Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Naujamiestis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Avarinės būklės balkonai: įlūžus grindims įstrigo vilnietė
    Vilniuje, Naugarduko g., įlūžo balkono, kuriame buvo moteris, grindys. Apie tai portalui LRT.lt pranešė įvykio vietoje buvusi skaitytoja.

    „Pradžioje dviese su mergina išgirdom virš mūsų triokšt, pakėlusios galvas pamatėm medinėse balkono grindyse skylę, o per ją kyšantį užpakalį ir koją“, – rašė ji. „Mes jau nežinojom, ką daryti, nes ji vos laikėsi“, – priduria liudininkė.

    Anot skaitytojos, moteriai balkone buvo skubiai suteikta pagalba...
    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

    Comment


      Vilniaus centro kontrastai. Gynėjų g.
      200 m. nuo seimo, 50 m. nuo Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos, 25 m. nuo Vilniaus Vartų, ir ~1 m. nuo Lukiškių kalėjimo.


      Click image for larger version

Name:	IMG_1012.JPG
Views:	102
Size:	633,9 kB
ID:	1706995

      Comment


        Tokio vaizdo nepamatysit nei viename Europos sostinės centre. Netgi Tiranoje ir Prištinoje. Žinau, kad forume dominuoja optimistai, kurie kaip Brežnevo laikais negailestingai smerkia taryb... tfu tikrovės juodintojus. Bet Vilnius yra zhopa
        Paskutinis taisė digital; 2019.03.15, 00:10.

        Comment


          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
          Tokio vaizdo nepamatysit nei viename Europos sostinės centre. Netgi Tiranoje ir Prištinoje.
          Kadangi esu ne kartą ir ne du buvęs Prištinoje, tai galiu patvirtinti, kad tavo teiginys apie Prištiną yra vertas š***.

          Comment


            Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
            Tokio vaizdo nepamatysit nei viename Europos sostinės centre. Netgi Tiranoje ir Prištinoje. Žinau, kad forume dominuoja optimistai, kurie kaip Brežnevo laikais negailestingai smerkia taryb... tfu tikrovės juodintojus. Bet Vilnius yra zhopa
            Dar pilna visokių medinių sandeliukų ir kitokio mėšlo, kurį dar bando saugoti kažkokie veikėjai, bet užtai kažkoks ufonautas forume rašė: "[...] ką tik žiūrėjau kelis video, kur užsieniečiai lygina vaizdą Lietuvoje su Skandinavija per google maps ir neatsistebi skirtumais, kurie minimalūs."


            Paskutinis taisė R.D.; 2019.03.15, 00:29.

            Comment


              Parašė Justin Rodyti pranešimą

              Kadangi esu ne kartą ir ne du buvęs Prištinoje, tai galiu patvirtinti, kad tavo teiginys apie Prištiną yra vertas š***.
              Va va, prasideda. Gerai, Priština atrodo blogiau, žinau. Ar nuo to Vilnius jau tapo gražesnis?

              Comment


                Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                Dar pilna visokių medinių sandeliukų ir kitokio mėšlo, kurį dar bando saugoti kažkokie veikėjai, bet užtai kažkoks ufonautas forume rašė: "[...] ką tik žiūrėjau kelis video, kur užsieniečiai lygina vaizdą Lietuvoje su Skandinavija per google maps ir neatsistebi skirtumais, kurie minimalūs."

                Tu gal eik pats pasižiūrėk akių nedraskęs, arba praplėsk akiratį ir apsilankyk kituose Lietuvos miestuose, maloniai nustebsi. Tokie komentarai rodo tik tavo paties neišmanymą, toliau Vilniaus nieko nematai.
                Kitas dalykas, jei taip akis bado trobelės, kurių nenori parduot, matyt, labai patogiai gyvenantys gyventojai, tiek Šnipiškėse, tiek aplinkui, ir daugiau nieko gero Vilniuj nematai, tai gaila. Nors negaila, vemk tu kur nori ir ant ko nori, ką sėkmingai ir darai. O šita problema anksčiau ar vėliau išsispręs.

                Comment


                  Parašė Uptown Rodyti pranešimą
                  Vilniaus centro kontrastai. Gynėjų g.
                  200 m. nuo seimo, 50 m. nuo Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos, 25 m. nuo Vilniaus Vartų, ir ~1 m. nuo Lukiškių kalėjimo.
                  BMW dar visai neblogas, ir kateris priekaboje matosi - nebiedni žmonės gyvena.

                  Comment


                    Evier: šita problema neišsisprendžia jau 30 metų. Ir tik blogėja padėtis. Pažiūrėk, kaip atrodo namai aplink Aušros vartus, einant nuo stoties. Aptrupėję, apgriuvę, .
                    Riešais Halę “parkelis” - trūksta žodžių. Ir tai pats centras.
                    ”Rožinių akinių talibano” reakcija tai tiesiog cool. “Eiki vemt kitur” - maždaug, nejuodinkit šviesios socializmo tikrovės

                    Comment


                      Mane visada pralinksmina, kai kažkas mano požiūrį prilygina socializmui, gan ironiška.
                      Šiaip ar taip, man irgi nėra gražu tokios “puošmenos” mieste. Nereik ir iki Aušros vartų grūstis, jų pilna visame mieste. Bet o ką padarysi? Mane iš tiesų labai stebina, ant kiek žmogus turi neturėti ambicijų, kad gyventų miesto centre, kasdien matytų dygstančius modernius biurus, prabangias mašinas, stilingus sėkmingus žmones, bet pats gyventų lūšnoj tarp viso to, o tokių Šnipiškėse ir šiaip centre pilna, nors galėtų parduot ir visiems būtų tik geriau.
                      Bet yra mieste ir daug gerų dalykų, neapsiverstų liežuvis Vilniaus pavadinti “zhopa”, kad ir kaip kartais piktintų tam tikri akis badantys minusai.

