Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilnius pro Vytauc objektyvą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
    Saunuoliai tie lietuviai. Sitaip kovojo uz laisvem, nepriklausomybe, o dabar, kai mes ja turime, visiskai nebevertiname. Tikrai nemanau, kad dabartine karta yra didesni patriotai uz ana, viska iskentusdia. Mes nebetaip vertiname zodi LAISVE.
    Didziuojuosi kad esu lietuvis, dziugu prisiminti kas vyko pries kelis ar keliasdesimt metu.
    ;
    Visa tai gerai,ir kilnu. Bet neuzmirskit,kad yra ir uz ka atsakyti prie pasauli... Del ko nerasysiu,patys zinot Tiek.

    Comment


      #82
      Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
      ;
      Visa tai gerai,ir kilnu. Bet neuzmirskit,kad yra ir uz ka atsakyti prie pasauli... Del ko nerasysiu,patys zinot Tiek.
      Ne tau, Tamsta, aiškint kam prieš ką atsakyti. Prašau eit dergti kur kitur.
      Kaip po dykumą blaškiausi

      Comment


        #83
        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
        Ne tau, Tamsta, aiškint kam prieš ką atsakyti. Prašau eit dergti kur kitur.
        Man atrodo,gyvenam laisvoj demokratiskoj valstybei,neaiskinsi man kur man eit ir ka daryt gal,ane,berniuk?!
        Nezinau kuom tau cai ikniso mano zodziai;yra uz ka atsakyti,nes emigracija neribuota,mergos Londono paneliuose,zmogzudystes viena po kitos Norvegijoj ir kitose salyse... Tvarkyti reikia salies ivaizdi step by step. Ta ir trurejau omeny.
        Aisku Patriote?!! Watch your mouth

        Comment


          #84
          Tas tavo žodis atsakyti kažkaip ne pagal prasmę jo panaudotas.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            #85
            Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
            Man atrodo,gyvenam laisvoj demokratiskoj valstybei,neaiskinsi man kur man eit ir ka daryt gal,ane,berniuk?!
            Nezinau kuom tau cai ikniso mano zodziai;yra uz ka atsakyti,nes emigracija neribuota,mergos Londono paneliuose,zmogzudystes viena po kitos Norvegijoj ir kitose salyse... Tvarkyti reikia salies ivaizdi step by step. Ta ir trurejau omeny.
            Aisku Patriote?!! Watch your mouth
            Tokiu atveju pasiimk lietuvių kalbos žodyną ir paskaityk ką reiškia "atsakyti".
            Jei tau taip rūpi Lietuvos įvaizdis užsienyje- tau čion.
            Jei turi ką nors pasakyti apie Vaario 16 ir Basanavičių- klausom, jei ne, tai pasikartosiu- eik teršk kitur.
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              #86
              Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
              Man atrodo,gyvenam laisvoj demokratiskoj valstybei,neaiskinsi man kur man eit ir ka daryt gal,ane,berniuk?!
              Nezinau kuom tau cai ikniso mano zodziai;yra uz ka atsakyti,nes emigracija neribuota,mergos Londono paneliuose,zmogzudystes viena po kitos Norvegijoj ir kitose salyse... Tvarkyti reikia salies ivaizdi step by step. Ta ir trurejau omeny.
              Aisku Patriote?!! Watch your mouth
              Kreipkis į kokį nors bulvarinį laikraštį. Ten tavo "įžvalgas" mielai išspausdins kaip skaitytojo laišką...
              O laisva valstybė - tai dar ne viešas sortyras, brangusis...

              Comment


                #87
                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Kreipkis į kokį nors bulvarinį laikraštį. Ten tavo "įžvalgas" mielai išspausdins kaip skaitytojo laišką...
                O laisva valstybė - tai dar ne viešas sortyras, brangusis...
                Visa tai tiesa,bet sortyras?... Zodzio laisver yra zodzio laisve. Nesuprantu prie ko cia Basanavicius ir tt.? Nepriklausomybes dien ayra diena,kaeda reikia rupintis ateitimi,ne 1918metais.
                Xebra,jus biski perdedat,jei ka. Jeigu jau taip dizdiuojates budami Lietuviais,keiskit ivaizdi savos salies,o ne karsciuokites del nesamoniu
                Pavyzdziui:viena mano istorija is Kansas City: sedziu kabake,priseda mergaite(buna su manim,pradeda tuda siuda,koks tu8 fainas,uzsienietis bla bla... Po valandos gerimo klausia is kur as esu...Nu,as jai taip tvirtai ir sakau,is Lietuvos....
                Matytumet njos veida....Pasake viso labo ir persedo prie mergu.... Man taip biski obodna pasidare,priejau veliau skau,kame problema.....Is pradziu maivosi,po to sako.
                Sako jos seneliai abu is Kauno,isgyvene 9 forta,gyvene New York'e,girdejo tik s... is visu apie sia sali,taip ir isaugo.
                Biski darosi ne taip jau ir kilnu ane? turejau pora panasiu situaciju....Tai kad,bachurai. Svente svente, o susimastyt yra apie ka.
                Tiek minciu

