Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus Jėzaus Širdies bažnyčia Naujamiestyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Qlumpyz
    jeigu taip ivyktu, tai ir katalikai prakustu, kad mol prasom, jus mus netaip supratot...


    katalikai niekada nesutiktu leisti protestantams pasistatyti toki grazu dalyka
    o provoslavams ji tikrai netiktu
    nemanau, jog butu isvis logiska statyti baznycia kokiem protestantam del dvieju priezasciu:
    1.protestantai yra visiska mazuma.
    2.tokio dydzio ir grazumo baznycios visiskai priestarauja ju pagrindinem dogmom.


    Prie ruso man buvo geriau

    Comment


      #22
      Gal yra kokių naujienų dėl šio bažnyčios, ar tai jau visiškai palaidotas projektas ?

      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

      --------------------------------------------------

      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

      Comment


        #23
        Nepatingėjau pasiteirauti to Vilniaus mėro :

        Ežiukas
        2006-07-23 13:13:28
        Labą dieną Mere

        Norėjau pasidomėti kokie reikalai su planuota bažnyčia Naujamiestyje A. Vivulskio gatvėje? Aš manau, kad nereikėtu šio projekto visiškai palaidoti ar nuleisti dėl jo rankų, kadangi tai pagyvintu Vilniaus veidą ne vien moderniais stikliniais pastatais, bet ir senesniosios architektūros pavyzdžiu.

        : D

        http://tinkle.miestai.net/show thread.php?t=1261

        Prašau atrašykite nors keliais žodžiais apie tai .

        Artūras Zuokas
        /
        2006-07-23 13:41:30
        Aš palaikau idėją baigti statyti šią nuostabią bažnyčią , jei ne dabar tai kažkada ateityje. Buvę statybininkų rūmai, kurie ir yra minėtos bažnyčios pastatas , priklauso savivaldybei. Brėžiniai yra, todėl svarbiausia nesunaikinti galimybės statyti ateityje.

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          #24
          Jei Bačkis nenori, tai galima visai kitaip realizuoti - bažnyčią pritaikyti visuomeniškesnei kultūrinei veiklai ir padaryti koncertų salę. Kaip ir šv. Kotrynos bažnyčia. Visuomenei tai kur kas naudingiau.

          Comment


            #25
            Jezaus sirdies baznycios projektas:

            ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

            Comment


              #26
              Nerealiai. Kadanors kas nors kur nors statys tokia?
              LKA

              Comment


                #27
                Parašė Drag4s Rodyti pranešimą
                Nerealiai. Kadanors kas nors kur nors statys tokia?
                Turbūt tyčiojiesi. Pirmas šios temos pranešimas:
                Parašė Edd Rodyti pranešimą
                A. Zuokas siūlo popiežiaus Jono Pauliaus II atminimui atstatyti bažnyčią Naujamiestyje
                Šią idėją aš palaikau. Tik, kad nebūtų tokių diskusijų kaip su Valdovų Rūmais, turi būt griežtai laikomasi autentikos. Bažnyčia įspūdinga
                Paskutinis taisė ; 2007.01.14, 13:44.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #28
                  fantastika

                  Comment


                    #29
                    Vau, būtų super jei tokią pastatytų

                    Comment


                      #30
                      Panašu į siurrealistinį 50-ųjų projektą, bet man patinka

                      Comment


                        #31
                        nemanau kad baznycia turi tiek bapkiu, kad toki monstra pastatyt...

                        Comment


                          #32
                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                          nemanau kad baznycia turi tiek bapkiu, kad toki monstra pastatyt...
                          Reikia pasiturinčių Dievo baimių ieškoti O bažnyčia, bet ant popieriaus tikrai labai įspūdingai atrodo .

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #33
                            >...Reikia pasiturinčių Dievo baimių ieškoti...
                            arba ieskoti netradiciniu baznyciu, kurios turi bapkiu... tipo Naujuju Apastalu... finansai is uz balos... o ju ten daug... gal tada ir turesim toki pastata Vilniuje...

