Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatai, piešti su Google SketchUp

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Nelabai reprezentatyviai atrodo tos vizuolizacijos namų, o laiko turbūt nemažai užtrunka nupiešt?
    Na, žiūrint ką moki. Tiems dviem pastatams "renderintiems" sumodeliuoti užtruko virš savaitės. Reikia viską apgalvot, žinot ko nori, žinot programos galimybes.
    Iš tikrųjų tai čia vieni pirmųjų mano pasisekusių "renderių", dabar dar bandau perdaryt modelį laisvu laiku.
    100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

    Comment


      #22
      Parašė taccido Rodyti pranešimą
      Na, žiūrint ką moki. Tiems dviem pastatams "renderintiems" sumodeliuoti užtruko virš savaitės. Reikia viską apgalvot, žinot ko nori, žinot programos galimybes.
      Iš tikrųjų tai čia vieni pirmųjų mano pasisekusių "renderių", dabar dar bandau perdaryt modelį laisvu laiku.
      Oho, tai tikrai labai daug, su kitom programom išmokęs, galėtum per keliolika minučių sumodeliuot geresnius renderius.
      Flickr

      Comment


        #23
        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Oho, tai tikrai labai daug, su kitom programom išmokęs, galėtum per keliolika minučių sumodeliuot geresnius renderius.
        Deja, modelis ir renderis tai ne tas pats.
        Modelis - daromas su programomis SketchUp ir kitomis 3D programomis;
        "Renderis" - tai vizualizacija, daroma su programomis Kerkythea, Vray, Podium, Artlantis ir kt. - šios programos sukuria didelės raiškos, su atspindžiais, bumpmapping ir pan. paveiksliukus.

        Taip, galima padaryt renderius per keliolika minučių, bet sumodeliuoti pastatus tai kas kita. Pas mane tam sketchupo faile virš 108 000 linijų (edges) ir virš 48 000 plokštumų (faces). Tiek daug darbo buvo, nes sugalvojau daryti reljefą (nors tuomet man jis dar nelabai ir gaudavosi), be to, reikėjo rankiniu būdu daryti langų rėmus šoninėje pastato pusėje (kadangi ji banguota). Nors, pavyzdžiui, 4 paveiksle ta gatvė atrodo paprastai, tačiau ji sudaryta iš šimtų kraštinių, kadangi kelias nuokalnėje.
        Taigi, nebūna jokio "renderių modeliavimo".
        100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

        Comment


          #24
          Parašė taccido Rodyti pranešimą
          Deja, modelis ir renderis tai ne tas pats.
          Modelis - daromas su programomis SketchUp ir kitomis 3D programomis;
          "Renderis" - tai vizualizacija, daroma su programomis Kerkythea, Vray, Podium, Artlantis ir kt. - šios programos sukuria didelės raiškos, su atspindžiais, bumpmapping ir pan. paveiksliukus.

          Taip, galima padaryt renderius per keliolika minučių, bet sumodeliuoti pastatus tai kas kita. Pas mane tam sketchupo faile virš 108 000 linijų (edges) ir virš 48 000 plokštumų (faces). Tiek daug darbo buvo, nes sugalvojau daryti reljefą (nors tuomet man jis dar nelabai ir gaudavosi), be to, reikėjo rankiniu būdu daryti langų rėmus šoninėje pastato pusėje (kadangi ji banguota). Nors, pavyzdžiui, 4 paveiksle ta gatvė atrodo paprastai, tačiau ji sudaryta iš šimtų kraštinių, kadangi kelias nuokalnėje.
          Taigi, nebūna jokio "renderių modeliavimo".
          Na aš turėjau omeny, kad tą modelį su paprasčiausiu Autocad gali padaryt žymiai greičiau ir su juo pačiu surenderint.
          Flickr

