Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos širdis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Apšvietimas yra labai svarbus dalykas fotografuojant, o jis dažnai priklauso nuo saulės pakilimo kampo, gal kai daugiau pafotografuosi suprasi kuo skiriasi tas pats objektas nufotografuotas ryte vidurdieny ar vakare Matau kad nieko nesupratai ką prieš tai parašiau Įdėjai nuotrauką į konkursą vertinimui , tad priimk ir kritiką
    tai as ir priimu o ka as cia turiu dabar daryt kad patiketum?

    saule turi itaka, to neneigiu, o gal kur paneigiau>? Kodel manai kad nesupratau? Viska as supratau, tad buk ramus
    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

    Comment


      #42
      Parašė propeleris Rodyti pranešimą
      tai as ir priimu o ka as cia turiu dabar daryt kad patiketum?

      saule turi itaka, to neneigiu, o gal kur paneigiau>? Kodel manai kad nesupratau? Viska as supratau, tad buk ramus
      Aš tik bandžiau pasamprotauti kaip būtų galima padaryti gerą nuotrauką, tuo dalinai ir tave paskatinti ieškoti kelių tobulėti turint tokią techniką, bet kadangi tamsta toks arogantiškas ir visažinis fotografas, kurio kritikuoti ar kuriam patarinėti negalima tai nepyk tada, atsiprašau. Gero vakaro.

      Comment


        #43
        Parašė propeleris Rodyti pranešimą
        Kalbejau apie trukumus kuriuos as matau. Buciau idiotas jei galeciau pasakyt- Mano foto be trukumu ir ideali..... Plius yra kiti niuansai kai pilna dydi atspaudi ant popieriaus o ne ziuri kompiuteryje sumazinta. Si foto realiai turi ir dideliu privalumu su apsvietimu ir puikiomis pastelinemis spalvomis. aesde , jei nori tai paneigti, prasom parodyti savo foto darbus arba irodyti kad esi autoritetingas fotografas. Tada susimastysiu. O deabar rasineji tiesiog vejus . Neisizeisk.
        1. aš neįžeidus;
        2. geriausi fotografijos kritikai ir nenusisekę fotografai , nes jie žino teorija, bet jiems trūksta fantazijos.
        Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

        Comment


          #44
          Kur cia ta arogancija? kazka ne taip supratot. Negi negaliu savo nuomones jau pasakyt? Gero vakaro ir jums
          www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

          Comment


            #45
            tavo arogancija verziasi per krastus praktiskai visose temose, i kurias idedi savo nuotraukas. tai tik fakin snapshotas. isidemek tai ir klausyk/matyk tai kas tau rasoma. o kaip matai, raso tai dauguma. ir ne seip belekas, o zmones su patirtim ir ziniomis apie fotografija.
            mano balkono panorama gal irgi daugeliui nepasiekiamas dalykas kaip ir tavo priemones. bet nuo to nuotrauka savaime gera nepatampa. jei dar kazkas nesuprantama, tai paskaityk per nauja deep'o komentara apie sviesa ir momento laukima.

            Parašė propeleris Rodyti pranešimą
            Kur cia ta arogancija? kazka ne taip supratot. Negi negaliu savo nuomones jau pasakyt? Gero vakaro ir jums
            www.tomflagman.com

            Comment


              #46
              Kur ta tavo patirtis apie fotografijas?

              Jei manim abejoji uzeik i fotokudra ir paziurek dienos geriausias foto. jei fotokudros neuzteks ir vis tiek tavo poziuris i mano foto liks tas pats, plius jausi nora kazkaip mane nusodint-kreipkis privaciai. gal galesiu padet.

              noriu tik pabrezti-kad zinau savo fotografiju trukumus, ir zinau ko jos yra vertos. I ner cia ko putotis....


              P.S neuzmirsk kad kartais Fackin snapshotas turi Daug didesne verte uz rimta fotografija.

              http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?p=722
              Paskutinis taisė propeleris; 2009.02.21, 07:50.
              www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

              Comment


                #47
                Čia paprasčiausias Lietuviškas pavydas, nes gimė šliaužiot negali pakilti į orą...

