Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2D debesys stikle

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2D debesys stikle

    26
    10
    7,69%
    2
    9
    34,62%
    9
    8
    23,08%
    6
    7
    11,54%
    3
    6
    19,23%
    5
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    3,85%
    1

    #2
    nepatiko tas plėmas per vidury. toks vaizdas, kad pieštuką trintuku trynei, o poto dar ir delnu pamozojai

    Comment


      #3
      viskas būtų super, jeigu ne tas plėmas... 9

      Comment


        #4
        Hmm, nematau, ką čia būtų galima vertint.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Gal pats atspindys ir būtų šaunus, na beveik šaunus... tik vat su dangaus spalva/keistu taškuotumu, palei pastatą

          Comment


            #6
            Kampa nebloga prigavai

            Comment


              #7
              Jūs tamsesnių debesų atspindžius vadinat "plėmais"?
              Kompozicija man nepatinka ir kokybė galėtų būti gerenė.

              Comment


                #8
                Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                Kampa nebloga prigavai
                Mhm. Nes tai iš automobilio fotografuota

                Comment


                  #9
                  Nu nesuprantu kokie čia plėmai kam vaidenasi. Tai debesys, nejau Nikui reikėjo laukti, kol liks vien sviesi debesys??? Man tikrai patiko - 9
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    #10
                    Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                    Nu nesuprantu kokie čia plėmai kam vaidenasi. Tai debesys, nejau Nikui reikėjo laukti, kol liks vien sviesi debesys??? Man tikrai patiko - 9

                    visiškai ne esmė, kas tai yra. juodi debesys, ar tiesiog valytojos pakabintas grindų skuduras. faktas, kad gadina bendrą vaizdą. o kaip kaip stipriai gadina čia jau priklauso nuo vertintojo.

                    Comment


                      #11
                      Parašė naglisc Rodyti pranešimą
                      visiškai ne esmė, kas tai yra. juodi debesys, ar tiesiog valytojos pakabintas grindų skuduras. faktas, kad gadina bendrą vaizdą. o kaip kaip stipriai gadina čia jau priklauso nuo vertintojo.
                      Labai keistas požiūris. Tai tu nori pasakyti, kad šiaip paprastą dangaus nuotrauką gadina tamsūs debesys? Jie prastesni už šviesius, neverti nuotraukos ar kaip čia? Juk fotografija (dažnai čia jūs visi ginčijatės) yra "vaizdų išsaugojimo technologija, naudojant mechaninius, cheminius ar skaitmeninius metodus." wikipedia.org. Manau, būtent tokį vaizdą, koks yra užfiksuotas Nikas ir matė, nebuvo jokių Photoshop'ų ir pan.

                      Suprasčiau jei nuotrauka būtų kažkokia tamsi dėl fotoaparato netobulumo ar dar ko.
                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                      Comment


                        #12
                        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                        Labai keistas požiūris. Tai tu nori pasakyti, kad šiaip paprastą dangaus nuotrauką gadina tamsūs debesys? Jie prastesni už šviesius, neverti nuotraukos ar kaip čia? Juk fotografija (dažnai čia jūs visi ginčijatės) yra "vaizdų išsaugojimo technologija, naudojant mechaninius, cheminius ar skaitmeninius metodus." wikipedia.org. Manau, būtent tokį vaizdą, koks yra užfiksuotas Nikas ir matė, nebuvo jokių Photoshop'ų ir pan.

                        Suprasčiau jei nuotrauka būtų kažkokia tamsi dėl fotoaparato netobulumo ar dar ko.

                        kalbama yra apie vieną konkrečią nuotrauką. šioje nuotraukoje gadina. neabsoliutink visko. ir apskritai siūlyčiau dar kartą (gal net kelis kartus) perskaityti sakinį (pirmą praeitame mano poste ir kad nereiktų labai vargti aš čia jį pakartosiu) ir gal suprasi kas norėta pasakyti.

                        visiškai ne esmė, kas tai yra. juodi debesys, ar tiesiog valytojos pakabintas grindų skuduras. faktas, kad gadina bendrą vaizdą.

                        P.S. fotografija jau seniai yra pažengusi kur kas toliau į priekį nei tik "vaizdų išsaugojimo technologija, naudojant mechaninius, cheminius ar skaitmeninius metodus.".

                        Comment


                          #13
                          Negadina vaizdo! Įdomi mintis .Debesys tokie ir būna rudeny.
                          Ne viskas auksas kas auksu blizga

                          Comment

                          Working...
                          X