“, – įsitikinęs T. Jukna. Nebaigtą pastatą šioje besiplečiančioje miesto dalyje prieš keletą metų buvo nusižiūrėjusi Teisingumo ministerija. Jį baigus ketinta po vienu stogu sukelti visus Panevėžio teismus, tačiau planai subliūško Finansų ministerijai neskyrus finansavimo. Taip ir nebaigta Pilėnų mokykla dabar miestui per metus atsieina 35 tūkst. Eur – tiek Savivaldybė sumoka jį saugančiai apsaugos tarnybai.

              Mokykla pigiau už namą

              Į Panevėžio rajono savivaldybės parduodamo turto sąrašą greta pirkėjų laukiančių, vos 2–4 tūkst. Eur tekainuojančių apleistų nebegyvenamųjų namų, tik 520 Eur įvertinto tvarto bei parduotuvės Smilgiuose, už kurią prašoma 3700 Eur, įrašytos irgi dvi uždarytos – Kurganavos ir Ėriškių – mokyklos. Nors abi vaizdingose vietose, o kainuoja mažiau nei namas kaime, neatsiranda ne tik perkančiųjų, bet ir besidominčiųjų. Nuo Panevėžio apie šešis kilometrus nutolusiai Kurganavos mokyklai pirkėjo ieškanti Savivaldybė skelbė jau septynis aukcionus. Buvusios mokyklos 470 kv. m pastatas su ūkiniais pastatais ir 3,1 ha sklypu siūlomas už 33,2 tūkst. Eur. Nuo pirmojo aukciono mokyklos kaina jau nukrito beveik 10 tūkst. Eur. Kol atsiras naujas šeimininkas, valdas pavesta prižiūrėti Miežiškių pagrindinei mokyklai. Pasak jos direktoriaus Rimanto Gailiūno, tam išlaikoma pusę etato sargo pareigybė. Darbuotojas atrakinti pardavinėjamos mokyklos durų ja susidomėjusiems važiavo vos kartą. Miežiškių seniūnas Albinas Jacevičius svarsto, kad pirkėjai dėl tokių valdų varžytųsi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos priemiesčiuose, bet Panevėžio rajone nekilnojamojo turto vertės nepadidina net vaizdinga vieta – miškas mokyklos pašonėje ir netoliese tekanti upė. „Už tokį pastatą su 3 ha sklypu prašomi 33 tūkst. Eur nėra per didelė kaina. Nevėžio kaime namas kainuoja 40 tūkst. Eur, Miežiškiuose už pusę namelio prašoma 14 tūkst. Eur. O ta mokykla kaip užkeikta – niekas nejuda“, – stebisi A. Jacevičius. Seniūnas svarsto, kad vienas po kito skelbiami aukcionai kol kas bevaisiai, nes šeimai tokios valdos per didelės, o verslininkai veikiausiai apskaičiuoja, kad investicijos į rekonstrukciją atsipirktų labai negreitai. „Ta vieta būtų tinkama senelių globos namams“, – mano A. Jacevičius.

              Atbaido kapinės

              Socialinės globos įstaigą kitoje pardavinėjamoje mokykloje Ėriškiuose matytų ir Upytės seniūno pavaduotoja Laima Šaknienė. Visgi ir šios mokyklos parduoti nepavyko jau devyniuose aukcionuose. Už beveik 800 kv. m pastatą su 0,7 ha sklypu Ėriškių gyvenvietės centre, vaizdingoje vietoje ant tvenkinio kranto Panevėžio rajono savivaldybė nori gauti 64,8 tūkst. Eur. Pasak L. Šaknienės, iki šiol niekas nė neprašė jos aprodyti. Abi Panevėžio rajono mokyklos parduodamos su visuomeninės paskirties žemės sklypais. Savivaldybės Architektūros skyriaus vedėjas Saulius Glinskis sako nematantis kliūčių pastatus naudoti pagal esamą paskirtį visuomeninei veiklai. Jo nuomone, potencialius pirkėjus atbaido kiti dalykai. Kurganavos mokyklos pardavimą apsunkina pašonėje, miške, esantis karinis objektas – šaudykla. Ėriškiuose buvusi mokykla nepatraukli dėl ganėtinai nemažo atstumo iki miesto ir moralinio aspekto – teritoriją iš abiejų pusių supa kapinės.