          Comment


            #25
            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Na aš turėjau omeny, kad tą modelį su paprasčiausiu Autocad gali padaryt žymiai greičiau ir su juo pačiu surenderint.
            Tai man kyla klausimas - jūs modeliuojat ar ne? Tai norit pasakyt, kad tai įmanoma sumodeliuot per keliolika minučių?
            100 minčių – miestai, transportas ir idėjos

            Comment


              #26
              Parašė taccido Rodyti pranešimą
              Tai man kyla klausimas - jūs modeliuojat ar ne? Tai norit pasakyt, kad tai įmanoma sumodeliuot per keliolika minučių?
              Tai aišku, juk pirma reikia kažką sukurt, po to renderint. Jei nori, galiu atsiųst pavyzdžių, ką pats padarau per keliolika minučių.
              Paskutinis taisė Lettered; 2009.12.05, 16:48.
              Flickr

              Comment


                #27
                Konkursas

                Taigi jei kas dirbate su Sketchupu ir jums patinka jūsų miestas bei turite laisvo laiko, tai yra paskelbtas konkursas:

                'Tereikia' sumodeliuoti savo miestą ar dali jo, kuri itin gerai apibendrina ir pristato visumą.

                http://www.contestwatchers.com/googl...n-competition/
                Propoganda ir penas mintims >>>

                Idėjos, mokslo pasiekimai ir įdomybės
                www.ted.com

                Comment


                  #28
                  as biski senamiescio gabala braizau, maironio gatves atkarpa ties titaniku

                  Comment


                    #29
                    autocadu taip greit neisbraizysi sketchas tuo ir patogus, po to ji gali mesti i autocada ar maxa ir zaist iki pazaliavimo, sitoj programoj dirbi greiciau. Labai patinka tai kad greit braizos is nuotrauku, kurias perkeli ant fasadu.Aisku reikia dirbti su pro versija, kad turetum visas eksportavimo galimybes ir vray iskiepi rekomenduoju, neblogas rezultatas.o kur dar 3d sandelio saite esamu modeliu gausa kuriuos gali naudot savo darbe (automobiliai ir t.t...)

                    Comment


                      #30
                      Parašė auris88 Rodyti pranešimą
                      autocadu taip greit neisbraizysi sketchas tuo ir patogus, po to ji gali mesti i autocada ar maxa ir zaist iki pazaliavimo, sitoj programoj dirbi greiciau. Labai patinka tai kad greit braizos is nuotrauku, kurias perkeli ant fasadu.Aisku reikia dirbti su pro versija, kad turetum visas eksportavimo galimybes ir vray iskiepi rekomenduoju, neblogas rezultatas.o kur dar 3d sandelio saite esamu modeliu gausa kuriuos gali naudot savo darbe (automobiliai ir t.t...)
                      Vis tiek nebus greičiau ir gražiau nei su Revitu. Plius matosi, kad nelabai ir Autocade gaudaisi, ką galima su jo funkcijomis padaryti. Sketcho privalumas, kad neryja resursų daug
                      Flickr

                      Comment


                        #31
                        Ale žiūrau visai tema apleista. Nejau entuziazmas išblėso? Aš pats visai nesenai atradau Sketchup, tad štai ir manasis pirmas prisvilęs blynas:



                        Teko pavargti, pakol išsiaiškinau, kaip ant kreivų paviršių nuotraukas suprojekcinti, o taip pat ir pačių nuotraukų, kur viskas matytusi mažoka. Vien dėl šios priežasties nusprendžiau supaprastinti modelį su kuo mažiau paviršių. Kampuose balkonai gavosi kreivi, nes patingėjau paimti daugiau projekcinių krypčių. Kolkas tik sukelta į Warehouse ir laukia peržiūros.
                        Paskutinis taisė Ginthus; 2011.05.29, 18:21.

                        Comment


                          #32
                          Nemačiau ankščiau šios temos .

                          Švento Stepono bažnyčia, kiek pamenu, esu daręs du modelius, vieną prieš metus ir dariau pusę metų(gavosi nevykęs), ir kitą, dariau savaitę, antras jau atidirbtas.





                          Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                          Comment

                          Working...
                          X