Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tiltas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tiltas

    37
    10
    56,76%
    21
    9
    32,43%
    12
    8
    10,81%
    4
    7
    0,00%
    0
    6
    0,00%
    0
    5
    0,00%
    0
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    sorry, ne ten sukuriau. Gal kas galit perkelt i miestu nuotrauku konkursa. Aciu

    Comment


      #3
      tikros betono džiunglės, kurios man patinka 9
      Westside is the best ! :jura:

      Comment


        #4
        Už įdėja : 10

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #5
          10 bejokiu abejoniu. As esu maniakas tokiu pastatu, nes man patinka tokie pastatai
          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

          Comment


            #6
            Visai sauniai, tik tas fontas perdidelis, blasko demesi labai. O jei akcentavai ta tilteli, noretusi siektiek kitokio kampo ar `parotatint` fotografija. 8.

            Comment


              #7
              Bauginančiai kažkaip atrodo, bet gražu. Nuo manęs 9
              Kaip po dykumą blaškiausi

              Comment


                #8
                Vertinu 10.
                Gera fotke.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #9
                  Žodiniu vertinimu "gerai" bet ne idealiai... Idėja tai 10, vaizdas... kažkaip pasimeta tas tiltelis tarp langų. Ne taip kaip Dali žirafos, kurios net paveikslo kamputyje žiūrisi

                  Comment


                    #10
                    Dėl tiltelio sutinku su specz - bent jau man norėtųsi, kad būtent jis būtų horizontalus, nes dabar yra šioks toks pasvirimas...

                    9/10

                    Comment


                      #11
                      Labai patinka tas architektūros stilius
                      Visai gera nuotrauka.
                      9/10
                      Tik kam reikėjo the pavadinimą parašyti angliškai?

                      Comment


                        #12
                        Parašė Romas
                        Labai patinka tas architektūros stilius
                        Visai gera nuotrauka.
                        9/10
                        Tik kam reikėjo the pavadinimą parašyti angliškai?
                        Pavadinimas angliskai todel, kad nuotrauka daryta angliakalbiu mieste (eta ne ystina eta tolka versija) Ir as manau, kad nebuvo tokiu, kurie nesuprato pavadinimo faina nuotrauka, beje, 10/10

                        Comment


                          #13
                          Ko jus cia kabinejates prie kalbos, lyg nuo to suprasteja nuotrauka. Man asmeniskai angliskai graziau. Daviau 10 ne uz uzrasa, o uz pacia nuotrauka. Be to pastebejau kad dauguma kabinejasi prie kalbos, kad nelietuviskai parasyta. Negerai oi kaip negerai kaip jus taip elgiates Kai kurie delto ir vertinima musa uz tai kad nelietuviskai.
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            #14
                            Tu mane netaip supratai. As visiskai nesikabineju, nes man giliai dzin kokia kalba parasytas pavadinimas, nors ir cogonu

                            Comment


                              #15
                              Didmiesti, tai tu ne taip supratai. Turejau omeny, kad kai kurie forumo dalyviai mazina bala vientik del to, kad parasyta nelietuviskai. O kai taip elgiasi man visai nepatinka
                              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                              Comment


                                #16
                                Parašė topstarcanada
                                Didmiesti, tai tu ne taip supratai. Turejau omeny, kad kai kurie forumo dalyviai mazina bala vientik del to, kad parasyta nelietuviskai. O kai taip elgiasi man visai nepatinka
                                Aisku O as jau galvojau, akd tu mane i kartuves vedi Cia ne tik forume, kai uz svetima kalba musa balus, lygiai tai pat ir gyvenime!!! Jau nusisnekejai, ka reiskia kai visa nakti nemiegi

                                Comment


                                  #17
                                  10

                                  Comment


                                    #18
                                    Ramiai. Angliskai parasyta todel, kad sita nuotrauka papostinau SSC. Beje patekau i finala.

                                    Comment


                                      #19
                                      Nesikabinekit prie pavadinimu, vertinkit fotografija, beto dauguma cia kosmopolitai. O i finala patekti ji verta, kuo toliau tuo labiau ji man patinka, gal ir permazai daviau 8, bet pirmas zvilgsnis buvo toks

                                      Comment


                                        #20
                                        Gal to pavadinimo apskritai virs nuotraukos nereikejo, bet pats vaizdas aplamai
                                        man patinka
                                        10

                                        Comment

                                        Working...
                                        X