              Skaitykite daugiau: https://www.naujienos.lt/leidinys/se...alio-mokyklos/

              Comment


               Prasideda lengvosios atletikos maniežo remontas

               PANEVĖŽIO MIESTO SAVIVALDYBĖ
               Komunikacijos skyrius
               2017.06.13


               Panevėžio miesto savivaldybė užsibrėžė visiškai atnaujinti lengvosios atletikos maniežą.

               „1985 m. statytas pastatas visiškai paseno ir nebeatitinka nei sportininkų poreikių ar kokybės reikalavimų, nei prisideda prie miesto įvaizdžio kūrimo. Atskirų patalpų, pastato erdvių tvarkymas čia nebepadės – turime jį rekonstruoti visiškai“, - teigia meras Rytis Račkauskas.

               Savivaldybė tai suplanavo atlikti per 3 metus. Tam planuojama panaudoti daugiau kaip 2 mln. Eur Valstybės investicijų programos ir miesto biudžeto.

               „Apie maniežo modernizavimą ne kartą kalbėjomės su Kūno kultūros ir sporto departamento vadovu Edžiu Urbanavičiumi. Jis užtikrino, kad artimiausiais metais miestas sulauks finansavimo“, - sako R. Račkauskas.

               Maniežo modernizavimas prasidės jau šiemet. Iš Valstybės investicijų programos Panevėžiui skirta 100 tūkst. Eur. Svarstoma už šias lėšas pradėti tvarkyti vidaus patalpas, nes kitiems numatytiems darbams (apšiltinti ir keisti stogo dangą, šiltinti sienas ir kt.) reikės kur kas didesnio finansavimo.

               Netrukus bus skelbiamas viešųjų pirkimų konkursas pastatui modernizuoti.

               Lengvosios atletikos maniežas – vienintelis mieste sporto statinys, kuriame gali būti kultivuojama tiek daug skirtingų sporto šakų. Per metus čia organizuojama 20 renginių, apsilanko apie 100 tūkst. žmonių.

               Comment


                Gamtos mokyklos pastato rekonstrukcija bus baigta liepą

                Iki liepos vidurio turėtų būti baigta Gamtos mokyklos pastato rekonstrukcija. Rudenį čia sugrįžę darbuotojai, mažieji gamtos mylėtojai dirbs ir laisvalaikį leis saugiose, šviesesnėse, jaukesnėse, tvarkingose patalpose.

                „Dar 1934 m. statytas namas iki šiol nebuvo kapitališkai remontuotas. Natūralu, kad kultūros paveldo objektas galiausiai tapo viena didžiausių miesto švietimo infrastruktūros problemų. Pastatas ir patalpos ne tik nusidėvėjo – tapo nebesaugūs. Todėl tikrai galime pasidžiaugti išsprendę problemą“, – teigia Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

                Gamtos mokykla buvo atnaujinama siekiant išlaikyti autentiką. Pakeistos visos inžinierinės sistemos, įrengtas ir apšiltintas naujas stogas, atkurtas ir apšiltintas fasadas, nauji langai, durys (30 proc. restauruota), medinės grindys, sanitariniai mazgai, keltuvas neįgaliesiems, lietaus tinklai, elektros kabeliai ir kt. Šiems darbams atlikti panaudota 382,3 tūkst. Eur: 303 tūkst. Eur – iš Valstybės investicijų programos, 79,3 tūkst. Eur – miesto biudžeto.

