Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Visaginas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Buvau ir ash nuvykes idomumo deliai y sy miesta. Keletas nuotrauku ish mano albumo:



















    Comment


      #22
      būtų įdomu pamatyti visagino stadioną

      Comment


        #23
        Na mag, cia kiek pavyko nufotografuoti stadiona

        Comment


          #24
          toks šaltas tarybinis miestelis, teko vieną kartą buti.

          Comment


            #25
            [QUOTE=Inspiron;284557]Na mag, cia kiek pavyko nufotografuoti stadiona

            dėkui

            Comment


              #26
              Jei nepamirsiu kuria diena nueisiu nufotkinsiu ta stadiona
              Lithuanian Top 5 tallest buildings
              1. Europa Tower 126 m. 33 f.
              2. Pilsotas 112 m. 34 f.
              3. Arfa 100 m. 29 f.
              4. Helios City Tower A 96 m. 27 f.
              5. Europe Square Apartments 95 m. 27 f.

              Comment


                #27
                Visaginas man asmeniškai yra labai gražus miestas
                Man patinka gyventi Visagine,nes čia gan draugiški žmonės ir gražios vietosB) Respect Visaginui )
                [I]I'm in love with my lust
                Burning angel wings to dust..[/I]

                Comment


                  #28
                  Šitą nuotrauką dariau,kai dar nieko tenais nebuvo,tik smėlis ir aptvaras



                  Na čia tau jau kai tik pradėjo statyti..



                  Prieš


                  ir Po (atidarymas)

                  [I]I'm in love with my lust
                  Burning angel wings to dust..[/I]

                  Comment


                    #29
                    na ir man patiko sis miestas, tas toks isplanavimas idomus, puse drugelio vat butu kiti 2 reaktoriai paleisti tai ir butu pilnas drugelis

                    Comment


                      #30
                      Greit prasidės naujų saugyklų statybos

                      Comment


                        #31
                        kokiu saugyklu? panaudoto kuro?

                        Comment


                          #32
                          Idomu idomu. Gyvenime neteko but ir vargu ar kada teks, tad aciu uz nuotraukas. Tarybine relikvija visom prasmem, bet tikriausiai su pakankamai sviesia ateitim

                          Comment


                            #33
                            Aš tai asmeniškai nemanau,jog Visagino laukia šviesi ateitis ;D Na nebent jeigu pastatytu naują atominę elektrinę. Aišku miestas tikrai gražus ir vertas dėmesio,tačiau kartais ten būna labai nuobodu
                            [I]I'm in love with my lust
                            Burning angel wings to dust..[/I]

                            Comment


                              #34
                              as buvau Visagine pora kartu. nelabai ten draugiski zmones..labai daug rusu ir kitu kitatauciu. bet tdada dalyvavau rengini "Rudenines". tai ten fainiai buvo gal kas buvot "Rudeninese" ? mes buvom "Gervele" is Klaipedos. ir dar pries didziausia koncerta dar dalinom lankstinukus kurie reklamavo Klaipeda
                              Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                              Comment


                                #35
                                Tačiau situacija nėra tokia beviltiška. Atsiranda naujų įmonių, gamybos linijų (pvz., baldų, GBK),
                                Apie GBK plačiau galima?
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  #36
                                  Nuotraukos iš viešbučio man - kaip iš akies lupta Pripetė. Nors pamąstymai, jog Visagine gyventi dėl to nesaugu, mažų mažiausiai juokingi: jei kas atsitiktų elektrinei, pusę Europos labai stipriai apšvitintų ir dar kitus žemynus pasiektų radiacija.

                                  Nors kad tvarkingas miestelis, sutinku. Nebūčiau pagalvojęs, jog čia Lietuva: tipiškas sovietmečiu pastatytas darbininkų miestukas, kurių mūsų valstybėje ne tiek ir daug.

                                  Comment


                                    #37
                                    o stadiono vidaus nepavyko nupaveiksluot ?

                                    Comment


                                      #38
                                      Tik jau nereikia taip perdėti su puse Europos. Ar po Černobylio avarijos, kas nors nutiko pusei Europos? Nieko apokaliptiško, kaip kai kurie šnekate. Taip, pačios artimiausios apylinkės jau būtų užterštos taip, kad gyventi būtų neįmanoma, o kokį plotą tas užterštumas apimtų, matyt labiausiai priklausytų nuo vėjo krypties tuo metu, jei kažkas (tfu tfu tfu) atsitiktų. Būtų vėjas iš šiaurės - labai smarkiai kliūtų Vilniui, juk ne taip ir toli.
                                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2017.06.28, 00:41.
                                      Snowflakes will attack U <3

                                      Comment


                                        #39
                                        Černobylyje nebuvo branduolinio sprogimo. Buvo didelis radioaktyvių medžiagų nuotėkis, gaisras, sukėlęs žinomas pasekmes ir taip toliau. O branduolinio sprogimo IAE metu tikrai smūginė banga nuneštų daug, o užterštų porai amžių dar daugiau teritorijos.
                                        N N N

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                          Tik jau nereikia taip perdėti su puse Europos. Ar po Černobylio avarijos, kas nors nutiko pusei Europos? Nieko apokaliptiško, kaip kai kurie šnekate. Taip, pačios artimiausios apylinkės jau būtų užterštos taip, kad gyventi būtų neįmanoma, o kokį plotą tas užterštumas apimtų, matyt labiausiai priklausytų nuo vėjo krypties tuo metu, jei kažkas (tfu tfu tfu) atsitiktų. Būtų vėjas iš šiaurės - labai smarkiai kliūtų Vilniui, juk ne taip ir toli. Aš tikrai būčiau už šio tarybinio agregato uždarymą, arba bent jau modernizavimą iš pagrindų, kiek tai įmanoma, naujas reaktorius irgi būtų išeitis.
                                          Žinoma, tai neturėjo reikšti, jog geometriškai pusę Europos, na bet Černobilio spinduliai siekė Švediją.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X