                Comment


                  #88
                  Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                  Visa tai tiesa,bet sortyras?... Zodzio laisver yra zodzio laisve. Nesuprantu prie ko cia Basanavicius ir tt.? Nepriklausomybes dien ayra diena,kaeda reikia rupintis ateitimi,ne 1918metais.
                  Xebra,jus biski perdedat,jei ka. Jeigu jau taip dizdiuojates budami Lietuviais,keiskit ivaizdi savos salies,o ne karsciuokites del nesamoniu
                  Pavyzdziui:viena mano istorija is Kansas City: sedziu kabake,priseda mergaite(buna su manim,pradeda tuda siuda,koks tu8 fainas,uzsienietis bla bla... Po valandos gerimo klausia is kur as esu...Nu,as jai taip tvirtai ir sakau,is Lietuvos....
                  Matytumet njos veida....Pasake viso labo ir persedo prie mergu.... Man taip biski obodna pasidare,priejau veliau skau,kame problema.....Is pradziu maivosi,po to sako.
                  Sako jos seneliai abu is Kauno,isgyvene 9 forta,gyvene New York'e,girdejo tik s... is visu apie sia sali,taip ir isaugo.
                  Biski darosi ne taip jau ir kilnu ane? turejau pora panasiu situaciju....Tai kad,bachurai. Svente svente, o susimastyt yra apie ka.
                  Tiek minciu
                  Kartoju- Lietuvos įvaizdžiui užsienyje yra atskira tema. Traktuok tai kaip įspėjimą.
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #89
                    Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                    Visa tai tiesa,bet sortyras?... Zodzio laisver yra zodzio laisve. Nesuprantu prie ko cia Basanavicius ir tt.? Nepriklausomybes dien ayra diena,kaeda reikia rupintis ateitimi,ne 1918metais.
                    Xebra,jus biski perdedat,jei ka. Jeigu jau taip dizdiuojates budami Lietuviais,keiskit ivaizdi savos salies,o ne karsciuokites del nesamoniu
                    Pavyzdziui:viena mano istorija is Kansas City: sedziu kabake,priseda mergaite(buna su manim,pradeda tuda siuda,koks tu8 fainas,uzsienietis bla bla... Po valandos gerimo klausia is kur as esu...Nu,as jai taip tvirtai ir sakau,is Lietuvos....
                    Matytumet njos veida....Pasake viso labo ir persedo prie mergu.... Man taip biski obodna pasidare,priejau veliau skau,kame problema.....Is pradziu maivosi,po to sako.
                    Sako jos seneliai abu is Kauno,isgyvene 9 forta,gyvene New York'e,girdejo tik s... is visu apie sia sali,taip ir isaugo.
                    Biski darosi ne taip jau ir kilnu ane? turejau pora panasiu situaciju....Tai kad,bachurai. Svente svente, o susimastyt yra apie ka.
                    Tiek minciu
                    Čia kažkaip panašiau į išsigalvojimą. Būna gi žmonių su lakia vaizduote
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #90
                      Šiaip jau, kalbant labai primityviai, nebūtų Basanavičiaus, vargiai su mergaitėm Kansas City galėtum "tuda siuda"... O tokie bachūriukai, kuriems "obidna", kai mergaitės juos palieka kabake, kaip tik tie, kurie ir gadina Lietuvos įvaizdį užsienyje. Labai jau panašios "paniatkės"...

                      Beje, prisidėsiu prie padėkų Vytauc už šią temą ir pagrindiniams šio forumo moderatoriams – tai tikrai vienas lietuviškiausių forumų internete.
                      O kiekvienas lietuviškumą savyje suranda savaip. Vieni pradeda rašyt lietuviškom raidėm (kaip aš, pvz), kiti – domėtis istorija, kultūra.
                      Vasario 16d., Dubline, buvau oficialiam ambasados pobūvyje, kuriame grojo M.K. Čiulionio styginis kvartetas. Kai šalia Haidno, Mocarto ar Grygo kūrinių, klausiaus Čiurlionio ar G. Kuprevičiaus muzikos – jausmas buvo išties nepakartojamas.
                      Daugiau optimizmo, pasitikėjimo savimi ir meilės savo tautai!
                      www.scriptorium.ie

                      Comment


                        #91
                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                        Čia kažkaip panašiau į išsigalvojimą. Būna gi žmonių su lakia vaizduote
                        Ane? Ne visi gi gyvena su aparatais rankuose visom dienom,Mantai. Kaikurie turi ir idomesnius uzsiemimus ,o be to mano amziuje meluot butu gan negrazu,jei ka
                        Dzyn,netersiu eterio,ir taip kaip zirniais i siena o mano laikas bangesnis,kad taip ji gaisciau su mazvaikiais.

                        Comment


                          #92
                          Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                          Ane? Ne visi gi gyvena su aparatais rankuose visom dienom,Mantai. Kaikurie turi ir idomesnius uzsiemimus ,o be to mano amziuje meluot butu gan negrazu,jei ka
                          Dzyn,netersiu eterio,ir taip kaip zirniais i siena o mano laikas bangesnis,kad taip ji gaisciau su mazvaikiais.
                          Ai ai, kokios mes svarbios asmenybės. Jei jau taip brangini laiką, tai kokio velnio čia iš vis trainiojiesi?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #93
                            Parašė Tomasz Rodyti pranešimą
                            Ane? Ne visi gi gyvena su aparatais rankuose visom dienom,Mantai. Kaikurie turi ir idomesnius uzsiemimus ,o be to mano amziuje meluot butu gan negrazu,jei ka
                            Dzyn,netersiu eterio,ir taip kaip zirniais i siena o mano laikas bangesnis,kad taip ji gaisciau su mazvaikiais.
                            As suprantu, kodel taip ant Basanaviciaus pyksti Gi lietuviskai dabar rasyt turi, kas sprendziant is tavo pranesimu nelabai sekesi tiek mokykloj, tiek dabar. Lengviau dabar butu lenkiskai kalbėti ane, Tomaszai?
                            Paskutinis taisė vytauc; 2007.02.20, 08:27. Priežastis: nesantaikos kurstymas

                            Comment

                            Working...
                            X