Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Queen Woz Ere

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Queen Woz Ere



    Windsor Castle.Windsor.England.
    25
    10
    48,00%
    12
    9
    32,00%
    8
    8
    16,00%
    4
    7
    4,00%
    1
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0
    Paskutinis taisė El_Greco; 2007.05.07, 16:21.

    #2
    Puiki nuotrauka, pats milijona kartu Windsor'e buvau bet is kur fotografuota nebuvau uzklydes, kaireje puseje stovejimo aikstele, taip?



    Tikiuosi kiti nesupyks del pavadinimo, kuris man visai patinka .

    Comment


      #3
      Man nelabai patinka apatinis dešinysis kampas, bet šiaip nuotrauka tikrai gera

      Windsoras yra labai gražus ir jaukus miestelis, tik labai jau užknisa lėktuvų triukšmas, mat virš jo eina nusileidimo kelias į LHR. Girdėjau istoriją, kad kai Ronald Reagan viešėjo Windsore, jo žmona Nancy paklausė "Why would the English bild the castle so close to the airport"
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #4
        Parašė taimis
        Puiki nuotrauka, pats milijona kartu Windsor'e buvau bet is kur fotografuota nebuvau uzklydes, kaireje puseje stovejimo aikstele, taip?
        Nea Kairej tik seip gatve vedanti link river fronto uz manes stovejimo aikstele.Foto daryta netoli Royal Station.

        Comment


          #5
          Va cia tai nuotrauka
          Na nuostabu, dvelkia didybe, senove, beto ir pati nuotrauka tikroviska ir "nedirbtine". 10/10
          Lietuva jau . Bet dar .

          Comment


            #6
            Kas tas "Queen Woz Ere" ir kaip tai siejasi su nuotrauka? Dėl kampo ir kompozicijos priekaištų neturiu, tačiau nuotrauka atrodo gerokai perdorota, spalvos ir atspindžiai labai netikroviški.

            8
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė El_Greco
              Nea Kairej tik seip gatve vedanti link river fronto uz manes stovejimo aikstele.Foto daryta netoli Royal Station.
              Aisku, as pagal boksta bandziau orentuotis....


              @vytauc: tie Amerikonai .

              @Mantaz: "The Queen Was Here" .

              Comment


                #8
                Gražus kadras . Vienintelis minusas mano nuomonė, tai kairė pusė, ypač viršutinėje jos dalyje, dangus atrodo kaip būtu suklijuotas iš kelių dalių.

                9/10 .

                P.S: Būtu labai idomu pamatyti originalų (neapdorotą) kadrą .
                Paskutinis taisė Ežiukas; 2006.07.17, 17:30.

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  P.S.S:



                  Pavyzdžiui labai į akis krentą , kad (1) yra kur kas tamsesnis lopinėlis už (2). Matau tai pataisoma

                  Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                  --------------------------------------------------

                  Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                  Comment


                    #10
                    Labai graži nuotrauka tokia''pasakiška'',tik mašinytės gražina į tikrovę.
                    Ne viskas auksas kas auksu blizga

                    Comment


                      #11
                      Su sviesumu atskiruose plotuose tikrai nesusitvarkyta, bet siaip visai sauni foto.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Kas tas "Queen Woz Ere" ir kaip tai siejasi su nuotrauka? Dėl kampo ir kompozicijos priekaištų neturiu, tačiau nuotrauka atrodo gerokai perdorota, spalvos ir atspindžiai labai netikroviški.

                        8
                        Ta pilis yra karalienes rezidencija.Gal aiskiau daba.

                        Comment


                          #13
                          Parašė Ežiukas
                          P.S: Būtu labai idomu pamatyti originalų (neapdorotą) kadrą .
                          Cia is 3 foto 'suklijuota'.HDR.

                          Comment


                            #14
                            Man patiko nuotrauka, aisku yra siokiu tokiu trukumeliu, apie kuriuos jau buvo issakyta.

                            Ivertinimas 10
                            Paskutinis taisė Rolandas.; 2006.07.23, 07:48.
                            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                            Comment


                              #15
                              Dzekui
                              Paskutinis taisė El_Greco; 2006.07.23, 03:58.

                              Comment

                              Working...
                              X