Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

20+k+m+b+05

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    20+k+m+b+05

    28
    10
    28,57%
    8
    9
    39,29%
    11
    8
    25,00%
    7
    7
    7,14%
    2
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Patinka man tokios meniškos foto. 10

    Comment


      #3
      Man irgi patinka Tik gaila, kad durų viršų nupjovei

      9.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #4
        Parašė Dzipas
        Patinka man tokios meniškos foto. 10
        Ačiū

        Parašė vytauc
        Man irgi patinka Tik gaila, kad durų viršų nupjovei
        Na dėl viršaus, tai per vėlai susigriebiau, nors dabar man asmeniškai jo čia nelabai ir trūksta

        Comment


          #5
          As taip pat tu duru virsaus nepasigestu, labai grazi nuotrauka Aug1z, 10/10 !

          Comment


            #6
            Parašė taimis
            As taip pat tu duru virsaus nepasigestu, labai grazi nuotrauka Aug1z, 10/10 !

            Ačiū ačiū

            Comment


              #7
              9/10 Desimtukais nesimetau Nuotrauka meniska.
              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

              Comment


                #8
                Si nuotrauka mane prajuokino Cia pats pripiesiai tuos skaiciukus ar taip radai?

                Comment


                  #9
                  Parašė Bingo
                  Si nuotrauka mane prajuokino Cia pats pripiesiai tuos skaiciukus ar taip radai?
                  Kas čia juokingo? Nieko čia nepaišiau, viskas kaip yra, taip ir yra. Tų skaičiukų reikšmė - K+M+B 2005, t.y. 2005 metų Trys Karaliai

                  Negi rimtai galvoji, kad atėjau ten (Pažaislio vidinis kiemas) ir ėmiau paišyti ant durų?
                  Paskutinis taisė Aug1z; 2006.04.12, 22:53.

                  Comment


                    #10
                    Daviau 8 paskatinimui, siekti geresniu rezultatu.
                    Nes sioje daug kas man nepatinka. Kad ir seselis krentantis, taip blaskydamas demesi, bei tuo paciu, net siek tiek isdeginantis vaizda. Ties durimis truksta tiek apacios, tiek virsaus. Bei desine puse, blasko demesi, tas tamsus su vel seseliu uzkampis ar kampas, gal geriau taip pavadinus.
                    O ir beto, kaip cia paskutiniu metu kilo del miesto nuotrauku tipo, tai si, mazai ka apie miesta pasako. Lygiai tas pats gali buti kur ir kaime, vos ne vienkemio lygis. Bet cia kita medalio puse, man vertinimui itakos nepadare.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #11
                      Parašė samot
                      Daviau 8 paskatinimui, siekti geresniu rezultatu.
                      Nes sioje daug kas man nepatinka. Kad ir seselis krentantis, taip blaskydamas demesi, bei tuo paciu, net siek tiek isdeginantis vaizda. Ties durimis truksta tiek apacios, tiek virsaus. Bei desine puse, blasko demesi, tas tamsus su vel seseliu uzkampis ar kampas, gal geriau taip pavadinus.
                      O ir beto, kaip cia paskutiniu metu kilo del miesto nuotrauku tipo, tai si, mazai ka apie miesta pasako. Lygiai tas pats gali buti kur ir kaime, vos ne vienkemio lygis. Bet cia kita medalio puse, man vertinimui itakos nepadare.
                      Dėl išdeginimo visiškai sutinku. Balta siena ir saulė, nelabai suvaldžiau. Trūksta durų apačios? Turi galvoje, kad neapėmiau viso kilimėlio? O tas tamsus kampas dėšinėje man asmeniškai patinka, be jo, iš tokio kampo, tai ištikrųjų būtų nenuginčijamas vienkiemis.

                      Comment


                        #12
                        Man ir patinka meniškos nuotraukos, o čia tik bandymas padaryti menišką. Vertinčiau 8/10 už bandymą.

                        Jeigu jau taip visiem patinka meniškos nuotraukos, tai kodėl pačios meniškiausios praėjusios savaitės balsavime buvo nustumtos nuo garbės pakylos?
                        Aš kalbu apie šias dvi Antrininkas ir Išganymo link
                        Paskutinis taisė deep'as; 2006.04.13, 10:28.

                        Comment


                          #13
                          6/10 - tiek dėl idėjos (kiek čia miesto nuotrauka), tik dėl kompozicijos trūkumų, kurie jau išvardinti...

                          Comment

                          Working...
                          X