Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pietinė Klaipėdos miesto dalis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pietinė Klaipėdos miesto dalis

    Taigi, radau savo kompiuteryje nuotraukų iš pietinės miesto dalies. Dauguma nuotraukų darytos vasarą,tačiau bus ir darytų šiandien. Nuotraukų bus nedaug, bet kas nematė šios Klaipėdos miesto dalies galės sudaryti bendrą vaizdą apie Klaipėda,statytą prieš maždaug 15-20 metų. Šioje miesto dalyje gyvena tikrai didelis klaipėdiečių skaičius. Yra 6 ar 7 mokyklos, iš jų 2 rusiškos ir 4 ar 5 lietuviškos. Taip pat yra didelis p.c. "BIG" ir daug mažesnių prekybos centrų. Susisiekimas su šia miesto dalimi labai geras iš visų pagrindinių Klaipėdos rajonų. Šiuo metu šioje miesto dalyje statomas Arkados gyv. kvartalas ir jau yra pastatyti keli nauji daugiabučiai. Taip pat 2000 metais pastatyti kotedžai, nuo kurių ir pradėsime.



    Kažkada buvo aukščiausias miesto pastatas


    Prisišvartavo limuzinas


    Puikus baras,ypač vasarą išeini iš namų ir...


    "renovuota" daugiabučio siena


    Šiaip vaizdelis


    Daugiabučiai visi vienodi


    Prieš lietų


    Šiaip vaizdelis 2


    Tolumoje matosi uosto kranai


    Dar kelios renovuotos sienos




    Grįžtame ten, nuo kur pradėjome


    Šitas mano


    O štai tokį vaizdą pro langus matė dauguma klaipėdiečių, kai buvo gaisras Smiltynėje


    Kol kas tiek

    #2
    Geras, aš irgi tokiam tipiniam tarybiniam daugiabutyje užaugau! Beje, mano giliai subjektyvia nuomone, Klaipėdos raudonai-balti man atrodo kur kas gražiau už tarybinius kokių Viršuliškių ar Karoliniškių daugiabučius, nors aišku tie "Do It Yourself" balkonai labai gadina visą vaizdą
    www.scriptorium.ie

    Comment


      #3
      WILD_WEST, gal turi daugiau nuotraukų su p.c. "Vyturys"? Paskutinį kartą jį mačiau, kai viskas buvo išgriauta ir ten vykdė kažkokius statybos darbus. Kaip suprantu jau užbaigė. Būtų įdomu pamatyti kaip dabar atrodo.

      Bristol
      Cambridge nuo vandens
      Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
      Senasis Chester
      Manchester
      Cambridge senamiestis
      Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
      Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
      Liverpulio Katedros

      Comment


        #4
        Deja neturiu, bet kai turėsiu laisvo laiko padarysiu foto

        Comment


          #5
          WILD_WEST gal ir daugiau nuotrauku turi is sio rajono? labai daug prisiminimu jis man sukelia

          Comment


            #6
            Man truputeli niurokas rajonas pasirode. Beje, dekui uz nuotraukas!

            Comment


              #7
              Tau nepasirode. Jis toks ir yra

              Comment


                #8
                Cia praeitu metu balandis
                Altius! Citius! Fortius! :lt:

                Comment


                  #9
                  Aciu uz nuotrauka gerai atrodo seni ir nauji konteineriai

                  Comment


                    #10
                    Dar keli vaizdeliai

                    P.C. "Vyturys"





                    Jau rodyti konteineriai



                    Įejimas į laiptinę



                    Šiaip vaizdas



                    Ir bandymas mobiliaku padaryti panoraminę foto

                    http://img222.imageshack.us/my.php?i...sc04086gl7.jpg
                    Paskutinis taisė WILD_WEST; 2007.02.14, 12:58.

