Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keletas nuotraukų iš Vilniaus senamiesčio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keletas nuotraukų iš Vilniaus senamiesčio

    Sveiki,

    Šianiden padariau nedidelį žygį, tik deja neužteko baterijos apeit bent 1/3 senamiesčio. Beje, ypač įdomu palandžiot po kiemus Kol kas siunčiu tik vieną dalį nuotraukų ir jei bus įdomu, atsiųsiu ir kitą

    Pati pradžių pradžia - Gedimino pr.




    LT dramos teatro mūzos


    Neseniai atnaujintas pastatas tapo Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultetu


    Šio pastato kiemas


    Ir štai patys VU senieji rūmai


    VU kiemas


    Universiteto g.




    Bene gražiausias kiemas visame senamiestyje


    Prezidentūros kiemo galas




    Griūvėsiai Šv. Ignoto gatvėje




    Kažkokie archeologiniai kasinėjimai




    Pati Šv. Ignoto g.


    Keletas kiemų šioje gatvėje








    Ko gero tik stulpas tiesus






    Kiemas netoli Vilniaus gatvės


    ISM rūmai








    Seniausia Vilniuje - Šv. Mikolojaus bažnyčia
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Mantai, super!

    Kodėl, blemba, geras oras Lietuvoje tada kai nėra laiko eiti fotografuoti, o savaitgaliais ir juo labiau per atostogas būna apsiniaukę??? >(

    Comment


      #3
      Dekui Mantai. Pritariu vaidui Geras oras + geros nuotraukos, ko daugiau noreti O siaip pilkoj musu žiemoj seniai jau kazkas panasaus i siandienini ora buvo.

      Comment


        #4
        @Vaidas Kai atsiras laiko ir jei oras bus, būtinai praeik

        @Marius Taigi, be to saulėlydis labai gražus buvo, senokai tokį bemačiau

        @Šiaip tie kiemai visai nėra paslėpti, tereikia pasukt pro kokį tunelį ir ten dar keletą tunelių praeit Ir pritariu, tokie kiemai ne ką įdomesni nei fasadinės pusės

        Dėl to "Vilnius oldtown is boring", tai kursiu temą SSC su šitom nuotraukom, gal pakeis nuomonę. Nors mums tai neturėtų rūpėt, juk tas pats veikėjas net Vilniuje nebuvęs, o kokia tema su senamiesčio nuotraukomis retokai tepasirodo
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          @Vaidas Kai atsiras laiko ir jei oras bus, būtinai praeik
          Jau pažiūrėjau prognozes, nuo ketvirtadienio (kai jau turėsiu laiko) šlapdriba ir t.t.

          Comment


            #6
            @Mantaz
            liux tas kiemas su arkom tikrai pritrenkiantis. mantai, gal dar galetum nufotografuoti Vilniaus universiteto tas unikaliasias duris?
            beje, ta sv ignoto ligonine - psichine?

            @John
            dar reikia dziaugtis, kad aplamai zino toki kaip Vilniu


            Prie ruso man buvo geriau

            Comment


              #7
              Parašė John
              Parašė Mantaz
              Dėl to "Vilnius oldtown is boring", tai kursiu temą SSC su šitom nuotraukom, gal pakeis nuomonę. Nors mums tai neturėtų rūpėt, juk tas pats veikėjas net Vilniuje nebuvęs, o kokia tema su senamiesčio nuotraukomis retokai tepasirodo
              Butinai sukurk tokia tema ir dar parink koki gera paavdinima

              Mane tas ir sunervino, kad kazkoks pienburnis, kuris niekada nebuvo Vilniuje, raso tokius dalykus kaip "Vilnius old town is boring", nors turbut bet kas buves Rygos ar Talino senamiesciuose patvirtins, kad vilniaus senamiestis yra idomiausias.
              Šiaip prisiminiau, kad Geex sukūrė, tai kažkaip dubliuot neišeina (db jau išsiunčiau į tą temą).
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Na, fainos nuotraukos. Manau nieko tokio, jei savu siek tiek idesiu. Kiek idomesne yra siauriausios Vilniaus gatves foto. Kiti vaizdai jau gerai zinomi, katedros aikstes foto yra nuo s.m. sausio1d.:

















                Comment


                  #9
                  Labai dėkui, ANDRIAU

                  O šitoj vietoj teko prieš metus pabūt (dar radau keletą nuotraukų)




                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    gatvele nereali
                    manau labai svarbu butu ja (pastatus) renovuojant atrestauruoti kiek galima daugiau esamu ir issilaikiusiu detaliu, kur neiseina naudoti autentiskas medziagas ar net technologijas. Taip butu issaugota genius loci (vietos dvasia - paminklosauginis teminas ) Nors tai liecia visa senamiesti

