Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasario 16-oji Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vasario 16-oji Kaune



    Jei kam idomu, kitos nuotraukos is Vasario 16-sios minejimo Kaune patalpintos cia.
    19
    10
    31,58%
    6
    9
    21,05%
    4
    8
    15,79%
    3
    7
    10,53%
    2
    6
    10,53%
    2
    5
    10,53%
    2
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    #2
    Atrodo maciau, kaip darei sia nuotrauka. Tuo metu tryniausi ten salia su fotiku ir ziurejau, kaip cia neuzstoti tau vaizdo

    Comment


      #3
      Parašė joker
      Atrodo maciau, kaip darei sia nuotrauka. Tuo metu tryniausi ten salia su fotiku ir ziurejau, kaip cia neuzstoti tau vaizdo

      Gali buti kad ir mane matei, siaip nesikuklinai ir stengiausi fotografuoti is gan patogesniu ar idomesniu vietu

      Nauja mano svetaines versija: -
      Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

      Comment


        #4
        Nepyk, bet labai jau įprasta.
        Vat per kariuomenės diena - jėga.
        Nors požiūris į šventę įdomus.

        Comment


          #5
          Parašė Nikas
          Nepyk, bet labai jau įprasta.
          Vat per kariuomenės diena - jėga.
          Nors požiūris į šventę įdomus.

          Nea, nepykstu Tiesiog norejau i konkursa ideti kazka is Vasario 16-osios minejimo.

          Nauja mano svetaines versija: -
          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

          Comment


            #6
            Nelabai urbanistinė nuotrauka mano akimis. Neisipaišo į konkurso tematiką. Nieko "blatno"

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #7
              Parašė Ežiukas
              Nelabai urbanistinė nuotrauka mano akimis. Neisipaišo į konkurso tematiką. Nieko "blatno"
              Taip, cia vidury tvarto, kazkur pamirskeje nufotkinta
              Siaip Jozikas, gal ir nera cia nieko blatno, bet tuo paciu darau nuotraukas ne del taves, kad butent tu rastum kazka blatno. Bei gerai zinai, kad pats gali daryti geresnes nuotraukas, nei as darau ir t.t. Bet kol kas siai dienai, nei tu darai kazka geresnio, nei tu vertini objektyviai, o daugumai uzklausus apie tavo vertinima, nemoki net savo vertinimo pagristi, susiveli kaip veltinis ir viskas.

              O siaip finalui, jei tau kazkuo nepatikau, tiksliau nepatiko mano kritika tavo nuotrauku adresu, nera butina slankioti man is paskos ir bandyti kazka paburbeti, nuvertinti, bei su kloneliais mazais balsais nubalsuoti, nes gi gerai zinai kad tokie tavo issisokimai, man nei galvoje, nei dar kazkur. Tad jei neturi ka veikti, issiplauk galva ir apeik mane kuo toliau

              Nauja mano svetaines versija: -
              Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

              Comment


                #8
                Jeigu tau "nei galvoje, nei dar kazkur" tai kodėl tu taip agresyviai reaguoji ir VISADA lendi į asmeniškumus. Jozikas ana padarė, Jozikas ano nesugeba, Jozikas nemoka, Jozas galvos nesiplovė Tikria neatrodo kad tau visvien būtu

                Aš esu pilnavertis šio forumo dalyvis dėlto, turiu teise savo nuomone išreikšti taip pat ir komentarus rašyti kurie ją išreiškia. Aš taip dariau ir darisiu ir nesiruošiu leistis į asmeniškumų kovą kuri čia nevietoje ir yra beprasmiška.

                Nuotrauka man nepatiko ne dėlto, kad tu geras ar blogas fotografas man titulai nėra svarbu. Paprasčiausiai aš ją vertinu pagal savo objektyvumą Ir nereikia taip į mane išskirtinai žiurėti, atrodo, kad aš šitame konkurse bučiau labia kuom nors išskirtinas kodėl neužsipuoli ir kito vartotojo kuris įvertino nuotrauka taip pat penkiais balais ? Ar tai tik būvo argresyvus atsakas į mano pranešima ? Kontroataka ? Tik jokios atakos nebuvo

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #9
                  xe xe xe sumaisei kariui atiduoti pagarba

                  Comment


                    #10
                    Parašė Ežiukas
                    Jeigu tau "nei galvoje, nei dar kazkur" tai kodėl tu taip agresyviai reaguoji ir VISADA lendi į asmeniškumus. Jozikas ana padarė, Jozikas ano nesugeba, Jozikas nemoka, Jozas galvos nesiplovė Tikria neatrodo kad tau visvien būtu

                    Aš esu pilnavertis šio forumo dalyvis dėlto, turiu teise savo nuomone išreikšti taip pat ir komentarus rašyti kurie ją išreiškia. Aš taip dariau ir darisiu ir nesiruošiu leistis į asmeniškumų kovą kuri čia nevietoje ir yra beprasmiška.

                    Nuotrauka man nepatiko ne dėlto, kad tu geras ar blogas fotografas man titulai nėra svarbu. Paprasčiausiai aš ją vertinu pagal savo objektyvumą Ir nereikia taip į mane išskirtinai žiurėti, atrodo, kad aš šitame konkurse bučiau labia kuom nors išskirtinas kodėl neužsipuoli ir kito vartotojo kuris įvertino nuotrauka taip pat penkiais balais ? Ar tai tik būvo argresyvus atsakas į mano pranešima ? Kontroataka ? Tik jokios atakos nebuvo
                    Nebe pirma karta esi pastebetas savo elgesiu gan kvailoku sakyciau. Nesiplesime daugiau. Nera prasmes ir reikalo. Ir jei tau vaidenasi kazkokios agresijos, tai cia tik pacio beda.
                    Tad buk mielas, nustok tersti foruma, o tuo labiau po mano nuotraukomis. Nekalbek to ko visiskai nesupranti.
                    Zodziu eini sau eik, manes i tai nevelk. Geriau apeik mane, tikiuosi supranti ka as tau sakau, nei kaip visada is 50 karto, daeina i galvele.
                    Zodziu gali nepulti man atsakineti cia. Uztenka tiek, kiek jau pasakei. O jei tau bet koks nors toliau cia kazka pripetskinti, tai tik parodo tavo nesivaldyma ir nesusitvarkyma paciu su savimi.

                    Nauja mano svetaines versija: -
                    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                    Comment


                      #11
                      Parašė samot
                      ...Tad buk mielas, nustok tersti foruma, o tuo labiau po mano nuotraukomis. Nekalbek to ko visiskai nesupranti....
                      Net nežadu šito daryti. Konkursas laisvos formos. Nepatinka žaidimo taisyklės nežaisk .

                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #12
                        Parašė Ežiukas
                        Net nežadu šito daryti. Konkursas laisvos formos. Nepatinka žaidimo taisyklės nežaisk .

                        Kaip ir sakiau .....

                        Nauja mano svetaines versija: -
                        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                        Comment


                          #13
                          Peržvelgiau visas dvidešimt ir man patiko. Turi sugebėjimą pagaut tas ypatingas akimirkas žmonių veiduose...
                          Senoji Klaipėda
                          F.Nietzsche - "There are no facts, only interpretations."

                          Comment


                            #14
                            Nebloga reportažinė nuotrauka, bet nieko daugiau. Deja, nematau to, kas leistų ją pavadint ir miesto nuotrauka.

                            Comment

                            Working...
                            X