Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Piko Valanda

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Piko Valanda

    Leeds, Didžioji Britanija

    Fotoaparatas: KM DiMAGE Z2
    Išlaikymas: 0,4 s
    Diafragma: F/8

    31
    10
    22,58%
    7
    9
    12,90%
    4
    8
    35,48%
    11
    7
    19,35%
    6
    6
    6,45%
    2
    5
    3,23%
    1
    4
    0,00%
    0
    3
    0,00%
    0
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Reikejo shutter speed ilgesni padaryt (~10 -~15sec).8/10

    Comment


      #3
      Bandžiau, bet buvo tiesiog per šviesu. Labai norėjosi gražų dangų "pagaut"

      Comment


        #4
        ^ Kad per sviesu tai neproblema ta (overexposion) galima greitai sutvarkyt.Padarai aperture value : f/2.8 shutter speed : 10-15s.Paskui permeti foto i kompa isijungi Photoshopa ir tada : Image>Adjustments>Shadows/Highlight : Shadows : Amount 0-20%,Total Width : 0-20%.Highlights : Amount : 50-100%.Pabandyk.

        Comment


          #5
          Parašė El_Greco
          ...Padarai aperture value : f/2.8...

          O kam šito?
          Jug kuo mažesnis value, tuo didesnė "skylė", tuo šviesiau.
          Kaip tik gerai būtų, kad objektyvas turėtų F/22

          O dėl patamsinimo kompe tai pabandysiu, ačiū už patarimą

          Comment


            #6
            Shit
            Spėju pats naudoji Photoshop'ą CS2?

            Kadangi mano kompas senas, CS2 nepaveža nė pro kur, tad sukuosi su Photoshop 6, kuriame, deja Shadows/HighLight nė kvapo

            Comment


              #7
              beda

              Comment


                #8
                Noretusi siek tiek ilgesnio islaikymo, nes sia minute apatinis vaizdas nera labai ispudingas, o islaikymas ji sulietu, graziau ziuretusi Daviau siai nuotraukau 9, turi kazka savito ir dabar.

                Nauja mano svetaines versija: -
                Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                Comment


                  #9
                  Parašė Vaidas
                  Shit
                  Spėju pats naudoji Photoshop'ą CS2?

                  Kadangi mano kompas senas, CS2 nepaveža nė pro kur, tad sukuosi su Photoshop 6, kuriame, deja Shadows/HighLight nė kvapo

                  Yra ir kitu programu nei PS, kurios turi sia funkcija, bet reikalauja maziau resursu is PC. Nebijokit tas programas bandyti, tikrai galit rasti geriau nei PS.

                  Nauja mano svetaines versija: -
                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                  Comment


                    #10
                    / Įtariu, kad teks bandyt Paint Shop Pro arba GIMP - Photoshopui, deja, resursų nelabai užtenka

                    Beje, būtų įdomu išgirsti daugiau komentarų, ypač iš vertinančių nuotrauką 5 ar 6

                    Comment


                      #11
                      na, patiko miestas.. Daug jaunimo, daug parduotuviu.. .. Nu, bet man nuotrauka per tamsi.. 8/10

                      Comment


                        #12
                        Tiesiog ne iki galo sulieti žibintai...megstu naktines, bet ši nevisai užbaigta.

                        Comment

                        Working...
                        X