                      Comment


                        Parašė Evier Rodyti pranešimą
                        Mane visada pralinksmina, kai kažkas mano požiūrį prilygina socializmui, gan ironiška.
                        Šiaip ar taip, man irgi nėra gražu tokios “puošmenos” mieste. Nereik ir iki Aušros vartų grūstis, jų pilna visame mieste. Bet o ką padarysi? Mane iš tiesų labai stebina, ant kiek žmogus turi neturėti ambicijų, kad gyventų miesto centre, kasdien matytų dygstančius modernius biurus, prabangias mašinas, stilingus sėkmingus žmones, bet pats gyventų lūšnoj tarp viso to, o tokių Šnipiškėse ir šiaip centre pilna, nors galėtų parduot ir visiems būtų tik geriau.
                        Bet yra mieste ir daug gerų dalykų, neapsiverstų liežuvis Vilniaus pavadinti “zhopa”, kad ir kaip kartais piktintų tam tikri akis badantys minusai.
                        Parduoti kam? Be tų pačių dangoraižių vystytojų daugiau niekas kapeikos nepasiūlys, tai ir laukia kol iki jų daeis. Gal tamsta dar per mažai pagyvenęs ant žemės realybėje, tai ir švaistaisi skambiais žodžiais apie prabangą ir sėkmę.

                        Comment


                          Ne manęs klausk, kam parduot, šioje temoje yra labiau besipiktinančių tomis trobelėmis.
                          Ir nelabai aš kuo švaistaus, tik sakau tai, ką matau gatvėje.
                          Paskutinis taisė Evier; 2019.03.15, 09:36.

                          Comment


                            Niekas negali paneigti, kad Vilniuje matome, cituoju Evier, "dygstančius modernius biurus, prabangias mašinas, stilingus sėkmingus žmones". Kaip kad jų yra Sofijoje, Tiranoje, Skopjėje ir netgi Kišiniove. Kaip kad yra puikios architektūros pavyzdžių Green Hall, Swedbankas, you name it, visi žinom.
                            Bet tai yra pavieniai objektai, kurie neperlaužia bendro klaikaus vaizdo. Tai kaip burna, kur 3 dantys yra pačios brangiausios keramikos, o likę visiškai išpuvę.
                            Ir dar, kad jau mane visiškai prakeiktumėte. Lietuviai pasižymi rytiečiams būdinga savybe netvarkyti, tiesiog laikyti apleistas viešąsias erdves. Pvz.ar jūs matėt kokios šiukšlių dėžės Katedros aikštėje?

                            Comment


                              Jei i ta nameliuka idet siek tiek investiciju, jis netgi papuostu Vilniu. Vis geriau nei koks nors stiklainis. Net langai ne plastikiniai. Respect.

                              Comment


                                Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                Mane iš tiesų labai stebina, ant kiek žmogus turi neturėti ambicijų, kad gyventų miesto centre, kasdien matytų dygstančius modernius biurus, prabangias mašinas, stilingus sėkmingus žmones, bet pats gyventų lūšnoj tarp viso to, o tokių Šnipiškėse ir šiaip centre pilna, nors galėtų parduot ir visiems būtų tik geriau.
                                Tai kokios problemos? - pasiūlyk namo šeimininkui daug-daug pinigų, nupirk tą namą, vietoje jo pastatyk gražų šiuolaikinį pastatą.

                                Comment


                                  Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                  Ir dar, kad jau mane visiškai prakeiktumėte. Lietuviai pasižymi rytiečiams būdinga savybe netvarkyti, tiesiog laikyti apleistas viešąsias erdves. Pvz.ar jūs matėt kokios šiukšlių dėžės Katedros aikštėje?
                                  Čia ir prakeikinėt neverta. Gal tiesiog pažiūrėk šį video iki galo ir dar kartelį apsvarstyk viską:
                                  https://m.youtube.com/watch?v=Ic_-RbgY3Vw
                                  Nežinau kaip dar galima Lietuvoj skųstis dėl tvarkos.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Tai kokios problemos? - pasiūlyk namo šeimininkui daug-daug pinigų, nupirk tą namą, vietoje jo pastatyk gražų šiuolaikinį pastatą.
                                    Patinki tu man, Aleksio. Visada kokį perliuką numeti.
                                    Tik staiga dėl trobelių pradėta važiuoti ant manęs, nors net ne aš užsiminiau apie jas.

                                    Comment


                                      Reikia lygintis su geriausiais pavyzdžiais, ne blogesniais. Tik taip galima tobulėti.

                                      Comment


                                        Nereik net lygintis, apsileidimas bado akis kiekvienam kampe, ypac stoties zona, Pylimo gatve. Kur kazka padare privatus verslas, ten matyt, o daugiau nieko. Turizmas auga, pagalves mokescius imam, uz stovejima eurus renkam, o elementariu saligatviu plyteliu pakeist per N metu negalim. Apie pesciuju zonu platinimus, ar eismo draudimus net kalba neina.

                                        Comment


                                          Sutikčiau, pavyzdžių ką reiktų tvarkyt galima pilna pateikt. Šiuo atveju net kai kurie mažesni miesteliai, kalbant apie visumą, atrodo net geriau nei Vilnius. Bet viskas pamažu daroma, darbai nestovi. Ar galima viską paspartint - čia kitas klausimas. Vilniaus plotas labai didelis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X