                Gamtos mokyklą modernizavo AB „Statkorpas“, UAB „A. Žilinskio ir Ko“, MB „Virmalda“.

                „Turime visiškai sutvarkytą pastatą, tačiau dar apleistą aplinką. Jai pagražinti skirsime papildomai lėšų iš miesto biudžeto, kad jau rudenį būtų jauku ir malonu ne tik Gamtos mokyklos viduje“, – sako Savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Pauža.
                https://jp.lt/gamtos-mokyklos-pastat...-baigta-liepa/

                Comment


                 Apsileidėliams panevėžiečiams – didesnis žemės mokestis

                 Panevėžio miesto savivaldybė ragina miesto gyventojus tvarkytis ir prižiūrėti savo sklypus. To nedarantiems gali tekti mokėti didesnį žemės mokestį, gresia baudos.

                 Primename: mieste jau kelerius metus galioja nenaudojamų žemės sklypų nustatymo tvarka. Pagal ją, Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus (TVTS) darbuotojai fiksuoja apleistus, nenaudojamus, nešienaujamus, šiukšlių, statybos ar aplinką teršiančių medžiagų, daiktų (netvarkingų, techninių reikalavimų neatitinkančių transporto priemonių ir jų dalių, nenaudojamų statybos vagonėlių ir pan.) kaupyklomis tapusius sklypus.

                 Jų savininkai informuojami apie prievolę susitvarkyti. Šiemet tai padaryti TVTS jau paragino keliasdešimt A. Mackevičiaus, Pušaloto, J. Žemgulio, Parko, Senamiesčio, Klaipėdos, Stetiškių, Smėlynės ir kt. gatvėse esančių plotų šeimininkų. Ignoravusieji raginimus bus įrašyti į sąrašą asmenų, kuriems bus taikomas metinis 4 proc. žemės vertės mokesčio tarifas. Planuojama, kad Savivaldybės taryba sąrašą tvirtins rugpjūtį, iki rugsėjo 1 d. jis bus teikiamas Valstybinei mokesčių inspekcijai.

                 Prašome nebūti abejingos ir miesto bendruomenės – praneškime apie miestui gėdą darančius sklypus. Apie juos kviečiame informuoti TVTS raštu, el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt arba tel. 501 393.

                 Neprižiūrintiems ir apleidusiems savo žemę savininkams gresia ir administracinė atsakomybė – nuo įspėjimo iki 140 Eur baudos.

                 2016 m. 4 proc. žemės mokestis pritaikytas 8 savo turtą apleidusiems šeimininkams.

                 foto: (populiaraus nevykelio statuso turinčio ale verslininku vadinamu V. Karpenkos nuosavybė prie teatro,, MENAS,, išorės kitapus tvoros. Kiema galima apžiurėti Birutės gatvės pradžioje einant nuo Respublikos gatvės, po dešinę pamatysit tuneliuka, už tuneliuko jo kiemelis.)

                 https://jp.lt/apsileideliams-panevez...emes-mokestis/
                 Paskutinis taisė Audrys; 2017.07.05, 14:41.

                 Comment


                  Parašė Audrys Rodyti pranešimą
                  Panevėžys Anykščių gatvė 36?
                  Pagal mano duomenis tai yra Kranto g. 36! Manau, kad šis pastatas yra labai maža dalele susijęs su „Semos” atnaujinimu... Žinoma, pamatyti kaip atrodys visas vaizdas realiai, būtent nuo šio pastato iki pat Respublikos g. prireiks kokių gerų 5 metelių palyginant kaip vyksta to raudonojo pastato rekonstrukcija

                  Comment


                   Radviliškio g. 58 Panevėžys

                   Comment


                    Tiksliai nezinau, bet kazka teko girdeti, kad gali atnaujinti sita pastata Laisves a. 3
                    Antram aukste sporto sale tai tikrai zada atnaujinti                    Comment


                     Berods atnaujina ir si pastata Laisves a. 1                     Comment

                     Working...
                     X