Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviejų laikų sankryža - praetis ir ateitis.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dviejų laikų sankryža - praetis ir ateitis.

    29
    10
    6,90%
    2
    9
    3,45%
    1
    8
    13,79%
    4
    7
    17,24%
    5
    6
    17,24%
    5
    5
    13,79%
    4
    4
    17,24%
    5
    3
    10,34%
    3
    2
    0,00%
    0
    1
    0,00%
    0

    #2
    Idomiai pavadinimas tikrai atitinka nuotraukos vaizda
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      #3
      Nuotrauka grazi. Tiesiog miesto vaizdelis. 7/10

      Comment


        #4
        Pastebėjimas geras. Realizavimas nevykęs.
        - Zoom -

        Comment


          #5
          Parašė Zoom
          Pastebėjimas geras. Realizavimas nevykęs.
          Sutinku...dėja neturiu fotokameros už kelis tukstančius litu.

          Comment


            #6
            Parašė Nikas
            Sutinku...dėja neturiu fotokameros už kelis tukstančius litu.
            Geresnis apartas šiai nuotraukai negalėtų niekuo pagelbėti.

            3/10
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Parašė Nikas
              Sutinku...dėja neturiu fotokameros už kelis tukstančius litu.
              Brangi kamera čia nieko nepakeistų
              Kreiva, ryškumo trūksta, pilka labai. Kažką su kompu galima gelbėti, kažką - perfotografuojant geresniu oru. Nėra čia techniškai sudėtingas kadras, kad su juo elementariausias aparatėlis nesusidorotų.
              - Zoom -

              Comment


                #8
                Turiu dvi mintis:
                nusišauti arba bandyti iš naujo.
                Renkuosi - bandyti.
                Tačiau, visgi taip grežtai nevertinkyti.Nes šioje temoje svarbu mintis, o ne atlikimas.
                P.S. Būtų labai įdomu pamatyti mano netikusius kadrus, atliktus Jūmis.

                Comment


                  #9
                  Na galiu papasakoti, kaip aš šitą kadrą matau:
                  Reik palaukt saulės, kada ji abu pastatys apšviešia - geriausia iš nugaros. O gal net naktį. Neapsisprendžiu dėl stulpo vidury - labai jau jis dalina, nors tai iš dalies ir tinka. Pabandyčiau gerokai platesniu kampu jau už jo atsistojęs (na čia jau reikalinga technika už atitinkamus pinigus arba lipdyti panoramą) ir lyginčiau su dabartiniu variantu. Labai trukdo mašinos - blaško, reiktų palaukt momento, kada jų mažiau. Šiek tiek patiesinti, nukirpti pastato kraštą kairėje - ir jau visai kas kita.
                  - Zoom -

                  Comment


                    #10
                    na, kai paskaiciau pavadinima, tikejausidaugiau nei isvydau.. Fotke butu zymiai geriau atrodziu nufotkinus panasu vaizdeli, bet tik is aukstesnio tasko... na cia mano nuomone.. 8/10..

                    p.s. man nepatinka tas akcentas centre - stulpas

                    Comment


                      #11
                      Man asmeniskai labai patinka nuotraukos su mintimis. tai va patiko 8.

                      Comment


                        #12
                        Parašė Nikas
                        Sutinku...dėja neturiu fotokameros už kelis tukstančius litu.
                        ziuriu visa laika prikisi savo muilenke. Galiu pasakyti gerai visiem zinoma posaki „ BLOGAM SOKEJUI IR KIA.... TRUKDO“.... su bet kokiu aparatu galima daryti mena!! Tu galvoji kad nusipirkes fotika uz keles stukas tu padarysi kazka geriau, na zinoma vaizdo kokybe pageres su tuom as sutinku, bet tikrai ne kompozicijos ar sumanymai ir t.t. !!!

                        Comment


                          #13
                          Jo? Bet koks meno žmogus taip pat žino, kad pradėdančiam reikalingas geras instrumentas. Tuo tarpu mano, ZENITu daryti kadrai yra gerokai vaizdingesni.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Nikas
                            Jo? Bet koks meno žmogus taip pat žino, kad pradėdančiam reikalingas geras instrumentas. Tuo tarpu mano, ZENITu daryti kadrai yra gerokai vaizdingesni.

                            Tu nori pasakyti kad ir pries desimt metu, pradedantis fotomeninininkas savo karjiera pradejejo su skaitmeniniu fotiku uz tris stukas na tu labai jau klysti!! Jai nemoki su muilu dirbti, tai tuo labiau su nauju aparatu nieko geriau neisgausi!! Turiu galvoje tavo dabartinius darbus kur kompozijijos nulis... idomiu sprendimu nulis... sviesos zaismo nulis... vien tik Photoshopas, tu turi geras idejas, bet nemoki ju igivendint!! Ir tu tik kaltini savo muilenke... ? Bet koks meno zmogus taip pat zino, kad nevisuomet technika kalta

                            Comment


                              #15
                              Prieš dešimt metų nebuvo skaitmenos,PIRMA!
                              Geras nereiškia už tris štukas,ANTRA!
                              Mano ZENIT`as už kelis šimtus. Su pilnais nustatymais, rankiniais,TREČIA!
                              Ir prašau parodyti nuostabų kadrą daryta muiline.KETVIRTA.
                              Apie skonius nesiginčijama, PENKTA.
                              Be to kas per maniera perplauti senus ginčus?
                              Nenusibodo ginčai ir t.t.

                              Comment


                                #16
                                Pirma. Vat tame ir esme, kad nebuvo.
                                Antra. Pats minejai kad neturi aparato uz keles stukas!!!
                                Trecia. O taves ir niekas neklause koki tu muila turi.
                                Ketvirta. Pasiieskok Google
                                Penkta. Cia tikrai ne skonio reikalas!!! benra nuomone..

                                Tu pradejai ginca... Jai bijai kritikos tai vertetu susimastyti ar verta deti savo fotkes, nes tik truputi sukritikavau, o tu jau suki uodega, veliesi i gincus ir visa kalte verti aparatui... Zinok viena, kritika yra gerai suzinai kokes klaidas darai ir t.t TASKAS.

                                Comment


                                  #17
                                  ZENIT ne muilinė, o rimta mechaninė kamera.
                                  Jokia matrica nesusilygins su sidabruotu padengalu.
                                  O kritiką aš pilnai priemu, tik kada ji pagriįsta.

                                  Comment

                                  Working...
                                  X