Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pramonės jausmas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pramonės jausmas

    20
    10
    35,00%
    7
    9
    20,00%
    4
    8
    10,00%
    2
    7
    30,00%
    6
    6
    5,00%
    1
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Paskutinis taisė _Bead_; 2006.11.30, 18:15.
    R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

    #2
    Graži foto, man patinka...10 balu

    Comment


      #3
      Negailesiu ivertinimo. Duodu 10 Grazu
      "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

      Comment


        #4
        Nuotrauka pasvirus, per vidurį išdegę, dangus viršuje labai negražios splavos, smarkiai trūksta kokybės ypač dešniajam kampe .

        Comment


          #5
          Iki konkurso pabaigos liko viena diena. Galėjai ir susilaikyt :/

          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

          --------------------------------------------------

          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

          Comment


            #6
            Parašė taimis Rodyti pranešimą
            Nuotrauka pasvirus, per vidurį išdegę, dangus viršuje labai negražios splavos, smarkiai trūksta kokybės ypač dešniajam kampe .
            1. Nuotrauka nepasvirus nes tokiu kampu ji fotkinta. Kranas pagrindins akcentas.
            2. Išdegęs spindulys man bent jau duoda nuotraukai šviežumo.
            3. Tuo metu dangus buvo apsiniaukęs, šiai nuotraukai jis duoda niūrumo, o kaip minėjau tą niūrumą pagyvina viduryje išdegęs spindulys.
            4. Pagrindins akcentas kranas, todėl į jį buvo fokusuojama.
            Paskutinis taisė _Bead_; 2006.11.30, 18:55.
            R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
              Iki konkurso pabaigos liko viena diena. Galėjai ir susilaikyt :/
              Tiesiog taip išėjo, nes visą mėnesį buvau užimtas.
              R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

              Comment


                #8
                /\ O nuo nuo šiandienos irgi visą mėnesi būsi užimtas?
                Paprastai, jei nuotrauka atsiunčiama likus mažiau nei 3 dienoms iki finalo ir per tą laiką nesurenka 15 balsų, ji dažniausiai perkeliama į kitą mėnesį.
                Kadangi pastaruoju metu konkurso dalyvių ir balsuotojų aktyvumas gana didelis, šių priemonių tikriausiai nereikės imtis, bet kitą kartą stenkis nuotrauką atsiųsti arba anksčiau, arba palaukti naujo konkurso pradžios

                Comment


                  #9
                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                  /\ O nuo nuo šiandienos irgi visą mėnesi būsi užimtas?
                  Paprastai, jei nuotrauka atsiunčiama likus mažiau nei 3 dienoms iki finalo ir per tą laiką nesurenka 15 balsų, ji dažniausiai perkeliama į kitą mėnesį.
                  Kadangi pastaruoju metu konkurso dalyvių ir balsuotojų aktyvumas gana didelis, šių priemonių tikriausiai nereikės imtis, bet kitą kartą stenkis nuotrauką atsiųsti arba anksčiau, arba palaukti naujo konkurso pradžios
                  Pasistengsiu iš protingų žmonių paklausyt galima
                  R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                  Comment


                    #10
                    Parašė _Bead_ Rodyti pranešimą
                    1. Nuotrauka nepasvirus nes tokiu kampu ji fotkinta. Kranas pagrindins akcentas.
                    2. Išdegęs spindulys man bent jau duoda nuotraukai šviežumo.
                    3. Tuo metu dangus buvo apsiniaukęs, šiai nuotraukai jis duoda niūrumo, o kaip minėjau tą niūrumą pagyvina viduryje išdegęs spindulys.
                    4. Pagrindins akcentas kranas, todėl į jį buvo fokusuojama.
                    Kranas taip pat pasviręs.

                    Comment


                      #11
                      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                      Paprastai, jei nuotrauka atsiunčiama likus mažiau nei 3 dienoms iki finalo ir per tą laiką nesurenka 15 balsų,...
                      Pasitaisau: 10 balsų

                      Comment


                        #12
                        Jei kranas i desine zvelgia tai ten erdves reiketu palikti, o ne is galo. Siaip jau meleonai tu kranu cia buvo, atsibodo, banalu, nekabina

                        Comment


                          #13
                          Parašė specz Rodyti pranešimą
                          Jei kranas i desine zvelgia tai ten erdves reiketu palikti, o ne is galo. Siaip jau meleonai tu kranu cia buvo, atsibodo, banalu, nekabina
                          Neapsiribokim taisyklėm, banalu nekomentuok. Aš šiame forume neesu perdaug pasireiškiantis, bet daug skaitantis. Pažiūrėjas tavo komentavimus nuotraukų nepyk, bet ima juokas. Ką tu nori parodyt tuom? Aš nenoriu vardint, bet šiame forume yra tik 2 žmonės kurie gali komentuot nuotraukas tiek techniškai tiek kompoziciškai. Aš manau, kad reikėtų parinkti komentuotojus kurie galėtų tik komentuot ir balsuot. O kita grupė tik balsuot ir išreikšt savo balsą.
                          R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                          Comment


                            #14
                            100 % palaikau Specz nuomonę

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
                              100 % palaikau Specz nuomonę
                              R. Dichavičius: „Turi būti alkanas fotografijos“

                              Comment


                                #16
                                Man patinka. Iki 10 siek tiek truksta, bet 9 nepagailesiu.



                                P.S.
                                Apie banaluma pasakysiu tik tiek, kad Lietuvoje viskas jau banalu, milijonai kartu fotografuota Gedimino pilis, Traku pilis, galu gale Baltijos jura.
                                Tad neapsiribokime su banalumais, kas vienam banalu, tai dar nebutinai turi buti ir kitam banalu. Nors kartais zinoma norisi kazko naujo, bet su kranais, nera cia tiek daug tu nuotrauku. Tad man kranai, nera banalu
                                Paskutinis taisė samot; 2006.11.30, 23:03.

                                Nauja mano svetaines versija: -
                                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                Comment

                                Working...
                                X