Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sovietmečio palikimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sovietmečio palikimas

    Didelė Lietuvos gyventojų dalis gyvena senuose sovietų metais pastatytuose daugiabučiuose. Kuo toliau, tuo šių architektūrinių ,,šedevrų,, būklė tik blogėja, kai kur juose gyventi darosi net pavojinga. Kas bus toliau su šiais pastatais? kaip juos gelbėti? Ar žiūrėti kaip po 10 metų iš jų liks tik neaiškios paskirties griūvėsiai.

    #2
    Pavyzdžių prašom. Vaizdinės medžiagos.

    Comment


      #3
      Parašė Lašas Rodyti pranešimą
      Didelė Lietuvos gyventojų dalis gyvena senuose sovietų metais pastatytuose daugiabučiuose. Kuo toliau, tuo šių architektūrinių ,,šedevrų,, būklė tik blogėja, kai kur juose gyventi darosi net pavojinga. Kas bus toliau su šiais pastatais? kaip juos gelbėti? Ar žiūrėti kaip po 10 metų iš jų liks tik neaiškios paskirties griūvėsiai.
      griaut ir statyti naujus

      Comment


        #4
        Užtenka vieną palikti. Muziejus bus. O kitus... susprogdint .

        Comment


          #5
          Parašė taimis Rodyti pranešimą
          Užtenka vieną palikti. Muziejus bus. O kitus... susprogdint .
          Šią mintį šiek tiek "apšlifavus" aš jai iš esmės pritarčiau
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #6
            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Pavyzdžių prašom. Vaizdinės medžiagos.
            Manau pavyzdžių tikrai nereikia. Visi puikiai žinome kaip atrodo šie sovietmečio daugiabučiai. Aš nesakau kad dabar jie jau griūna ir kad neimanoma juose gyventi, tik turiu galvoje tai kad jeigu nebus imsita kokių nors veiksmingų veiksmų jų laukia tikrai nekokia ateitis.

            Comment


              #7
              Parašė taimis Rodyti pranešimą
              Užtenka vieną palikti. Muziejus bus. O kitus... susprogdint .
              O kaip jų gyventojai?

              Comment


                #8
                Parašė Lašas Rodyti pranešimą
                Manau pavyzdžių tikrai nereikia. Visi puikiai žinome kaip atrodo šie sovietmečio daugiabučiai. Aš nesakau kad dabar jie jau griūna ir kad neimanoma juose gyventi, tik turiu galvoje tai kad jeigu nebus imsita kokių nors veiksmingų veiksmų jų laukia tikrai nekokia ateitis.
                Didžioji dauguma puikiausiai stovi ir stovės dar ilgai tik prašosi apšiltinami, gal būt inžinerinės sistemos jau atgyvenę ir prašosi pakeičiamos. Yra ir avarinės būklės pastatų apie kuriuos galbūt ir reiktų konkrečių pavyzdžių.

                Comment


                  #9
                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                  Šią mintį šiek tiek "apšlifavus" aš jai iš esmės pritarčiau
                  Tik vieną dalyką galima su mano planu pašlifuot; tą paskutinį taip pat nugriaut .

                  Parašė Lašas Rodyti pranešimą
                  O kaip jų gyventojai?
                  Patys gyventojai juos ir nugriaus, su malonumu . Jeigu iki to nesibirės.

                  Comment


                    #10
                    Parašė taimis Rodyti pranešimą
                    Užtenka vieną palikti. Muziejus bus. O kitus... susprogdint .
                    Tai kad aš tokiam gyvenu gargare (bus ir nuotraukų), bet gal kelsiuos į nuosavą.

                    Comment


                      #11
                      Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                      Tai kad aš tokiam gyvenu gargare (bus ir nuotraukų), bet gal kelsiuos į nuosavą.
                      Kaip tau fainai, mano didžiausė svajonė yra turėti nuosavą namą. Jau tam žvirblyne kur už sienos girdisi kiekvienas pirst ar krebšt gyventi jau nusibodo

                      Comment


                        #12
                        jei neklystų juos turėtų pradėt griaut, bent taip buvo planuojama kai juos statė, bet ... Biškį kažkas pasidarys iš jų šaibų
                        Architektas - ne žmogus

                        Comment


                          #13
                          Parašė Lašas Rodyti pranešimą
                          Kaip tau fainai, mano didžiausė svajonė yra turėti nuosavą namą. Jau tam žvirblyne kur už sienos girdisi kiekvienas pirst ar krebšt gyventi jau nusibodo
                          Tai dar nieko blogo. Bet kai pats tai darai ir piktos kaimynės girdi - va kur blogai.

