Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rokiškis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • liutass
    replied
    Parašė Ocelotas
    Taigi cia ta kur laukupio gatvej aikstele, link kapiniu nuo baznycios, po desine puse
    Vietoj pirties gal?

    Komentuoti:


  • Ocelotas
    replied
    Taigi cia ta kur laukupio gatvej aikstele, link kapiniu nuo baznycios, po desine puse

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Kokioj dar aikštelėj? Nelabai ten yra tų aikštelių.

    Komentuoti:


  • Ocelotas
    replied
    Kazka girdejau, kad statys kazkoki prekybos centra aiksteleje prie baznycios, gal kas ka zinot placiau?

    Komentuoti:


  • Ocelotas
    replied
    As taip pat prie kavoliskio gyvenau, tik ne serapinisky, o jakiskiuose

    Komentuoti:


  • Tadas
    replied
    Gražus, mielas, jaukus miestelis. Dėkui už ekskursija.

    Komentuoti:


  • liutass
    replied
    Aš taip pat visą vaikystę praleidau Rokiškyje. Mano seneliai gyveno pradžioje Sarapiniškyje, o pabaigoje - Kavoliškyje. Patys šviesiausi atsiminimai apie Rokiškį. Aplankau kiekvienais metais.

    Komentuoti:


  • blitz
    replied
    Mano abu seneliai iš Rokiškio - abu palaidoti prie gražiosios bažnyčios esančiose kapinėse. Daug laiko praleidau vaikystėje ten, labai jaukus ir draugiškas miestukas. Ačiū už nuotraukas, sukelia daug prisiminimų

    Komentuoti:


  • Andriux46
    replied
    ***
    Paskutinis taisė Andriux46; 2008.11.20, 14:54.

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    Aaaa, ok, supratau kur. Dėkui

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    ten db tuscia kas ten buvo nzn, tiesiog plynas laukas taikos gatves gale, ten kelias link pandelio, ir posukis priesais Parokiskes km. Na nzn kaip tiksliai apibudinti

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    O kuris čia tas sklypas ? Buvusio autoūkio teritorija ?

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Siandien buvau toje teritorijoje kur zada statyti Ledo arena bei prekybos centra, manau kad tam projektui tas sklypas kaip tik, ispudingai turetu viskas atrodyti kai uzbaigs..

    Komentuoti:


  • Xmaster
    replied
    O, kad diskusija čia verda. Dėl Vilties gatvės ką galiu pasakyti, kad ji turėjo būti 4 juostų ir netgi su skriamąja juosta (apie tai rašė "Gimtasis Rokiškis"). O dėl fainumo, tai man Vilnius mielenis nei Rokiškis, bet grįžti į gimtąjį miestą visada malonu. Nes ir šiaip miestukas visai geras ir malonus.

    Komentuoti:


  • Ocelotas
    replied
    Parašė Aukselis
    Na as dar papildysiu kad didziausias minusas yra tas kad pagrindines gatves niekaip nesugeba sutvarkyti ir yra pilna duobiu.
    tai juk ta aplinkeli tam ir daro, kad sunkvezimiai nuo suvainiskio puses ar nuo juodupes vaziuotu per ji ir apsimoketu taisyt respublikos gatve, nes dabar sutvarkius, sunkvezimiai vel ismustu duobes aplink sulinius. beja girdejau kad ta gatve zada padaryt ne dvieju juostu, kaip dabar, o tryju (cia apie respublikos gatve kalbu)

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Parašė Aukselis
    Beje, koks ten tavo kaimelis yra uz 20km?
    Juodupė.

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Beje, koks ten tavo kaimelis yra uz 20km?

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Tai irgi yra didelis minusas kad turi laviruoti tarp duobių ir automobilių.

    Komentuoti:


  • Aukselis
    replied
    Na as dar papildysiu kad didziausias minusas yra tas kad pagrindines gatves niekaip nesugeba sutvarkyti ir yra pilna duobiu.

    Komentuoti:


  • spirit
    replied
    Myliu šį miestą. Jis yra 20km nuo mano kaimo O ir šiaip jis yra labai gražus (ypač centras), bet turi ir minusų - pagrindinės gatvės yra vienpusio eismo ir eina lygiagrečiai viena kitai. Nežinau koks idiotas taip sumastė, bet nepažįstančiam miesto yra labai lengva paklysti.

    Dėl tų projektų... Džiugu kad miestas "nestovi vietoje" ir traukia nors kiek investicijų. Mane asmeniškai tai labiausiai sudomino vakarinis aplinkelis. Būtų labai patogu kirsti miestą neklaidžiojant po tas vienpusio eismo gatves. Šiek tiek pastabų dėl tos gatvės: su ta pabraižyta atkarpa kaip ir viskas gerai, bet reikėtų sujungti ne su Vilties gatve, bet su Panevežio g. kurnors ties geležinkelio viaduku. Vilties gatvė yra gan siaurą nes kažkokie imbicilai pasistato mašinas beveik vidury gatvės, taip apsunkindami pravažiavimą ir eismą.

    Komentuoti:

Working...
X