                    Comment


                      #11
                      Ir palyginimui įkeliu porą nuotraukų, kaip atrodo daugiabučiai šiaurinėje miesto dalyje



                      Comment


                        #12
                        PC "Vyturys" pasikeitęs neatpažįstamai. Ačiū už nuotraukas

                        Bristol
                        Cambridge nuo vandens
                        Šiaurės Velsas: Conway pilis ir Llandudno kurortas
                        Senasis Chester
                        Manchester
                        Cambridge senamiestis
                        Kunigaikščio dvaras - Chatsworth house
                        Šiaurės Anglijos miestelis - Durham
                        Liverpulio Katedros

                        Comment


                          #13
                          Nykus man tas miestas Klaipeda, nera beveik medziu, tik laukai, placios gatves ir jokio realjefo...
                          Flickr

                          Comment


                            #14
                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Nykus man tas miestas Klaipeda, nera beveik medziu, tik laukai, placios gatves ir jokio realjefo...
                            O man kaip tik Klaipėda patinka, nes ji kitokia nei dauguma Lietuvos miestų, išsidėsčiusi lygumoje
                            Parašas :)

                            Comment


                              #15
                              Na ne tik Klaipeda yra lygumoje. Pvz Panevezys, Kaunas yra Lietuvos zemumose. Bet manau tai neprideda kazkokio tai grozio. Juk geriausios panoramos, graziausi vaizdai atsiverai nuo ivairiausiu kalveliu. Geriausias to pavyzdys yra Vilnius, man asmeniskai puikiausi vaizdai ir yra is jo apylinkiu, kur plyti kalvos ir yra auksciausia dalis Lietuvoje.

                              P.S. Iejimas i laiptine NUOSTABUS
                              دائما الليتوانيه

                              Comment


                                #16
                                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                Nykus man tas miestas Klaipeda, nera beveik medziu, tik laukai, placios gatves ir jokio realjefo...
                                Ne visame mieste taip Aplink Melnragę, Girulius, Labrenciškes, Mažajį kaimelį vien parkai ir miškai. O ir centre vasarą žalumos netrūksta. Pagal parkų ir miško parkų užimamą miesto dalį Klaipėda lenkia Vilnių, tik Klaipėdoje jie išsidėstę labai netolygiai.
                                Lietuva jau . Bet dar .

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                                  Na ne tik Klaipeda yra lygumoje. Pvz Panevezys, Kaunas yra Lietuvos zemumose. Bet manau tai neprideda kazkokio tai grozio. Juk geriausios panoramos, graziausi vaizdai atsiverai nuo ivairiausiu kalveliu. Geriausias to pavyzdys yra Vilnius, man asmeniskai puikiausi vaizdai ir yra is jo apylinkiu, kur plyti kalvos ir yra auksciausia dalis Lietuvoje.

                                  P.S. Iejimas i laiptine NUOSTABUS
                                  Vaizdai tai gražūs atsiveria, bet dėl patogumo tai minusas kai toks nelygus reljefas. Labai daug laiptais vaikščioti reikia. Ir dviračių transporto plėtrai ne į naudą.
                                  GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                  Comment


                                    #18
                                    Kalniukai aišku gražu ir jie Vilniui duoda daug pliusų, bet nepamirškim kad Klaipėda turi kitų gerų dalykų. Pvz. jūra.
                                    Kas dėl nuotraukų - nežavi manęs tokie komiblokynai ir niekaip negaliu suprasti kaip jie kažkam gali patikti. Pvz. SSC forume jau ne vienas yra, kuris dievina komiblokus. Nors aišku įdomu pamatyti ir tokį miestų veidą.

                                    Comment


                                      #19
                                      Man Klaipėda tai visų pirma Danė, senamiestis, uostas ir jūra... O tie sovietiniai kvartalai visur vienodi.
                                      ______________
                                      The Division Bell

                                      Comment


                                        #20
                                        Prisipazinsiu, pries kelis metus jau maudziausi Adrijos, Juodojoje juroje, o i Klaipeda pirma karta nuvaziavau tik praeita vasara Na viskam savas laikas. Likau suzavetas, man patiko musu pajuris. Nors ir buvo labai lietinga diena, vistiek kelione buvo nuostabi. Vis dar liksiu prie savo nuomones, kad Klaipeda graziausias miestas po Vilniaus

                                        O del tu komibloku, tai nauji graziai ziurisi. Turi buti ryskios spalvos ir atrodys tikrai padoriai. Ju visur pilna, todel net nesistebiu ir nesislyksciu kai juos pamatau (beje ir pats tokiame gyvenu )
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment

                                        Working...
                                        X