Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos širdis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Tiesą pasakius pamatęs pavadinimą aš irgi tikėjausi pamatyti Kauno nuotrauką. Aišku nesitikėjau pamatyti ir tiek daug bei taip stipriai dėl to kompleksuojančių.

    Comment


      #22
      Parašė [sp] Rodyti pranešimą
      tai suprantma, Vilnius - Lietuvos širdis. O kad Kaunas geometriškai arčiau dabartinės Lietuvos teritorijos centro greičiau rodo kad tai - Lietuvos bamba
      (prieš patį miestą nieko neturiu, bet kai kurių jo gyventoju pasisakymai...)
      Tai tuomet gal Kėdainiai labiausiai tiktų?

      Comment


        #23
        as irgi tikejausi pamatyti kauna o kompleksuoa cia daugiausiai europos chalturos sostines gyventojai man rodosi
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          #24
          Teisybę sako dts, teisybę.
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            #25
            Aš pabūsiu kritiškas - kad propeleris nesužvaigždėtų Vienintelis pliusas - fotografavimo taškas. O vat apšvietimas galėtų būti ir geresnis. Tiksliau jis apskiritai galėtų būti Čia Vilnius atrodo murzinas. 10 duočiau už saulėtą nuotrauką padarytą ankstyvą rytą arba vakare...

            Comment


              #26
              Gerai kad pasaket buciau nezinojes
              www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

              Comment


                #27
                labai teisingai. kad nuotrauka daryta is oro, dar nereiskia kad ji yra gera. net jei ir kokybiska. sia prilyginciau eiliniu snapshot'ui. tas pats kaip isejes i balkona nupyskinciau puse matomo kauno, ir ideciau i konkursa...
                www.tomflagman.com

                Comment


                  #28
                  Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                  labai teisingai. kad nuotrauka daryta is oro, dar nereiskia kad ji yra gera. net jei ir kokybiska. sia prilyginciau eiliniu snapshot'ui. tas pats kaip isejes i balkona nupyskinciau puse matomo kauno, ir ideciau i konkursa...
                  Tai sakau iseik tada i savo balkono ir nupyshkink kokia katedra ar panashiai. vietoj to kad aushini burna....
                  www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                  Comment


                    #29
                    Parašė dts Rodyti pranešimą
                    as irgi tikejausi pamatyti kauna o kompleksuoa cia daugiausiai europos chalturos sostines gyventojai man rodosi
                    Žegnokis jei rodosi..
                    *******
                    Miestai.net Fb

                    Comment


                      #30
                      ir kam man ja pyskinti? katedros nepritrauksiu, visgi ji yra kauno zemumoje, bet Antano baznycia laisvai. BET KAS IS TO?
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        #31
                        Ar tu isisvazduoji bent kiek darbo reikai ideti norint tokia fotografija padaryti? cia tau ne su slepetem iseiti i balkona.Man tiesiog gaila kad rasineji tokias NESAMONES. Pabandyk pats padaryt tai ka as darau, suzinosi kiek pastangu reikai ir kiek kartu reikia pro ta pacia vieta parskristi ir surasti ta rakursa , kad gautusi normali foto. Cia jau ne vien finansai, bet ir dideli igudziai reikalingi. Tad buk geras nepostink jei tik gali aishku....
                        www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                        Comment


                          #32
                          Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                          Ar tu isisvazduoji bent kiek darbo reikai ideti norint tokia fotografija padaryti? cia tau ne su slepetem iseiti i balkona.Man tiesiog gaila kad rasineji tokias NESAMONES. Pabandyk pats padaryt tai ka as darau, suzinosi kiek pastangu reikai ir kiek kartu reikia pro ta pacia vieta parskristi ir surasti ta rakursa , kad gautusi normali foto. Cia jau ne vien finansai, bet ir dideli igudziai reikalingi. Tad buk geras nepostink jei tik gali aishku....
                          pagal čia išdėstytą logiką Mariaus Jovaišos nuotraukos yra šimtus kartų geresnės, nes pas jį vien fotikas 25K Eur kainavo , o visą albumą sukalė per metus.

                          ne pastangos ir ne finansai lemia nuotraukos kokybę. o šitoje nuotraukoje tikrai neišraiškinga šviesa.

                          ir dar su kieviena įdėta nuotrauka reikalavimai kyla.
                          Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                          Comment


                            #33
                            Parašė aesde Rodyti pranešimą
                            pagal čia išdėstytą logiką Mariaus Jovaišos nuotraukos yra šimtus kartų geresnės, nes pas jį vien fotikas 25K Eur kainavo , o visą albumą sukalė per metus.

                            ne pastangos ir ne finansai lemia nuotraukos kokybę. o šitoje nuotraukoje tikrai neišraiškinga šviesa.

                            ir dar su kieviena įdėta nuotrauka reikalavimai kyla.
                            Zinau visus tuos nuotraukos trukumus, tik nereikai aishkinti kad cia tas pats kas isejus is balkono pleshkinti foto. Tai tiek...

