Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno centras nuo Pramprojekto 11 aukšto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edd
    O medžių gausa atrodo patys galit pasigirti.
    Medžiai miestuose nėra blogai. Tačiau ne ištisi jų plotai ar miškai, kaip kad sostinėje.

    Comment


      #22
      Šiose nuotraukose ir Kaune matosi ištisų plotų miškelių. Aš nemanau, kad tai blogai. Blogai kai tarp pastatų auga nesutvarkyti, viską užstojantys medžiai. Beje, jei nori plačiau apie tai padiskutuoti, tai čia yra tam skirta tema: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=535

      Comment


        #23
        Kadangi ir as ten buvau, tai idesiu savo nuotraukeliu:







        Karo muziejus


        KTU rumai




        Medziu Kaune yra daug


        VDU


        Stogai


        Ir aisku Soboras


        Pabaigai keletas panoramu (nesivarginkit man rasyti apie sujungimo netikslumus - pats matau . Ziurekit ne i "klijus", o grozekites vaizdu)




        arba taip


        S_P
        Paskutinis taisė S_P; 2006.06.01, 12:07.
        S_P

        Meninė fotografija
        www.sp-foto.lt

        Comment


          #24
          Tiesiog puikios nuotraukos, ačiū
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Liutass ir S_P, vyrai, tikrai sauniai pasidarbavote!!!

            Comment


              #26
              Saunu
              Kaunas yra Kaunas

              Comment


                #27
                Nuo prieskario vaizdas liko tas pats. Padarem BW nuotrauka, kad pajusti to laikmecio dvasia

                Comment


                  #28
                  Aciu S_P. Tavo nuotraku laukiau. Vaizdai nerealus
                  "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                  Comment


                    #29


                    Vienintelė remarka- Pramprojekto pastato tada nebuvo ir tokiu kampu galėjo būti fotkinama tik iš Žaliakalnio su l. dideliu zoomu
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      #30
                      Is Putvinskio gatves vaizdu nera?
                      Kaunas yra Kaunas

                      Comment


                        #31
                        Parašė Vaidosius
                        Is Putvinskio gatves vaizdu nera?
                        Putvinskio g. nesimato. Paradoksas, bet taip yra. Viska uzstoja pastatai ir medziai.

                        Comment


                          #32
                          Labai graži Prisikėlimo bažnyčios nuotrauka. Bent man ji šioje nuotraukoje puikiai atrodo.
                          Parašas :)

                          Comment


                            #33
                            Parašė liutass
                            Putvinskio g. nesimato. Paradoksas, bet taip yra. Viska uzstoja pastatai ir medziai.
                            Gal vis delto imesk vaizdu, darytu i Putvinskio g. Idomu tos gatves pastatu stogai is anksto dekui
                            Kaunas yra Kaunas

                            Comment


                              #34
                              Nuotraukos gražios, tačiau peržiūrėjus šią panoramą: http://img101.imageshack.us/my.php?i...norama30nf.jpg
                              bent jau man miesto centrinė dalis atrodo baisiai. Pilkas, apleistas, tos gamyklos visokios, gelžbetoniniai monstrai ir t.t. Vaizdas labai nekoks. Gražus vaizdas prasideda panoramos gale - tolumoj matosi Kauno senamiestis, o arčiau gražūs nors ir apleisti tarpukario architektūros pastatai. Nors ir toj daly pasitaiko komiblokiškų pastatų ar naujos architektūros "kioskelių". Nesunku suprasti kodėl užsieniečiai neretai internete palieka labai blogus atsiliepimus apie Kauną, pvz, kad ir SSC: "Kowno jest brzydkie".
                              Turbūt daug kas mane dabar užsipuls dėl to ką aš čia parašiau. Galit vadinti mane portugališku kaunofobu (ar dar kaip norit) ir eiti į Vilniaus temas "kerštui", bet čia parašiau savo nepagražintą į jokią pusę nuomonę.

