Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno centras nuo Pramprojekto 11 aukšto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė S_P
    Monstru tikrai turim pakankamai. Ziuredamas i toki monstra, as tikuosi, kad ateis laikas, kai jis taps miesto puosmena.
    http://img428.imageshack.us/img428/4122/img0115a0fu.jpg
    Aišku ateis toks laikas, ypač kai jis randasi labai geroje vietoje. Geriausia būtų, jei nugriautų ir kažką naujo jo vietoje pastatytų.

    Comment


      #42
      /\ kiek esu girdėjęs, jeigu neklystu, tai nelabai ten galima ar tai nelabai įmanoma jį ten griaut...

      Comment


        #43
        Manau, kad Eddas salia frazes "Vilnius boasts a Baroque Old Town that is the largest in Eastern Europe and praised as the 'New Prague'" turetu parasyti "Kowno jest bardzo brzydkie miasto" - labiausiai atspindetu jo emocine pozicija

        Comment


          #44
          Parašė Jeffas
          Manau, kad Eddas salia frazes "Vilnius boasts a Baroque Old Town that is the largest in Eastern Europe and praised as the 'New Prague'" turetu parasyti "Kowno jest bardzo brzydkie miasto" - labiausiai atspindetu jo emocine pozicija
          Manau, kad Jeffas įsižeidė. Labai atsiprašau Jeffai, Kaunas - pasakų miestas.

          Comment


            #45
            Neįsižeidžiau, nes nėra dėl ko įsižeisti - tiesiog pasisakymo (dėl VLN ir KAU) kontrastas akį truputį rėžia. O Kaune yra savos "egzotikos" (gerąja ir blogąja prasmėmis) kaip, beje, ir sostinėje Nepasakyčiau, kad Vilniaus Naujamiesčio stogai būtų idealūs ir bent kuo neštų į Prahos raudodonų čerpių tolius. Nemažai kakafonijos, taip pat ir gamyklų centrinėje teritorijoje. O abiejų miestų senamiesčai yra sąlyginai nesudarkyti (žinoma, vilnietiškasis keliskart didesnis).

            Comment


              #46
              Parašė Jeffas
              Neįsižeidžiau, nes nėra dėl ko įsižeisti - tiesiog pasisakymo (dėl VLN ir KAU) kontrastas akį truputį rėžia.
              Pasisakymo? Reiktų skirti parašą apačioje nuo pranešimo temoje. Taip pat, jei atkreiptum dėmėsį į kabutes - ten citata. Mano parašytas komentaras yra šioje temoje ir kalba būtent apie šioje temoje esančius vaizdus. Tuo tarpu tavo atsakymai iš karto linksta link Vilniaus-Kauno lyginimų ir tai kas parašyta apačioje bent jau man yra panašu kaip bandymas atsigriebti. Tai ar iš tiesų neįsižeidėm?

              Parašė Jeffas
              O Kaune yra savos "egzotikos" (gerąja ir blogąja prasmėmis) kaip, beje, ir sostinėje Nepasakyčiau, kad Vilniaus Naujamiesčio stogai būtų idealūs ir bent kuo neštų į Prahos raudodonų čerpių tolius. Nemažai kakafonijos, taip pat ir gamyklų centrinėje teritorijoje. O abiejų miestų senamiesčai yra sąlyginai nesudarkyti (žinoma, vilnietiškasis keliskart didesnis).

              Comment


                #47
                Zinai, kai tavo toks provokuojantis tonas, tai reikia buti labai dideliu flegma, kad neisizeistum Bet nieko, cia jau visi, matau apsiprate (paskaitau apie visokias "fobijas" beveik kasdien, bet nepilu "alyvos i ugni")

                As tik atsakiau citata i citata. Jei neklystu, savo "appendixe" apie Vilniu cituoji "Lonely planet" gida, kuris teigiamai raso ir apie Vilniu, ir apie Kauna, ir apie Klaipeda, ir siaip apie Lietuva (ir man del to labai gera).

                O savo poste vel gi pacitavai viena lenka, viena diena apsilankiusi Kaune ir pareiskusi savo nuomone www.skyscrapercity.com lenku puslapyje (kur siaip vyrauja gana nacionalistines nuotaikos Vilniaus atzvilgiu (is serijos "Vilnius grazus, bet musu deka, o kadanig mes rimta pedsaka palikome tik Vilniuje, tai toje Lietuvoje daugiau negali buti ka ziureti"), o ir apie Kauna daugiau buvo teigiamu atsiliepimu nei keli epizodiniai "brzydkie miasto". Tad tiek apie "brzydkie miasto" konteksta.

