Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Grūto parkas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    o visai netoli už sienos viskas stovi savo vietose, t.y. miestų centrinėse aikštėse ir tikrai sunku prognozuoti, kad gudai turės savo "grūtą"
    pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

    Comment


      #42
      Arūnas Dambrauskas
      2011 sausio mėn. 11 d. 00:02

      Grūto parką spaudžia sunkmetis

      Geriausiais laikais Grūto parką per metus aplankydavo apie 120 tūkst. žmonių. Tačiau praėjusiais metais jų skaičius sumažėjo iki 50 tūkst.
      Dėl padėjusių mokesčių teko pabranginti bilietus, kurie dabar kainuoja 20 litų. Prieš keletą metų jie kainavo 5 litus.
      (...)
      Gerokai sumažėjus lankytojų skaičiui parko priežiūra tapo nemenka finansine našta. Vien mini zoologijos sodui, kuriame auginami egzotiniai gyvūnai, prižiūrėti V.Malinauskas kasmet išleidžia apie 400 tūkst. Lt.

      Finansiniai sunkumai pristabdė parko plėtros planus.
      „Iš viso turime apie 1,5 mln. įvairiausių eksponatų. Reikėtų įrengti naujas erdves, tačiau dėl sunkmečio plėtros planus tenka pristabdyti“, - sakė V.Malinauskas.
      http://verslas.delfi.lt/business/gru....d?id=40627241

      Comment


        #43
        keista skaityti, maniau, kad malinauskas turi galvą ir moka skaičiuoti.
        pirmą kartą grūte buvau nemokamai, antrą kartą jau už pinigus ir su zoosodu.
        mano nuomone zoosodas tiek finansine, tiek estetine prasme yra didelis minusas skulptūrų parkui (paprasčiausiai smirda).
        reali bilietų kaina turėtų būti apie 10lt ir papildomos pajamos iš suvenyrų ir maitinimo įstaigų.
        kol bus tokia kaina (20lt) bent jau aš ten nevažiuosiu. iš čia ir lankytojų sumažėjimas...
        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

        Comment


          #44
          Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
          keista skaityti, maniau, kad malinauskas turi galvą ir moka skaičiuoti.
          pirmą kartą grūte buvau nemokamai, antrą kartą jau už pinigus ir su zoosodu.
          mano nuomone zoosodas tiek finansine, tiek estetine prasme yra didelis minusas skulptūrų parkui (paprasčiausiai smirda).
          reali bilietų kaina turėtų būti apie 10lt ir papildomos pajamos iš suvenyrų ir maitinimo įstaigų.
          kol bus tokia kaina (20lt) bent jau aš ten nevažiuosiu. iš čia ir lankytojų sumažėjimas...
          100% pritariu. Nematau visiskai jokio rysio, kam ten tie egzotiniai gyvunai reikalingi. Cia veikiau garbetroskos noras pasididziuoti nuosavu zooparku, neturintis nieko bendro su esmine parko ideja. O kai idejos pernelyg issigimsta, ju laukia niurus likimas...

          Comment


            #45
            Atnaujintas Grūto parko tinklapis

            http://www.grutoparkas.lt/

            Comment


              #46
              Grūto parkas

              Foto 2011 08

              Grūto ežeras




              Paminklas „Tarybiniams partizanams ir pogrindininkams“, stovėjęs dabartiniame Reformatų parke Vilniuje


              Sovietinis karys, nuo aukšto postamento centrinėje aikštėje žvelgęs į Šiaulius


              Visokia smulkmė






              Comment


                #47
                Šiuose barakauose - muziejaus ekspozicijos


                Karlas Marxas iš Mažeikių


                Ši Felikso Dzeržinskio skulptūra stūksojo prie jo namo-muziejaus Vilniuje, Paupio gatvėje


                „Leninas ir Kapsukas Poronine“ - taipogi iš Vilniaus, Saulėtekio studentų miestelio


                Kapsukas iš Kapsuko (t. y. Marijampolės)


