Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Keletas Vilniaus nuotraukų

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Keletas Vilniaus nuotraukų

    Taigi savo kelionę pradėjau nuo Mindaugo tilto arkos. Norėjau padaryt paskutines nuotraukas su Žalgirio baseinu









    Tą patį sugalvojau padaryt ir iš Gedimino bokšto. Tad toliau nuotraukos pakeliui









    Valdovų rūmai





































    Kažkaip buvo nepatogu raut tiesiai viršun, tai dar užėjau muziejaus pafotografuot Senovinis Gedimino pilies maketas

















    Pro langą





    Va ir bokšto viršus













































    O čia sugūžėjo kažkokią japonų delegacija. Kartu buvo ir vaikai iš rusų mokyklos, tai kai anie pasirodė, visi pradėjo rėkt "kitaici prichodet"













    Amen

    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Gazus vajzdai is virsaus, EA turbut be didesnes konkurencijos atrodo kieciausiai



    del to "kitajci prichodet" gerai cia , pastebejau, kad japonai labai megsta fotkintis, nors man jie siek tiek juokingai atrodo, ypac kai visas autobusas kelioms minutems isbega laukan su vieninteliu tikslu - nusifotografuoti, ir vel sulenda visi atgal i savo autobusa ir vaziuoja toliau

    Comment


      #3
      Grazios photo .

      Sito pastato (kaireje), neliks - jis bus nugriautas.

      Comment


        #4
        tie kitaicy...



        O pastato po kaire visiskai nesugriaus, tik "perdirbs", nes ten vienintelis dalykas, kas dar islikes is valdovu rumu, tik vieno rusu biznieriaus "perdarytas" pagal anu laiku skoni ir supratima



        Man to baseinio biski gaila... (butu kox didelis danceflooras su undinemis! D )

        Comment

        Working...
        X