                    Comment


                      #11
                      Parašė filthy
                      gatvele nereali
                      manau labai svarbu butu ja (pastatus) renovuojant atrestauruoti kiek galima daugiau esamu ir issilaikiusiu detaliu, kur neiseina naudoti autentiskas medziagas ar net technologijas. Taip butu issaugota genius loci (vietos dvasia - paminklosauginis teminas ) Nors tai liecia visa senamiesti
                      Gatvelė? Čia gal daugiau kiemas

                      O šiaip pritariu, amžinai taip pūt negalės, restauruot reiks
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        Siap ciki vietele. Gatvele anksciau nebuvo tokia trumpa, tiesiog veliau pastate pastata, kuris ja pertvere.
                        Ir senamiesty nemazai yra vieteliu, kur patys miestieciai nezino, jog tokios yra
                        Manyciau, scc galima butu butent tokiu foto thread'a padaryti, ale neatrastas Vilnius. Po to si miesta pavadinti boring nelabai liezuvis suktusi

                        Comment


                          #13
                          Parašė ANDRIUS
                          Siap ciki vietele. Gatvele anksciau nebuvo tokia trumpa, tiesiog veliau pastate pastata, kuris ja pertvere.
                          Ir senamiesty nemazai yra vieteliu, kur patys miestieciai nezino, jog tokios yra
                          Manyciau, scc galima butu butent tokiu foto thread'a padaryti, ale neatrastas Vilnius. Po to si miesta pavadinti boring nelabai liezuvis suktusi
                          Jo, dar reiks kokį vieną reidą atlikt ir daugiau medžiagos surinkt
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            mantai, turbut praleidai mano pranesima sitoj temoj, kur prasiau ka nufotkint


                            Prie ruso man buvo geriau

                            Comment


                              #15
                              jo tokios gatveles istikro senamescio perlai suraskite kas nors kedainiu gatve ir nuphotkinkite viena mekstamiausiu mano gatviu Vilniaus senamiesti

                              beto tokios vietos tikrai liux filmams tema: "genocidas" filmuot

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #16
                                Hehe, tikrai praleidau

                                Parašė alonso
                                @Mantaz
                                liux tas kiemas su arkom tikrai pritrenkiantis. mantai, gal dar galetum nufotografuoti Vilniaus universiteto tas unikaliasias duris?
                                beje, ta sv ignoto ligonine - psichine?
                                Apie kurias konkrečiai duris kalbi? Nes teko varstyt ten visokių Dėl ligoninės nežinau, beje kurios
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #17
                                  na, tas netoli daukanto aikstes, su labai originaliais raiziniais. lauko durys. negi, ir db nzn?

                                  Sv. Ignoto ligonine -ji man asocijuojasi (tiksliau jos pavadinimas) su psichiatrine. tiesa?


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #18
                                    alonso> Kitą kart pabandysiu atkreipt dėmesį, nes gražių durų ten pilna Dėl ligoninės irgi nežinau

                                    Na, o čia antroji dalis (jei bus įdomu, dar atsiųsiu )

                                    Kiemas šalia Šv. Mikalojaus bažnyčios








                                    Net nebepamenu, kuri čia gatvė


                                    Lygtais Ligoninės g. (šalia kavinės Mona Liza)




                                    Arklių g.


                                    Vartai link cerkvės. Netoli Aušros Vartų


                                    Aušros vartų g.


                                    Į kitą pusę




                                    Dažnas dailininkų objektas. Nepamenu kaip gatvė vadinasi




                                    Ar tik ne A. Vienuolio gimnazija (nesu visai tikras)


                                    Cerkvė, kuri iki caro laikų seniau buvo bažnyčia




                                    Pasisukus į dešinę


                                    Barbakano viešbutis


                                    "Niekam nežinomas kiemas" netoli Šv. Onos


                                    O čia pat ir varpinė




                                    Pristatinėt manau nebūtina


                                    AMB rūmai auga







                                    Ir čia bagiam. Dešinėje senamiesčio kraštas, kairėje - naujoji miesto dalis
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Ech Mantai, Mantai...
                                      Arba kaip reikalas skleidi dezinformacija apie savo miesta arba as jau viska uzmirsau.
                                      Ar tik nebus ta "cerkve" Sv Kazimiero baznycia?
                                      Nebuvau Lietuvoj jau daug metu, bet niekad negirdejau kad Sv Kazimiero baznycia butu perdare i cerkve. Pries tai ten buvo revoliucijos muziejus.

                                      Comment


                                        #20
                                        mantai, pamaisiau ten biski truputeli..ten tik sv. ignoto gatve buvo, man apsimiegujusiam vakar ligonine vaidenos
                                        o tos durys tai Vilniaus universiteto. lauko durys. tikrai turetum zinot


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment

                                        Working...
                                        X