Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

* *

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    * *

    23
    10
    8,70%
    2
    9
    21,74%
    5
    8
    47,83%
    11
    7
    13,04%
    3
    6
    4,35%
    1
    5
    4,35%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Reikėjo bent sugalvoti kažkokį pavadinimą, kad būtų aišku kaip į ją žiūrėti, kad būtų kažkokia koncepcija. Būtų visai kita nuotrauka. Dabar tik neaiškus kadras vėl potencialiai pradėsiantis miesto/nemiesto diskusijas...

    Comment


      #3
      kaime, tvarte nupyškinau

      Comment


        #4
        Pavadinimas tikrai taiklus
        Fotografuota matyt Verslo centre 2000?

        8.
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #5
          Parašė vytauc
          Pavadinimas tikrai taiklus
          Vajei koks aš nepastabus

          Comment


            #6
            Pavadinimas super šiai nuotraukai. Pati nuotrauka nelabai žiurisi . Pati įdėja aišku neprasta, bet kompozicija kreivoka. Dešinė pusė manau nereikalinga sugadina pagrindinį objektą. Ir pats pagrindinis objektas geriau manau žiurėtusi jei objektyvas būtu tiesiai į jį nukreiptas . Tokie mano pastebėjimai

            6/10

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas
              Dešinė pusė manau nereikalinga sugadina pagrindinį objektą. Ir pats pagrindinis objektas geriau manau žiurėtusi jei objektyvas būtu tiesiai į jį nukreiptas .
              Bet tada nuotrauka būtų tiesiog statiška. Linijos apačioje veda į pagrindinį objektą, o ir tuščia juoda erdvė tikrai geriau žiūrisi vienoje vietoje nei aplink pagrindinį objektą. Ko nereikia, tai, manau, viršaus.

              Comment


                #8
                Visko čia reik, gerbiamieji

                Comment


                  #9
                  Man patiko, bet gal siek tiek per tamsi 8/10
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    #10
                    O jeigu taip ? :




                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Kadras labai geras buvo tik nekokybiskai igivendintas, bet vistiek 8 duosiu.

                      Comment


                        #12
                        8 paskatinimui.

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Simetrija čia labai padėtų. IMO paties objekto linijos, jų išsidėstymas yra labai dinamiškas, nereikia čia bijot simetrijos.
                          - Zoom -

                          Comment

                          Working...
                          X