                Ir vėl tas pats Mickevičius-Kapsukas. Buvo Vilniuje, priešais Rotušę


                Šis menas komjaunimo tematika - iš Kauno


                Bolševikas teisininkas Mieczysławas Kozłowskis. Paminklas perkeltas iš dabartinės Gynėjų gatvės Vilniuje: stovėjo prie Aukščiausiojo teismo

                Comment


                  #48
                  Dabar keletas leninų

                  Iljičius iš Vilniaus






                  O šis iš Kauno


                  Šiauliuose jis kažką statė


                  Druskininkuose poilsiavo


                  Panevėžy jį prisimena tokį

                  Comment


                    #49
                    Man vienas įdomiausių eksponatų - šis bronzinis Stalinas, 1950-1961 m. stovėjęs aikštėje priešais Vilniaus geležinkelio stotį. Tiesa, tokia Nikolajaus Tomskio sukurta Stalino stovyla, tiražuota po visą plačią SSRS.








                    Keturi komunarai - iš Kauno


                    Paminklas Adelei Šiaučiūnaitei. Taip pat iš Kauno


                    Paminklas Edvardui Tičkui niūksojo Rokiškyje, prie pat dvaro rūmų


                    Ivano Černiachovskio paminklo Vilniuje likučiai (pati generolo skulptūra dabar yra Voroneže)

                    Comment


                      #50
                      Zigmui Aleksai-Angariečiui skirtas paminklas buvo pastatytas Vilniuje, dabartinėje A. Jakšto gatvėje


                      Ignas Gaška


                      Marytė Melnikaitė. Stovėjo Zarasuose priešais muziejų, Zaraso ežero pakrantėje (kaip tik toje vietoje neseniai įrengtas apžvalgos ratas). Beje, šitą paminklą vaikystėje aš dar spėjau pamatyti Zarasuose, keli mėnesiai prieš demontavimą






                      „Rusija“


                      „Sportininkas“


                      „Paminklas Tarybinei armijai išvaduotojai“, geriau žinomas kaip Kryžkalnio motina




                      Pabaiga

                      Comment


                        #51
                        O įdomu, ar Lietuvoje sovietmečiu nebuvo nė vieno paminklo Dzeržinskiui? Ar tiesiog jie buvo demontuoti ir išvežti į metalo laužą, o ne į Grūto parką?

                        Comment


                          #52
                          Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                          o visai netoli už sienos viskas stovi savo vietose, t.y. miestų centrinėse aikštėse ir tikrai sunku prognozuoti, kad gudai turės savo "grūtą"
                          Na taip, aš irgi tikrai nemanau, jog gudai turės savo Grūto parką. Kad ir Baltarusijos ir Rusijos miestai bei miesteliai perpildyti visokiais leninais ir kitkuo, jie tuos okupantus laiko "istorine praeitimi". Maskva ir taip jau turi savo "grūtą" - "Muzeono" skulptūrų parką, ten suvežtas Dzeržinskis iš Lubiankos aikštės, Leninas, Majakovskis, Stalinas bei šiek tiek kitokių tarybinių vadukų. Bet taip sakant "viskas stovi savo vietoje už sienos" - tai taip viskas yra tik Rusijoje ir Baltarusijoje. Šios šalys tikrai neturės savų "grūtų" - tarybiniai okupantai ir visa kita čia istorinė praeitis. Beje, kai kur netgi mūsiškė lietuviška tarybinė praeitis už sienos gerbiama. Pavyzdžiui, kai pas mus Melnikaitė stovi Grūto parke, tai Minske ji puikuojasi bene visiems matomoje vietoje. Bet tai yra politinis požiūris į praeitį, o kadangi aš nesu koks komunistas, tai tikrai negaliu paneigti, kad Leninas su keturiais komunarais turi stovėti Grūte. Aš, kaip ir daugelis lietuvių laikau tą Sovietų Sąjungą okupacine praeitimi, ir tikrai neapsidžiaugčiau, jeigu pas mane virš mano namo langų atsirastų koks Leninas arba Kapsukas.

                          Comment

                          Working...
                          X