                Peace.
                Life is a game that no one wins

                Comment


                  #48
                  del kaikuriu kadru vertes as beabejo sutinku. bet tai isimtys. vienos nuotraukos igauna verte po daugelio metu, kitos vertingos dabar del svarbaus, ar daznai sokiruojancio turinio jose.
                  tavo mineta puslapi ir keleta kitu retkarciais pazvalgau, bet kaip tai susije su tavo foto nezinau, ir mano tvirtos nuomones tai nepakeis. matyt nesutampa musu poziuriai i fotografija is esmes...



                  Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                  Kur ta tavo patirtis apie fotografijas?

                  Jei manim abejoji uzeik i fotokudra ir paziurek dienos geriausias foto. jei fotokudros neuzteks ir vis tiek tavo poziuris i mano foto liks tas pats, plius jausi nora kazkaip mane nusodint-kreipkis privaciai. gal galesiu padet.

                  noriu tik pabrezti-kad zinau savo fotografiju trukumus, ir zinau ko jos yra vertos. I ner cia ko putotis....


                  P.S neuzmirsk kad kartais Fackin snapshotas turi Daug didesne verte uz rimta fotografija.

                  http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?p=722
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    #49
                    visada i diskusija turi isitraukti bent vienas, kuris paraso stai tai, ka parasei tu.

                    Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                    Čia paprasčiausias Lietuviškas pavydas, nes gimė šliaužiot negali pakilti į orą...

                    Peace.
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      #50
                      visos geros fotografijos ir yra isimtys.... kaip ir grazios moterys,,,, vieniem liesos, kitiems riebios ,,,,, tik nereikia cia plustis taip riebiai....
                      cia skonio reikalas.
                      Paskutinis taisė propeleris; 2009.02.21, 09:10.
                      www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                      Comment


                        #51
                        Pasižiūriu į vertinimo statistiką ir suprantu, kad kritikams tiesiog balsų pritrūko...

                        Balsuoja visokie, foto neišmanėliai, ale jiems gražu ir nors tu ką...

                        Comment


                          #52
                          Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                          tavo arogancija verziasi per krastus praktiskai visose temose, i kurias idedi savo nuotraukas. tai tik fakin snapshotas. isidemek tai ir klausyk/matyk tai kas tau rasoma. o kaip matai, raso tai dauguma. ir ne seip belekas, o zmones su patirtim ir ziniomis apie fotografija.
                          mano balkono panorama gal irgi daugeliui nepasiekiamas dalykas kaip ir tavo priemones. bet nuo to nuotrauka savaime gera nepatampa. jei dar kazkas nesuprantama, tai paskaityk per nauja deep'o komentara apie sviesa ir momento laukima.
                          daugumos nuomonė labai retai būna pati geriausia ir teisingiausia. ypač "uždarose" bendruomenėse. kvepia nihilistiniu socializmu... kitaip sakant, ko čia žmogų užsipuolėt? jei žmogus myli savo darbą - tai to darbo rezultatas yra puikus. netgi jei kitiems kitaip atrodo. tikra gėda už kai kuriuos forumiečius.

                          Comment


                            #53
                            Parašė BrokenCloud Rodyti pranešimą
                            Pasižiūriu į vertinimo statistiką ir suprantu, kad kritikams tiesiog balsų pritrūko...

                            Balsuoja visokie, foto neišmanėliai, ale jiems gražu ir nors tu ką...
                            ramiai. sekanti menesiu imesiu mianine foto. Gales pasireikshti "ismanantys" apie fotografijas .
                            www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                            Comment


                              #54
                              Aš kažkaip laikausi nuomonės, kad nuotraukos yra skirtos žiūrovui ir jei dauguma žiūrovų nieko neišmano apie fotografavimą, bet nuotrauka jiems patinka - reiškias nuotrauka gera.

                              P.s. Aš nuotraukai daviau 5, nes man nelabai patiko, bet jei daugumai tinka ir patinka, reiškias kažkas įdomaus joje yra...
                              Kairiarankių klubas - Left.lt

                              Comment


                                #55
                                Labai gerai super 10 tau

                                Comment

                                Working...
                                X