Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Olando kepurė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Nuotraukos ispudingos Apie Olandu kepure pirma karta girdziu, bet dabar zinosiu, gal kada ir pats aplankysiu.

    Comment


      #22
      Parašė alonso
      as ta nuotrauka nesvankia turejau galvoj

      suo labai fainas Stafordsyro terjeras?
      Kaip pastebejau sumoje ne tu pirmas, nesvankiomis mintimis apie ta nuotrauka

      Aha, veisle tokia, o jei tiksliau, pilnai saknis tokios:
      jo tevas pitbulis o mama amerikieciu stafordsyro terjiere

      Comment


        #23
        Parašė Romas
        Labai ačiū už nuotraukas.
        Daugiau nebevažiuosiu į jokią Latviją - Olando kepurė labai patiko.
        Beje, šitą nuotrauką nesunkiai ir man būtum prastūmęs kaip ruožą Latvijos palūryje kur nors netoli Jūrkalnės
        Ten laukinės vietos, ar už laiptų stovi išsirikiavusi eilė suvenyrų ir čeburekų prekiautojų?
        Aciu uz ivertinima
        Taip apie ka ir kalbu, kad nuvaziaves pamaciau ne kurios vaizdelius labai panasius kurios pateikei is Latvijos

        Cebureku prekiautoju nemaciau, bet kas ten zino, kaip ten vasara, turistu manau ten tikrai tirsta turetu buti



        Comment


          #24
          Parašė liutass
          Nuotraukos ispudingos Apie Olandu kepure pirma karta girdziu, bet dabar zinosiu, gal kada ir pats aplankysiu.

          aciu Tikrai turint laiko siulau aplankyti





          Comment


            #25
            as ir ziuriu, jog nei pitbulis, nei stafordsyras nepasireiske ne karto agresiju priepuopliu? kiek zinau, Lietuvoj sitos abi veisles draudziamos, ar bent jau reikia registruoti.


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #26
              Parašė alonso
              as ir ziuriu, jog nei pitbulis, nei stafordsyras nepasireiske ne karto agresiju priepuopliu? kiek zinau, Lietuvoj sitos abi veisles draudziamos, ar bent jau reikia registruoti.

              Nu ne, nera jokiu agresiju, nes nuo mazens pas mane augintas, gerai priziuretas, tai jam nera del ko kad stogas vaziuotu Nors siaip kaciu ziauriai nemegsta





              Comment


                #27
                mano auksaspalvis retriveris, nors ir super taikaus budo, bet kate pamates iskart pjauna. kas idomiausia, jog kaciukus, kol jie mazi - prisileidzia, prausia, migdo taipogi ir ziurkenus.


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #28
                  Na maniskiui dar nepatinka dar ozkos, karves, arkliai Beto ir sunis jis ne visus megsta, nepatinka jam kazkodel visokios "balionkes" ar kaip as vadini kudliai lenciuginiai, ypac jei dar koks ryzokas buna, tai antipatija is karto, nors aisku jis pirma nepuola, bet kaip taisykle, beveik visada tie mineti ryzoki savo jegas pervertina .....

                  Comment


                    #29
                    Žiūrint į šią nuotrauką ima galva svaigti
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #30
                      grazios nuotraukos
                      jei pasiseks sia vasara tex ten pabuvoti
                      I love INNUENDO!

                      Comment


                        #31
                        Pas mane kaime yra panasus skardis, tik anas i Kauno marias, o ne jura

                        Comment


                          #32
                          Teko ten pasivaikčioti - JĖGA!
                          Tačiau, galima tik įsivaizduoti koks vaizdas atsivėria nuo Girulių tele-radijo bokšto

                          Comment

                          Working...
                          X