                          Comment


                            #14
                            Parašė Lašas Rodyti pranešimą
                            Kaip tau fainai, mano didžiausė svajonė yra turėti nuosavą namą. Jau tam žvirblyne kur už sienos girdisi kiekvienas pirst ar krebšt gyventi jau nusibodo
                            Tai dar nieko blogo. Bet kai pats tai darai ir piktos kaimynės girdi - va kur blogai.

                            Comment


                              #15
                              as ir tokiam gyvenu galiu nufotkinti priesais esanti nama bus identiska fotke D
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                #16
                                Ką jūs čia šnekat, niekas tų namų negriaus, taigi visam tam yra stebuklingas žodis - renovacija. Pakeitus inžinerines sistemas ir apšildžius fasadus tie namai taps net geresnės kokybės nei kai kurie naujos statybos namai, taigi apie jokius griovimus negali būti net kalbos.

                                Vienintelis įmanomas "griovimas" - privatus investuotojas griauna namą, jo vietoj stato naują, tik dvigubai aukštesnį, apatiniuose aukštuose apgyvendina buvusius to namo gyventojus, o viršutinius parduoda. Visi patenkitnti, tsknt. Bet čia irgi nelabai realu, bent jau kol kas.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė minjey Rodyti pranešimą
                                  Ką jūs čia šnekat, niekas tų namų negriaus, taigi visam tam yra stebuklingas žodis - renovacija. Pakeitus inžinerines sistemas ir apšildžius fasadus tie namai taps net geresnės kokybės nei kai kurie naujos statybos namai, taigi apie jokius griovimus negali būti net kalbos.

                                  Vienintelis įmanomas "griovimas" - privatus investuotojas griauna namą, jo vietoj stato naują, tik dvigubai aukštesnį, apatiniuose aukštuose apgyvendina buvusius to namo gyventojus, o viršutinius parduoda. Visi patenkitnti, tsknt. Bet čia irgi nelabai realu, bent jau kol kas.
                                  GRIAUT GRIAUT GRIAUT!!!


                                  O nuosavi namai ne ką geriau... Pasistato žmonės savo nuosavus namus Vilniuje... Oho! Kažkur prie Lentvario gavo sklypelį žemės apsuptą sodų kur nieks neprisidės prie telefono linijos tiesomo... Apie tokius dalykus tik ir svajot. Penkių aukštų mano namas bus, su bokšteliais, dar aukštesnis už mano kaimyno! Nesvarbu kad neužteks pinigų pabaig statyti, svarbu kad didesnis su daugiau kambarių... Pagyvensim su darbininkais ir kevieną rytą į miestą valandą važiuosim kad galėčiau darbe pasigirti kad turiu savo namą. Ir vaikai pusę dienos keliaus į mokyklą ir atgal, o kai norės su draugais į miestą reikės kad visada kažkas juos nuvežtų... Didžiausia svajonė.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė minjey Rodyti pranešimą
                                    Ką jūs čia šnekat, niekas tų namų negriaus, taigi visam tam yra stebuklingas žodis - renovacija. Pakeitus inžinerines sistemas ir apšildžius fasadus tie namai taps net geresnės kokybės nei kai kurie naujos statybos namai, taigi apie jokius griovimus negali būti net kalbos.

                                    Vienintelis įmanomas "griovimas" - privatus investuotojas griauna namą, jo vietoj stato naują, tik dvigubai aukštesnį, apatiniuose aukštuose apgyvendina buvusius to namo gyventojus, o viršutinius parduoda. Visi patenkitnti, tsknt. Bet čia irgi nelabai realu, bent jau kol kas.
                                    Hanner apie tai ankščiau kalbėjo, o Vilniaus savivaldybė jau neseniai apie tai irgi pradėjo kalbėti. Vadinasi realu.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Hanner apie tai ankščiau kalbėjo, o Vilniaus savivaldybė jau neseniai apie tai irgi pradėjo kalbėti. Vadinasi realu.
                                      Tai jo, kalbėjo, bet žinai kaip ten su jų kalbom...

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                        Hanner apie tai ankščiau kalbėjo, o Vilniaus savivaldybė jau neseniai apie tai irgi pradėjo kalbėti. Vadinasi realu.
                                        Džiugi naujiena, bet šitus griozdus išnaikint kainuotų begales pinigų, tai galėtų vykt nebent tam tikroj nedidelėj teritorijoj, bet ne miesto mastu, aš manau Visi tie komiblokai man atrodo kaip koks miesto "vėžys".
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment

                                        Working...
                                        X