Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vakarais sutinkam rytą..

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Mindoza Rodyti pranešimą
    Jaukus vaizdas, bet kaip dts tai reikia aisku but grieztiem bet teisingiem. Suzadino smalsuma man daktaras tai nusprendziau apsilankyt tam puslapy bet viska ka radau buvo 404 Error
    www.milk.ten.lt

    Comment


      #22
      Puikiai Šviesumas kaip tik toks kokio reikia. Žmonems kurie šneka, kad nuotrauka perdaug tamsi tai siūlyčiau isigyti normalų monitorių
      Paskutinis taisė DainiusKanapeckas; 2008.10.12, 12:03. Priežastis: klaidos

      Comment


        #23
        Ir vaikai ant asfalto rasys - Panevezys, Panevezys....

        Comment


          #24
          Na ir ką... aplankiau aš tą nuotraukoje ant sienos užrašytą e-adresą www.milk.ten.lt, ir radau tokį tekstą (su keliom nuotraukom): "Sveiki atvyke i Milk komandos svetaine. Ji yra apie graffiti mena. Cia rasite beveik visus musu darbus. Mes galime isdailinti jusu norimas sienas pagal uzsakyma." Kaip supratote, psl labai mėgėjiškas, net tekstas be lietuviškų raidžių.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment


            #25
            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            Na ir ką... aplankiau aš tą nuotraukoje ant sienos užrašytą e-adresą www.milk.ten.lt, ir radau tokį tekstą (su keliom nuotraukom): "Sveiki atvyke i Milk komandos svetaine. Ji yra apie graffiti mena. Cia rasite beveik visus musu darbus. Mes galime isdailinti jusu norimas sienas pagal uzsakyma." Kaip supratote, psl labai mėgėjiškas, net tekstas be lietuviškų raidžių.
            Čia tema ne apie tą puslapį, o apie nuotrauką. Nebevarom nuo temos.
            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

            Comment

            Working...
            X