Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Medžiai ir želdiniai miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Medžiai ir želdiniai miestuose



    Siūloma tema: medžiai miestuose.

    Taigi, ką manote apie neįprastą ir nelabai precedentų turintį medžių dominavimą Lietuvos miestuose (ypač Vilniuje)?
    Paskutinis taisė blitz; 2006.05.11, 17:27.
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    #2
    Čia jau persūdei. Kelis medelius, kurie labai jau ne vietoje galima išpjaut, bet šiaip kuo daugiau medžių tuo geriau. Nepamiršk, kad medžiai ne tik "puošia", bet ir grynina orą. Tose nuotraukose man kažkodėl ne mežiai, o greičiau oro linijos gadina vaizdą

    Beje, jei nori pažiūrėt į pastatą - prieik arčiau
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Jei nori medziu - eik i miska.
      Jei nori kvepuoti grynu oru - uzsidek dujokauke.
      Paskutinis taisė blitz; 2006.05.11, 17:28.
      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

      Comment


        #4
        Parašė blitz
        Jei nori medziu - eik i miska.
        Jei nori kvepuoti grynu oru - uzsidek dujokauke.
        Haha, jei nenori medžių miestuose - nekreipk dėmesio arba keisk požiūrį
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Parašė blitz
          Jei nori medziu - eik i miska.
          Jei nori kvepuoti grynu oru - uzsidek dujokauke.
          Haha, jei nenori medžių miestuose - nekreipk dėmesio arba keisk požiūrį
          Nei to nei to daryti nesiruosiu.
          Yra ir kitokiu budu isspresti sia problema.
          Pvz. kad ir benzino kibiras ir degtuku dezute.

          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            #6
            Prirektų nemažai benzino
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Galejai isskirti sita threada kartu su Edo postu, nes dabar susidaro ispudis, kad as pradejau

              Beje jeigu pritruktu benzino, yra ir kita iseitis:

              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment


                #8
                Parašė blitz
                Galejai isskirti sita threada kartu su Edo postu, nes dabar susidaro ispudis, kad as pradejau

                Beje jeigu pritruktu benzino, yra ir kita iseitis:

                Kad nelabai logiškai išėjo. Pradžia buvo apie "nelogiškus poelgius", o taviškis pranešimas buvo labai tinkamas pradžiai

                Tas daiktčiukas irgi nemažai vartoja
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Del benzino problemu nebutu, nes Lietuvos miestu gatves yra pilnos ne tik slyksciu medziu bet ir dar slykstesniu ir pasenusiu automobiliu, o nusisiiurbti is bako benzo nera taip jau ir sunku. Ir dar vienas pliusas sio varianto, tas "daikciukas" manau butu labai naudingas, jei netycia pasipainiotu po kojom koks Edas, Mantas ar kitas pacifistas.

                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #10
                    Parašė blitz
                    Del benzino problemu nebutu, nes Lietuvos miestu gatves yra pilnos ne tik slyksciu medziu bet ir dar slykstesniu ir pasenusiu automobiliu, o nusisiiurbti is bako benzo nera taip jau ir sunku. Ir dar vienas pliusas sio varianto, tas "daikciukas" manau butu labai naudingas, jei netycia pasipainiotu po kojom koks Edas, Mantas ar kitas pacifistas.

                    Tau vaikystėj reikėjo mažiau Doomo žaist
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      Uztenka tiek medziu kiek yra, taciau jokiu budu nemaziau nei yra Nu zodziu miestas be medziu ne miestas. Zalumos labai reikia...
                      %)

                      Comment


                        #12
                        nemanau kad reiketu miesto centre iskirts visus medzius, ir dziaugtis betono grozybemis... tiek tie medziai ir teuzstoja... kelis menesius per metus, o toliau dziaukis tuo pastatu kiek tik nori . Bet va pavasari taip gera kai suzaliuoja centre medziai , tik aisku reiketu juos priziureti, o ne palikt issisakojusius

                        Comment


                          #13
                          Parašė John
                          Cia beveik visiskai sutinku su blitz, medziai tikrai gadina gyvenima (t.y. vaizda). Neseniai buvau ant gedimino kapo kalvos Uzupyje, viskas butu ok, bet visur vieni medziai ir nieko per juos nesimato, nors galetu atsiverti viena graziausiu panoramu Vilniuje. Kai kada tiesiog nervina, net ant Gedimino kalno ir triju kryziu kalno vaizda uzstoja medziai. Vertetu pasidarbuoti su pjuklu is peties

                          Kad medziai reikalingi sutinku, taciau jeigu jie yra gatvese, jie turi atitikti pastatu auksti t.y. medziai turi buti maziukai, kad neuzstotu fasadu (tokie, kokie dabar yra Gedo prospekte), nes pas mus pastatai zemi.
                          Taip pat medziai gali buti parkuose, kurie priziurimi ir tvarkomi, o ne taip, kaip dabar yra Vilniuje.

                          Del Kauno visai sutinku, dauguma graziu pastatu yra blokuojami medziu, tiesiog pasibaisejau.

                          Bet cia kyla problema, panorejus tuos medzius iskirsti, iskart pasigirstu visokiu pilieciu pasipriesinimas, nes "naikinami zalieji plotai!". Tai IMHO yra ne kas kita kaip zmoniu bukumas ir neismanymas, nes jie iskelia auksciau kazkoki nususisi medpalaiki pries architektura, kuri yra nepalyginamai svarbesnis miestu akcentas (cia kalbu apie Vilniu ir Kauna). Bet kadangi esam versiu tauta (pasak prof. Gudaviciaus), todel tegyvuoja medziai ir zalieji plotai!
                          Ne ne ir ne, iškirsi medžius nuo kalbų, įsivaizduok kaip nuo apačios atrodys, be medžių viršūnėje. Neben nori nukirst visus, tada kitas reikalas, bet vis tiek nepriimtina

                          Visgi pritariu, kad kai kur medžių gali ir ne būti
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            Ne visai pritardamas Blitzo radikalizmui turiu pastebėti,
                            kad medžiai dažnai visai be užstoja architektūrą.
                            Ypač tai yra dažna miesteliuose.

                            Todėl bažnyčias stengdavausi paveiksluoti balandžio mėnesį, kai ilgos dienos, bet medžiai dar be lapų.

                            Kai kur jau teisingai sudėlioti prioritetai (t.y., iškirsti medžiai)
                            Linkuva, Pakruojo r.
                            1995 08


                            2003 03

                            Comment


                              #15
                              Puikus pavizdys, Romai, aciu
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #16
                                kaikada medziai atlieka ir gera funkcija - slepia apgailetinos architrekturos pavyzdzius

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Marius
                                  kaikada medziai atlieka ir gera funkcija - slepia apgailetinos architrekturos pavyzdzius
                                  Labai geras variantas. Manau visi norėtumėm, kad kai kurie mums žinomi architektūros kūriniai pasislėptų po medžiais
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Nezinau kaip jums bet man miestuose labiausiai trukdo zmones (ir ju automobiliai )

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė BrokenCloud
                                      Nezinau kaip jums bet man miestuose labiausiai trukdo zmones (ir ju automobiliai )
                                      Labiausiai trugdo žmonės? O tai kokie miestai be žmonių?
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        idomu, koks jausmas kokiam Japonijos ar Kinijos didmiescio skruzdelyne Ko jau ko, o zmoniu tai ten trukumo nepasijaustu.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X