                            Comment


                              #34
                              Kiek šis meno kūrinys kainuotų (jei tai žinoma)? Pirmojo pranešimo nuorodos neatidaro.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                #35
                                >..Kiek šis meno kūrinys kainuotų...
                                kazko atrodo kad niekas neapsiims jo statyba, nes senos gotines formos sunkios dabartinem technologijom statyti... arba kainuos nerealiai, arba statys 100 metu...

                                Comment


                                  #36
                                  Vienintelis dalykas ispudingas siame projekte-tik bokstas. Visa kita kazkoks kicas. Kam ta grandiozine Kristaus statula? Kazkoks stabu garbinimas. Gal mes kokia nors Pietu Amerikos valstybe? Nepritariu idejai. Ir taip per daug tu baznyciu Vilniuje kurias reikia atstatyti, restauruoti.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                    Vienintelis dalykas ispudingas siame projekte-tik bokstas. Visa kita kazkoks kicas. Kam ta grandiozine Kristaus statula? Kazkoks stabu garbinimas. Gal mes kokia nors Pietu Amerikos valstybe? Nepritariu idejai. Ir taip per daug tu baznyciu Vilniuje kurias reikia atstatyti, restauruoti.
                                    verta paminėti, kad Vivulskio projektas yra pora dešimtmečių senesnis nei "Cristo Redentor" skulptūra Rio de Janeire...

                                    Tai būtent kodėl nepritari šios bažnyčios galimam atstatymui? Nes tai neva kičas? Stabų garbinimas? ar todėl, kad Vilniuj ir taip daug bažnyčių?

                                    Comment


                                      #38
                                      musu pasaulietine civilizuota valstybe neturi nieko bendro su baznycia, kaip ir visuose Europos salyse... jei Baznycia nori toki pastata, lai pati ir stato... bet gi Kataliku Baznycia nenori...

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė pablonis Rodyti pranešimą
                                        verta paminėti, kad Vivulskio projektas yra pora dešimtmečių senesnis nei "Cristo Redentor" skulptūra Rio de Janeire...

                                        Tai būtent kodėl nepritari šios bažnyčios galimam atstatymui? Nes tai neva kičas? Stabų garbinimas? ar todėl, kad Vilniuj ir taip daug bažnyčių?
                                        Nesuprantu tavo klausimu. Pas mane ne vienas argumentas, bet keletas. Tokiu skulpturu yra ne tik Rio, bet ir pilna kituose miestuose, ir valstybese. Ka tik grizau is Meksikos ir panasiu statulu maciau tikrai ne viena ir ne dvi. Ant sitos baznycios kryziu ir religines atributikos tiek, kad pastato didingumo nebematau. Tenka prisimint lietuviska fraze: "sviestas sviestuotas." Todel, man, kaip architekturos entuziastui, sitas projektas nera priimtinas.

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                          Nesuprantu tavo klausimu. Pas mane ne vienas argumentas, bet keletas. Tokiu skulpturu yra ne tik Rio, bet ir pilna kituose miestuose, ir valstybese. Ka tik grizau is Meksikos ir panasiu statulu maciau tikrai ne viena ir ne dvi. Ant sitos baznycios kryziu ir religines atributikos tiek, kad pastato didingumo nebematau. Tenka prisimint lietuviska fraze: "sviestas sviestuotas." Todel, man, kaip architekturos entuziastui, sitas projektas nera priimtinas.
                                          na jei sita bažnyčia būtų baigta statyti ir nesunaikinta, manau laikytume moderno šedevru. o kalbant apie istorinius stilius, su kičio savoka geriau nesišvaistyt. kitas dalykas, jei būtų norima ją atstatyti, tuomet į kičą nusivažiuoti būtų lengva.
                                          aš visgi norėčiau kad ji iškiltų, ir kad būtų ne tiesmukai atstatoma pagal nelabai konkrečius brėžinius, o moderniai interpretuojama senoji įdėja.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X