                              Comment


                                #35
                                "Kaunofobai" ir "kerštai Vilniaus temose" prasideda, bent iš mano pusės, kai šneki "nekaltas" sarkazmo perpildytas nesąmonės. Su tuo, ką pasakei dabar apie Kauno centro panoramą, pilnai sutinku. Niekada nevadinau Kauno centro labai gražiu. Iki to jam dar tikrai daug trūksta. Prašymas būtų, kad ir dažniau taip išdėstytum savo nuomonę, be ironijos, sarkazmo ir t.t. Reikšk savo "humoristinį kūrybiškumą" atitinkamose temose

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Aug1z
                                  "Kaunofobai" ir "kerštai Vilniaus temose" prasideda, bent iš mano pusės, kai šneki "nekaltas" sarkazmo perpildytas nesąmonės. Su tuo, ką pasakei dabar apie Kauno centro panoramą, pilnai sutinku. Niekada nevadinau Kauno centro labai gražiu. Iki to jam dar tikrai daug trūksta. Prašymas būtų, kad ir dažniau taip išdėstytum savo nuomonę, be ironijos, sarkazmo ir t.t. Reikšk savo "humoristinį kūrybiškumą" atitinkamose temose
                                  Tiesą pasakius, aš kartais nelabai noriu parašyti ką aš galvoju, nes ir taip nuo mano komentarų dažnai prasideda "karai". T.y. tokio tipo: kažkada parašiau apie stulpus Kaune, kad jie baisūs, o po to, Vilniaus temose mano žodžiais buvo vėl atrašoma kažkas panašaus. Aš sutikčiau, kad ir jūs atvirai rašytumėt kas yra šlykštaus, baisaus Vilniuje ir t.t., bet ne specialiai to ieškotumėt kiekvienoje situacijoje. Tikrai mūsų miestai nėra tobuli ir būtų neblogai į tai pažvelgti atvirai, be jokių "gražios nuotraukos" ir taškas arba iš kitos pusės "šlykštu nes iš Vilniaus" arba "šlykštu nes iš Kauno", ir t.t. Manau supratot ką turiu omeny.

                                  Comment


                                    #37
                                    /\ tiesiog neįmanoma nepritarti baisokas vietomis tas kauno centras iš viršaus, ant žemės jis jaukesnis ir ne taip rėžiantis akį

                                    Parašė Edd
                                    Tiesą pasakius, aš kartais nelabai noriu parašyti ką aš galvoju, nes ir taip nuo mano komentarų dažnai prasideda "karai". T.y. tokio tipo: kažkada parašiau apie stulpus Kaune, kad jie baisūs, o po to, Vilniaus temose mano žodžiais buvo vėl atrašoma kažkas panašaus. Aš sutikčiau, kad ir jūs atvirai rašytumėt kas yra šlykštaus, baisaus Vilniuje ir t.t., bet ne specialiai to ieškotumėt kiekvienoje situacijoje. Tikrai mūsų miestai nėra tobuli ir būtų neblogai į tai pažvelgti atvirai, be jokių "gražios nuotraukos" ir taškas arba iš kitos pusės "šlykštu nes iš Vilniaus" arba "šlykštu nes iš Kauno", ir t.t. Manau supratot ką turiu omeny.
                                    o man, pavyzdžiui, niekada praktiškai, nesinori kažko ieškot nuotraukoje, jeigu ji man iš pirmo žvilgsnio atrodo graži
                                    Paskutinis taisė daktaras; 2006.06.01, 18:03.

                                    Comment


                                      #38
                                      Edd, nu va, tikiuosi susitarėm

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Edd
                                        jau man miesto centrinė dalis atrodo baisiai. Pilkas, apleistas, tos gamyklos visokios, gelžbetoniniai monstrai ir t.t. Vaizdas labai nekoks.
                                        Monstru tikrai turim pakankamai. Ziuredamas i toki monstra, as tikuosi, kad ateis laikas, kai jis taps miesto puosmena.


                                        Kaip sakoma, viltis - durniu motina, bet savo vaiku nepalieka

                                        S_P
                                        S_P

                                        Meninė fotografija
                                        www.sp-foto.lt

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Aug1z
                                          Edd, nu va, tikiuosi susitarėm

                                          Comment

                                          Working...
                                          X