Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Savaitgalis Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Mantaz
    Tai kad jau kuris laikas kaip antras puslapis
    Na, tai kad ne visiems, Mantaz man, pvž., vis dar pirmas puslapis, kadangi mano puslapiai talpina po 20 pranešimų

    Beje, tikrai puikios nuotraukas gal kada nors po naktinį Vilnių pasivaikščiosi ? "Vilniaus Vartų" temoje ta nuotrauka labai gražai atrodo

    EDIT: jau ir man antras puslapis
    Westside is the best ! :jura:

    Comment


      #22
      Hehe, galvojau visiems nusistatė po 10 pranešimų puslapiui, bet tiek jau to

      Dėl naktinio Vilniaus, dar pora nuotraukų yra:


      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        Paskutinė nuotrauka- realus pretendentas į nugalėtojus Miesto nuotraukų konkurse
        Kaip po dykumą blaškiausi

        Comment


          #24
          Tiek to jau, įmesiu šią nuotrauką
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            antra nuotrauka tikrai gaus 10 nuo manęs, jei bus patalpinta konkurse
            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              #26
              Kaip man patinka naktines miestu nuotraukos O paskutine nuotrauka tai nerialiai grazi
              "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

              Comment


                #27
                O man pati nuotrauka nepatinka daug klaidų, paprastas šuvis ir tiek ir t.t

                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                --------------------------------------------------

                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                Comment


                  #28
                  Parašė Ežiukas
                  O man pati nuotrauka nepatinka daug klaidų, paprastas šuvis ir tiek ir t.t
                  Dažniausiai genialumas slypi paprastume

                  Comment


                    #29
                    Parašė Dzipas
                    Dažniausiai genialumas slypi paprastume

                    Pakeisčiau "dažniausiai" į "Retai"

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #30
                      Geros foto. Gerai atrodo ir dieną ir naktį.
                      Parašas :)

                      Comment


                        #31
                        Mes po 20 Mantai, aciu uz antra dali ir naktines nuotraukas! !

                        Labai labai grazu, atrodo taip esi priprates prie Vilniaus vaizdu, bet niekada neatsibosta i juos ziureti .

                        Comment


                          #32
                          Džiugu
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Labai geros nuotraukos

                            Žiūriu, G9 gerai iš viršaus matosi
                            http://img.miestai.net/200604/DSC_0462.JPG

                            Comment


                              #34
                              maza nusikeikt ta naktine tai isvis antroji nereali vilnius ziauriai grazus miestas (pilve kirba nemazas draugiskas pavydas, bet tikiu kad mano gimtasis miestas irgi greit bus toks pats grazus ) aciu mantai

                              Comment


                                #35
                                Gražios nuotraukos. Gražus miestas.

                                Batista, manau, tiek nedaug tereikia, kad Kauno įmones pradėtų bent savo pastatų fasadus pasidažyti. Šis toks apsileidimas...nežinia iš kur. Negi iš kauniečių konservatoriškumo?

                                Comment


                                  #36
                                  Įspūdinga. Ypač patinko vaizdai su dideliu pritraukimu.

                                  Ant šios sienos vis dar leidžiama sėdėti? (http://img.miestai.net/200604/DSC_0733.JPG) Po to kai kažkas nukritęs užsimušė buvo pasklidusios klabos, kad uždraus.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė sanomiz
                                    Gražios nuotraukos. Gražus miestas.

                                    Batista, manau, tiek nedaug tereikia, kad Kauno įmones pradėtų bent savo pastatų fasadus pasidažyti. Šis toks apsileidimas...nežinia iš kur. Negi iš kauniečių konservatoriškumo?
                                    mhm...reiktu ta apsileidima isrukyt kaip nors, iskart miesto veidas pasikeistu

                                    Comment


                                      #38
                                      Labai gražios nuotraukos Mantai. O kalbant apie paskutinę tai labai gražios ir ryškios spalvos. Tik vienas pastebėjimas. Tokią nuotrauką reikėjo daryti kai dar laikas nebuvo persuktas tada tamsiu metu labai daug žibančių šviesų mūsų dangoraižiuose. Aš bandžiau padaryt tokią nuotrauką, bet neturėjau ant ko padėt fotiką tai gavosi nekaip.

                                      Comment


                                        #39
                                        Ačiū visiems

                                        Parašė Llinass
                                        Labai gražios nuotraukos Mantai. O kalbant apie paskutinę tai labai gražios ir ryškios spalvos. Tik vienas pastebėjimas. Tokią nuotrauką reikėjo daryti kai dar laikas nebuvo persuktas tada tamsiu metu labai daug žibančių šviesų mūsų dangoraižiuose. Aš bandžiau padaryt tokią nuotrauką, bet neturėjau ant ko padėt fotiką tai gavosi nekaip.
                                        Tada aš dar neturėjau tinkamo fotoaparato
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė Mantaz
                                          Tada aš dar neturėjau tinkamo fotoaparato
                                          Aišku. Tada reiks laukt kitos žiemos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X