Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Naujojo miesto centro (NMC) vaizdai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    bet as kiek pamenu tai vyroka trim etapais lyg zadejo statyti, o dabar iseina, kad cia jau baigia, t.y dviem etapais?

    Comment


      #62
      Kažkaip man atrodo tas "išgaubimas" iš vidaus tėra optinė apgaulė, susidaranti dėl laiptinės

      Comment


        #63
        Nemanau, pasitikrindamas dar iš pačio pakraščio apžiūrėjau ir tikrai, išgaubimas yra
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #64
          del to isgaubtumo tai nemanau, kad pablogintu vaizda (kiek tai galima pabloginti vyroko atveju ) Bet tiktai sunkiai isiviazduoju, kaip atrodytu jei jie kada dar ir trecia dali prilipdytu

          Comment


            #65
            Mano nuomone galetu ji isviso spirale susukti iki kokio 27 aukstu tada geriausiai atrodytu

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #66
              Parašė jozikas
              Mano nuomone galetu ji isviso spirale susukti iki kokio 27 aukstu tada geriausiai atrodytu
              Norėtųsi, kad iš vis apskritimas būtų ir nesimatytų nei vidinės pusės, nei stogo
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #67
                O mano nuomone Vyrokas yra sh ir tikiuosi, kad jis nugrius.
                You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                Comment


                  #68
                  Parašė blitz
                  O mano nuomone Vyrokas yra sh ir tikiuosi, kad jis nugrius.
                  na kad architekturiniai sprendimai neziba tai jau seniai matosi, bet geriau tegul stovi, nes neaisku kas toje vietoje butu stoveje kitu atveju ir isvis ar butu kas stoveje. Tik man labai neramu darosi del galbut busimo vyroko dar vieno namo. Vyrokas su savo supratimu apie architektura ir nuolatiniu sanaudu taupymu ne pats geriausias variantas kazka pletoti tokioje vietoje kaip NCC.

                  Comment


                    #69
                    /\' visiškai pritariu
                    Neramu man daros dėl to jų dangoraižio

                    Comment


                      #70
                      butu galima tuomet skelbti, kad pastatytas "the ugliest scyscraper not only in Lt but all the Baltic region" Gerai, kad dabartinis vyrokas labai nedominuoja, nes pvz ziurint nuo kokio Gedimino kalno, nelabai ir matosi. Bet jei Europos dydzio cia jau nepasislepsi.

                      Comment


                        #71
                        Jo statyti jie tikrai neskuba. Vyrokas geras pavizdys. Bet kazkaip tokio lygio projektas man su vyroku visai nesiderina. Mano akimis ziurint tikrai ne tokia bendrove galetu igyvendinti tas vizijas. Vien ziurint i tai kaip jie stato Vyroka (lipdo is gabalu, taupo ant kiekvienos plytos, ir vien jau kazkada minetas Vyroko pavadinimas) na niekaip nepanaseja i rimta ir solidzia bendrove.

                        Comment


                          #72
                          Beveik garantuoju, kad projektas bus pradėtas vystyti tuoj po šio statybos užbaigtuvių, jei butai bus išpirkti, aišku O dėl lipdymo iš gabalų tai nieko stebėtino. Jie nenorėjo pernelyg rizikuoti ir galbūt lėšų pakankamai neturėjo.

                          Tikimės, kad senų klaidų nekartos
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #73
                            Del butu ispirkimo... rinkos tendencijos koleikas labai palankios, tode nemanau, kad tokiu pajamu jiems turetu stigti. Nebent yra kokios kitos islaidos.
                            Kaip zinau Europos apartamentai jau visi ispirkti, taigis Vyrokui si problema neturetu gresti.

                            B-)

                            Comment


                              #74
                              Na koleikas statybos bendroves gyvena aukso amziu, todel as irgi tikiuosi, kad vyrokas si karta labai netemps. O del busimo ju projekto tai kai pamatysim bent jau kokia vizualizcija tada bus galima spresti (arba ne, kaip buvo su vyroko daugiabuciu )

                              Comment


                                #75
                                Kodėl jie vis dar tos savo Vyroko vizualizacijos žaliai nenudažo?
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #76
                                  gal jie neturi kas tai padaro ? :

                                  Comment


                                    #77
                                    Nuotrauka tikrai superine gerai cia pagavai

                                    o del uzsieniecio tai gal jis is rigos atvaziavo i vilniu tai ir galvoja kad kaskas panasaus kaip ten turetu but beto del tu valiutos keityklu tai tikrai pvz rigoje ju ant kiekvieno kampo ir nereike ne klausinetis nei ieskot labai
                                    bet nuotrauka tikrai rulez idek i SCC forumo nuotrauku konkursa

                                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                    --------------------------------------------------

                                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                    Comment


                                      #78
                                      He, nors saltos, tacew grazios dienos daba Vilniuj.
                                      Kadangi isimecew tasen fotika, nesusilaikiau pafotkyti musu ismyleta, isliuliuota, isfotkyta is visu pusiu NMC.
                                      Taigis is didelio noro pasinaudoti camera, teko aplandzioti ivairias vieteles. Tacew atrinkau tik kelias:










                                      B-)

                                      Comment


                                        #79
                                        Great shots, Andriu! I especially like the first one.

                                        The forum is becoming ever richer with fine photographers.
                                        Originally Posted by

                                        Comment


                                          #80
                                          Dar kartą ačiū už gražias nuotraukas. Beje, Jono panorama labai aštrų įspūdį palieka
                                          Mano galerija Flickr'yje

                                          Comment

                                          Working...
                                          X