Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Naujojo miesto centro (NMC) vaizdai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Fotikas tai CANON PowerShot G5.
    Bet cia toks nuotraukos yra dar mazintos ir kokybe prastinta, kad maziau svertu

    Tai tik kokybe verta demesio ?

    Comment


      Parašė GYARD-P
      Tai tik kokybe verta demesio ?
      Ne tik - grazios nuotraukos.

      Comment


        Dar keletas šios dienos.

        Kartu noriu pasiskųsti, kad pastaruoju metu siunčiama daug nuotraukų, bet žmonės labai jau tingi bent pranešimą parašyti. Kas gi nutiko?
        Attached Files
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Sitos grazios Labai graziai ziurisi tamsaus dagaus fone musu izymusis NMC.

          O del rasymo, tai visada buna periodai, kada zmoniu aktyvumas sumazeja. Pvz, kaip studentas galiu pasakyti, kad daugeliui dabar darbymetis. Nezinau tik tu, kurie darbe, sedi prie kompu. Ju aktyvumas turetu buti pastovaus grafiko
          Sakyciau, kad dar pavasaris veikia, taciau pasiziurejus i nuotraukas ir pro langa tokia versija atmesciau

          Comment


            Nzn kiek cia yra moksleiviu, bet man tai arteja abituros egzai.
            Nelabai kada yra rimciau pasidometi savo miestu Tik vazinedamas pro sali pastebiu kad kas nors dygsta

            Comment


              Na taip, moksleivius uzmirsau O ju cia turetu visai nemazai buti. Va ko cia nera - tai pensininkai ir koleikas neuzsuka jokie paveldo fanatikai. Hm...

              Comment


                Nuo Kalnų parko estrados
                Foto 2005 05

                Comment


                  norejau paklausti musu zymiojo lietuvininko Manto - ar sios temos pavadinime esantys zodziai "per naujo" - nepriestarauja bendrosioms lietuviu kalbos taisyklems?


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    Aukštaitiškoms tikrai ne Tikrai nesu tikras dėl bendrinės kalbos, tad kas nors žinantis tegu pagelbėja
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Manyciau,is naujo ar naujai,atnaujinta.Rinktis yra is ko

                      Comment


                        aisku, kad priestarauja !!!
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          Na peržvelgęs didžiųjų kalbos klaidų sąrašą nieko neradau, tai dar užklausiau patarimo el. paštu

                          http://www.vlkk.lt/
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Keletas NCC fotkiu, kad nepasimirstu kokiai temais sitas threadas skirtas.





                            Comment


                              Dėkui. Ten pirma gal pro tavo langą?

                              O štai čia atsakymas dėl "per naujo"
                              Jei jau tarmiškai, tai vartojama forma „per nauja“. Kaip ir visos tarmybės, jei bendraujate ne privačiai, o oficialiai, kur reikia bendrinės kalbos, ji vartojama tik tam tikruose stiliuose ir kontekstuose.

                              Tikimės, kad esame Jums naudingi, ir laukiame sugrįžtant į tinklalapį www.vlkk.lt.

                              Pagarbiai
                              VLKK konsultantai
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Deja ne mano, tik teko is ten pafotkinti. Ypatingai gera vieta NCC fotkem daryti.
                                O del tos tarmybes, vadinasi kaip ir vartojama tokia forma. Bent jau aukstaitijos kaimuose tenka girdeti.

                                Comment


                                  Tai gal pasakyk, iš kurios čia veitos, nes tikrai įdomu
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Per nauja-vartotina,bet per naujo-tikrai ne.Diskusijas siuo klausimu siulau baigt,nes ir Manc pasitaise

                                    Comment


                                      Man atrodo, kad čia turėjo omenyje tik tarimą, nes aukštaitiškai "per naujo" skamba "per nauja" [paskutinė a - ilga]. O bendrinėje kalboje "per nauja" yra visai kita reikšmė
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Mariau, pirmaja fotke drasiai gali i konkursa deti, 10 duosiu, prizadu Labai grazi.

                                        Comment


                                          Specz , jei prizadi tuomet ikelsiu.

                                          @Mantai, ta vieta - tai Pedagogu profesines raidos centras Didlaukio gatveje. Teko ten lankytis su reikalais, bet ten rodos paprastai ant stogo nepapulsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X