Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Po tiltu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Po tiltu

    18
    10
    5,56%
    1
    9
    5,56%
    1
    8
    5,56%
    1
    7
    33,33%
    6
    6
    22,22%
    4
    5
    5,56%
    1
    4
    11,11%
    2
    3
    5,56%
    1
    2
    0,00%
    0
    1
    5,56%
    1

    #2
    Gal čia ir menas, bet minčių man ši nuotrauka nesukelia.

    Comment


      #3
      Nežinau gal tai tik mano vieno nuomonė, bet man atrodo, kad Nikas buvo jau pradėjas visai idomes nuotraukas daryti, dabar vėl nusivažiavo ne į gerąją pusę.

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #4
        Nikas ir pats tai zino... delto sau kuola ir isipaise

        Comment


          #5
          Aš kaip pakankamai naujas vartotojas, atėjęs į šį forumą Niko nuotraukomis negalėjau atsistebėt, o pastaruoju metu jis deda daug, bet... Panašu, kad čia Jam kiekybė svarbiau už kokybę

          Comment


            #6
            Parašė toshys Rodyti pranešimą
            Aš kaip pakankamai naujas vartotojas, atėjęs į šį forumą Niko nuotraukomis negalėjau atsistebėt, o pastaruoju metu jis deda daug, bet... Panašu, kad čia Jam kiekybė svarbiau už kokybę
            Pavasarį ir vasarą daugumai menininkų pasireiškia kūrybinė krizė
            „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

            Comment


              #7
              šioje nuotraukoje gražus vanduo. Todėl man ji geriau atrodytų karduota 1:1, apatinė dalis, be tilto. Kad liktų tik vanduo, krantinė ir merginos. būtų gera kompozicija ir akcentuotas vanduo.
              Reikia fotografo?

              Comment

              Working...
              X