Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gedimino prospektas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Llinass
    Nuo 18 val. berods kasdien
    na va o kauno LA pagrindines grustys zmoniu buna per pietus.. reiks da sindien pasitrainio pasitikrint kiek zmoniu bus ~1val o kiek ~5.. na isku ner ko lgint su gedimino pr. bet daugiau nieko panasaus neturim

    Comment


      Gedimono prospekte pakankamai gerai pestiesems, vistiek vakarais uzdaro ir to pilnai uztenka...

      O del trecio etapo tai PAGALIAU !

      Comment


        Aš tik labai tikiuosi, kad pasitemps su darbų kokybe, nes antrojo etapo darbai- tragiški- plytelės jau (!) išklypę, tarpai skirtingo pločio ir pan.
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          Parašė vytauc
          Aš tik labai tikiuosi, kad pasitemps su darbų kokybe, nes antrojo etapo darbai- tragiški- plytelės jau (!) išklypę, tarpai skirtingo pločio ir pan.
          tai kad dirbo nekokie darbininkeliai.. ir siaip salciai ir t.t. o terminai buvo minimalus tai ir dare.. tai kad pazystu darbu vadovu keleta tai negaliu but nesaliskas ir pasakyt kas kaltas

          Comment


            Parašė taimis
            Gedimono prospekte pakankamai gerai pestiesems, vistiek vakarais uzdaro ir to pilnai uztenka...

            O del trecio etapo tai PAGALIAU !
            vat idomu man tamstos nuomone.. pats turbut nelabai pestysis.. ar daznai naudojate ta pestiesiams skirta daly ir ar tikrai jau taip jos uztenka kai naudoti galima tik nuo 6...

            Comment


              Parašė swindler
              vat idomu man tamstos nuomone.. pats turbut nelabai pestysis.. ar daznai naudojate ta pestiesiams skirta daly ir ar tikrai jau taip jos uztenka kai naudoti galima tik nuo 6...
              Zinoma,

              tikriausiai ant pirstu galiu suskaiciuot kiek kartu as su masina pravaziavau Gedimino P. Visada pesciomis einu, kadangi kur gyvenu prospektas yra mano kiemas. Darbo dienomis ir taip nera daug zmoniu... nebent vakare islenda ir butent tada prospektas masinoms uzdarytas. O del savaitgaliu jau kitaip... Gal galit kas tiksliai zino pasakyt kokie pesciuju laikiai nedarbo dienomis?

              Bet jeigu reiketu apsisprest, as zinoma noreciau kad masinoms uzdarytu kuo ilgiau... kuo maziau ju senamiestyje tuo geriau. Tiesiog yra daug svarbesniu dalyku apie kuriuos galima butu pergyventi ir bandyti pakeisti... Va pavyzdziui kad grindinio plyteles nelygios , tikiousi sutvarkys.

              Comment


                Parašė swindler
                tai kad dirbo nekokie darbininkeliai.. ir siaip salciai ir t.t. o terminai buvo minimalus tai ir dare.. tai kad pazystu darbu vadovu keleta tai negaliu but nesaliskas ir pasakyt kas kaltas
                Man, kaip eiliniam vilniečiui, neįdomu kas kaltas- man nepatinka, kad darbai atlikti blogai, o kainavo gerus pinigus iš mano mokesčių
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  Vytauc,nusiramink,tikrai darbinykai prie sios atkarpos sugris-pas mus is pirmo karto niekad nepavyksta

                  Comment


                    Parašė vytauc
                    Man, kaip eiliniam vilniečiui, neįdomu kas kaltas- man nepatinka, kad darbai atlikti blogai, o kainavo gerus pinigus iš mano mokesčių
                    Būtent.

                    Comment


                      Parašė arturiux
                      Vytauc,nusiramink,tikrai darbinykai prie sios atkarpos sugris-pas mus is pirmo karto niekad nepavyksta

                      Cia nieko gero kad nepavyksta ir nereikai dziaugtis . O vytauc teisingai sako, jug nenoretum jei tavo kambario naujos grindys uz kurias labai daug sumokejai butu kreivos? Cia tas pats, tik musu visu grindys. Bet esu tikras kad iki vasaros pataisys.

                      Comment


                        Šiaip išlindusios plytelės lengvai sutvarkomos su geru kūju

                        Beje, vakarykštis prospektas atrodė maždaug taip. Akivaizdu, kad žmonės dėl nepastovaus laiko atprato vaikščioti viduriniąją dalimi

                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Gal tiesiog kai kurie i parduotuviu vitrinas ziuri ir eina saligatviu o kurie skuba per viduri, kai kam patogu. O nuotrauka labai grazi Mantai . Man ypac patinka naujieji zibintai, grazu nes kiek vienas turi Vilniaus herba, ir and ju galima visokias velevytes galima prikabinti, kai daug puikiai ziurisi. Ir siaip grazios pacios lempos .

                          Comment


                            Grazi nuotrauka Mantaz. O zibintai tai tikrai grazus ir taip jaukiai atrodo si gatve sioje nuotraukoje.......
                            "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                            Comment


                              Išsižiojau net tiesa pasakius pamatęs Manto nuotrauką Labai gerai atrodo prospektas

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                Nuotrauka tikrai gera, zoom'as turbūt nemažas. Mantaz naują fotoaparatą įsigijo?

                                Comment


                                  Ačiū Edd> Jo, leidau sau įsigyt Nikon D50
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Sveikinimai, Mantai

                                    Comment


                                      Parašė taimis
                                      Cia nieko gero kad nepavyksta ir nereikai dziaugtis . O vytauc teisingai sako, jug nenoretum jei tavo kambario naujos grindys uz kurias labai daug sumokejai butu kreivos? Cia tas pats, tik musu visu grindys. Bet esu tikras kad iki vasaros pataisys.
                                      bet kai pamaciau laives alejos "pradetas renovacijas".. t.y vasario 16.. vat ten tai i atkarpele sukiso 1,2 mln na ir kokybe tai tikrai nekokia.. apie lyguma ten neina net kalbet..

                                      Comment


                                        Parašė Mantaz
                                        Ačiū Edd> Jo, leidau sau įsigyt Nikon D50

                                        Sveikinu ! Is karto matosi skirtumas!

                                        Comment


                                          Dekokit abonentui. Ir man prospektas labai graziai sutvarkytas. Tikekimes, kad rotuses aikste irgi graziai sutvarkys
                                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X