                Ir dar - sutinku su tavimi, kad Kaunas ne "barbie girl" ir yra daug ka tvarkyti. Savikritikos neprarandame

                Comment


                  #48
                  Parašė Jeffas
                  Zinai, kai tavo toks provokuojantis tonas, tai reikia buti labai dideliu flegma, kad neisizeistum Bet nieko, cia jau visi, matau apsiprate (paskaitau apie visokias "fobijas" beveik kasdien, bet nepilu "alyvos i ugni")
                  Kaip matau ne visi apsipratę. Nesakyčiau, kad tai buvo provokuojantis tonas, greičiau tau nepatiko mano nuomonė apie Kauno centrą ir tiek.

                  Parašė Jeffas
                  As tik atsakiau citata i citata. Jei neklystu, savo "appendixe" apie Vilniu cituoji "Lonely planet" gida, kuris teigiamai raso ir apie Vilniu, ir apie Kauna, ir apie Klaipeda, ir siaip apie Lietuva (ir man del to labai gera).
                  Ne, citata mano "appendixe" paimta iš kito puslapio, jei įvestum į google mano sakinį rastum ne vieną puslapį su ta fraze, nes jie vienas nuo kito nusikopijuoja.

                  Parašė Jeffas
                  O savo poste vel gi pacitavai viena lenka, viena diena apsilankiusi Kaune ir pareiskusi savo nuomone www.skyscrapercity.com lenku puslapyje (kur siaip vyrauja gana nacionalistines nuotaikos Vilniaus atzvilgiu (is serijos "Vilnius grazus, bet musu deka, o kadanig mes rimta pedsaka palikome tik Vilniuje, tai toje Lietuvoje daugiau negali buti ka ziureti"), o ir apie Kauna daugiau buvo teigiamu atsiliepimu nei keli epizodiniai "brzydkie miasto". Tad tiek apie "brzydkie miasto" konteksta.
                  Na, gali visaip menkinti tuos kurie pasakė kažką blogo apie Kauną, bet kad tokių yra pakankamai ir ne vien lenkai (ar lietuviai ).

                  Parašė Jeffas
                  Ir dar - sutinku su tavimi, kad Kaunas ne "barbie girl" ir yra daug ka tvarkyti. Savikritikos neprarandame
                  Tarkim neprarandate.

                  Comment


                    #49
                    O kas čia blogo, kad centras pilkas?
                    Paryžius juk dar pilkesnis
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #50
                      Atsiprašau už offtopic'ą Kauno puslapyje, bet nuejus i Lonelyplanet.com radau labai juokinga Vilniaus aprasyma:

                      "Tiny Vilnius is full of astonishing contrasts - eerie courtyards, an eccentric artist community, awesome arts and beautiful Baroque. Its natural treasures - forests, lakes and a magical spit of sand - and oddities like the Hill of Crosses and Soviet sculpture park add a uniqueness found nowhere else".

                      Mažas Vilnius turi ir kopas, ir Kryžių kalną, ir Sovietinių skulptūrų parką - "mažo" miesto diametras turėtų būti geri 300 km ! Ooops, Belarus

                      Sorry, tai nebuvo atsakymas Edd'ui. Myliu ir Kauna, ir Vilniu
                      Paskutinis taisė Jeffas; 2006.06.01, 20:00.

                      Comment


                        #51
                        Mane tas pilkumas ir zavi. Beje, jei nuotrauka butu daryta sauleta diena, to pilkumo net nepastebetum, nes dominuotu medziu zalia spalva

                        Comment


                          #52
                          Parašė Vaidosius
                          Gal vis delto imesk vaizdu, darytu i Putvinskio g. Idomu tos gatves pastatu stogai is anksto dekui
                          Tai vat taip ir atrodo (desiniau)

                          Comment


                            #53
                            Parašė liutass
                            Mane tas pilkumas ir zavi. Beje, jei nuotrauka butu daryta sauleta diena, to pilkumo net nepastebetum, nes dominuotu medziu zalia spalva
                            Prieš tarpukario pastatų pilkumą aš nieko neturiu (nors tiems pastatams praverstų renovacija). Aš turėjau omeny daugiau visokius pilkus komiblokinius daiktus.

                            Comment

                            Working...
                            X