                            ps. del finansu kiek suklydai, pridek man dar kokius 10 000 lt naujam quadrokopteriui ir kokius 25 K euru fotikui-tai visi aikcios nuo mano fotografiju. Tad nereikai lialia....
                            Jusu ziniai visos mano foto daromos su tukstancio net nekainuojancia muiline...
                            Paskutinis taisė propeleris; 2009.02.20, 20:28.
                            www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                            Comment


                              #34
                              Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                              Zinau visus tuos nuotraukos trukumus, tik nereikai aishkinti kad cia tas pats kas isejus is balkono pleshkinti foto. Tai tiek...

                              ps. del finansu kiek suklydai, pridek man dar kokius 10 000 lt naujam quadrokopteriui ir kokius 25 K euru fotikui-tai visi aikcios nuo mano fotografiju. Tad nereikai lialia....
                              procesas, gal ir ne tas pats, bet rezultatas analogiškas
                              Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                              Comment


                                #35
                                Parašė aesde Rodyti pranešimą
                                procesas, gal ir ne tas pats, bet rezultatas analogiškas
                                nu be komentaru tada....
                                www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                Comment


                                  #36
                                  Ramiau karsonai.

                                  Visiškai nesvarbu kiek ir kokių pastangų reikia padaryti nuotrauką, svarbu nuotrauka - galutinis rezultatas. Pačiam yra tekę ir pusny nemažai laiko pasėdėti ir siaubingai sušalti, kad sugauti reikiamą akimirką, tačiau žiūrovas to nežino jis mato tik nuotrauką, o šita nuotrauka yra tik šiaip sau. Kaip jau kažkas minėjo palauk tinkamo apšvietimo, geriausia saulei kylant arba leidžiantis, prieš tai peržiūrėk savo filmuotą medžiagą ir sugalvok kokius objektus, kokiu kampu norėtum nufotografuot o tada jau suk ratus ir gaudyk sėkmės tau
                                  Paskutinis taisė deep'as; 2009.02.20, 20:35.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                    Ramiau karsonai.

                                    Visiškai nesvarbu kiek ir kokių pastangų reikia padaryti nuotrauką, svarbu nuotrauka - galutinis rezultatas. Pačiam yra tekę ir pusny nemažai laiko pasėdėti ir siaubingai sušalti, kad sugauti reikiamą akimirką, tačiau žiūrovas to nežino jis mato tik nuotrauką, o šita nuotrauka yra tik šiaip sau. Kaip jau kažkas minėjo palauk tinkamo apšvietimo, geriausia saulei kylant arba leidžiantis, prieš tai peržiūrėk savo filmuotą medžiagą ir sugalvok kokius objektus, kokiu kampu norėtum nufotofrafuot o tada jau suk ratus ir gaudyk sėkmės tau
                                    Ramiau pats, vyriuk. Gi aishkiai parashiau kad zinau visus tuos foto trukumus. Ka cia nori man dar pasakyt be to>? gi sakau cia ne is balkono fotkinti ir finansai foto kokybei daro didele itaka. daugoiau nieko kaip ir nenoriu pasakyt. fotografijas galima daryt geras ir be sauleelydzio ir be sauletekio. Cia jau legendos...

                                    Beje zodyje Karsonai, turetu buti raide L
                                    www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                    Comment


                                      #38
                                      tai jei žinai trūkumus, kam ją čia dedi? kam apskritai rodyti kažką su trūkumais? monstrų cirkui nuotrauka yra gerokai per gera
                                      Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

                                      Comment


                                        #39
                                        Kalbejau apie trukumus kuriuos as matau. Buciau idiotas jei galeciau pasakyt- Mano foto be trukumu ir ideali..... Plius yra kiti niuansai kai pilna dydi atspaudi ant popieriaus o ne ziuri kompiuteryje sumazinta. Si foto realiai turi ir dideliu privalumu su apsvietimu ir puikiomis pastelinemis spalvomis. aesde , jei nori tai paneigti, prasom parodyti savo foto darbus arba irodyti kad esi autoritetingas fotografas. Tada susimastysiu. O deabar rasineji tiesiog vejus . Neisizeisk.
                                        www.fotoskrydis.lt - Lietuva iš paukščio skrydžio.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė propeleris Rodyti pranešimą
                                          Ramiau pats, vyriuk. Gi aishkiai parashiau kad zinau visus tuos foto trukumus. Ka cia nori man dar pasakyt be to>? gi sakau cia ne is balkono fotkinti ir finansai foto kokybei daro didele itaka. daugoiau nieko kaip ir nenoriu pasakyt. fotografijas galima daryt geras ir be sauleelydzio ir be sauletekio. Cia jau legendos...

                                          Beje zodyje Karsonai, turetu buti raide L
                                          Apšvietimas yra labai svarbus dalykas fotografuojant, o jis dažnai priklauso nuo saulės pakilimo kampo, gal kai daugiau pafotografuosi suprasi kuo skiriasi tas pats objektas nufotografuotas ryte vidurdieny ar vakare Matau kad nieko nesupratai ką prieš tai parašiau Įdėjai nuotrauką į konkursą vertinimui , tad priimk ir kritiką

                                          Comment

                                          Working...
                                          X