Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Pietinis“ rajonas - Šiauliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė slasher
    Na jai kalbant apie vilniaus "geros reputacijos" rajonus ar kvartalus tai nepamirskim Šanhajaus, kur kelnes gali prarast garantuotai eidamas vakare pro sali o dar ir Naujininkai, kur palikes nakciai masina, rite atejas randi masina ant kaladziu
    W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
    Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
    Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

    Comment


      #22
      Parašė slasher
      Na jai kalbant apie vilniaus "geros reputacijos" rajonus ar kvartalus tai nepamirskim Šanhajaus, kur kelnes gali prarast garantuotai eidamas vakare pro sali o dar ir Naujininkai, kur palikes nakciai masina, rite atejas randi masina ant kaladziu
      Na jau, 9 mėn Šanchajaus vidury gyvenova ir niekas nei prie manęs, nei prie mano merginos net neprikibo
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #23
        Parašė Mantaz
        Na jau, 9 mėn Šanchajaus vidury gyvenova ir niekas nei prie manęs, nei prie mano merginos net neprikibo
        Turbut savas esi
        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

        Comment


          #24
          Parašė ArTuRAs
          Turbut savas esi
          Padoriai apsirengęs, su akinukais ir portfeliuku
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Parašė Mantaz
            Padoriai apsirengęs, su akinukais ir portfeliuku
            Na va kaip tikras Sanchajietis
            W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
            Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
            Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

            Comment


              #26
              Parašė slasher
              Na jai kalbant apie vilniaus "geros reputacijos" rajonus ar kvartalus tai nepamirskim Šanhajaus, kur kelnes gali prarast garantuotai eidamas vakare pro sali o dar ir Naujininkai, kur palikes nakciai masina, rite atejas randi masina ant kaladziu

              Nieks tau masinos nenuvarys, jeigu savas esi tokiam rajone kaip Naujininkuose niekas nieko tau nepadarys, svarbu kad tave zinotu, o jei ten negyveni nera ko ir eit !

              Comment


                #27
                Daugeliu atveju gandai apie tokius rajonus yra gerokai perdėti ir dažniausiai tai daroma žmonių kurie juose dorai ir nebuvo. Tuo tarpu Vilniaus policijos suvestinės rodo, kad žymiai didesnė tikimybė būti "subaladotam" ir apiplėštam yra senamiestyje, o ne Naujininkuose, ar Šnipiškėse
                Kaip po dykumą blaškiausi

                Comment


                  #28
                  tai šnipiškės yra šanchajus?

                  Comment


                    #29
                    Parašė vytauc
                    Daugeliu atveju gandai apie tokius rajonus yra gerokai perdėti ir dažniausiai tai daroma žmonių kurie juose dorai ir nebuvo. Tuo tarpu Vilniaus policijos suvestinės rodo, kad žymiai didesnė tikimybė būti "subaladotam" ir apiplėštam yra senamiestyje, o ne Naujininkuose, ar Šnipiškėse

                    To ir reiketu tiketis .

                    Comment


                      #30
                      Parašė vytauc
                      Daugeliu atveju gandai apie tokius rajonus yra gerokai perdėti ir dažniausiai tai daroma žmonių kurie juose dorai ir nebuvo. Tuo tarpu Vilniaus policijos suvestinės rodo, kad žymiai didesnė tikimybė būti "subaladotam" ir apiplėštam yra senamiestyje, o ne Naujininkuose, ar Šnipiškėse
                      Klysti, Vytaucai, kaip tik dabar diplomini sia tema rasau Nors senamiestyje yra padaroma daugiausia nusikaltimu, ju strukturoje kuno suzalojimai sudaro tik menka (ir zymiai mazesne palyginus su kitais) visu nusikaltimu dali
                      Paskutinis taisė Quack; 2006.04.04, 00:25.

                      Comment


                        #31
                        Parašė Quack
                        Klysti, Vytaucai, kaip tik dabar diplomini sia tema rasau Nors senamiestyje yra padaroma daugiausia nusikaltimu, ju strukturoje kuno suzalojimai sudaro tik menka (ir zymiai mazesne palyginus su kitais) visu nusikaltimu dali
                        O! Quack, tu gali įnešti šiek tiek faktų į šia diskusiją
                        Kokių nusikaltimų senamiestyje daugiausia? Spėju vagysčių? Ir koks pavojingiausias rajonas Vilniuje žvelgiant per "gauti į akį" prizmę?
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          #32
                          Parašė vytauc
                          O! Quack, tu gali įnešti šiek tiek faktų į šia diskusiją
                          Kokių nusikaltimų senamiestyje daugiausia? Spėju vagysčių? Ir koks pavojingiausias rajonas Vilniuje žvelgiant per "gauti į akį" prizmę?

                          Pavojingiausias rajonas yra tas kuriame tu esi.
                          Parašas :)

                          Comment


                            #33
                            Nemanau kad sioj temoj tinka apie tai kalbeti
                            Paskutinis taisė Quack; 2006.04.05, 22:46.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Quack
                              Nemanau kad sij temoj nelabai tinka apie tai kalbeti
                              Tiktu į temą : http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=369

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #35
                                Pietiniam gyvenu. Užgrūdintas esu sportiškų intelektualų su "nukarosintais" mobiliakais ir cigaretėm rankose (dažniausiai mano amžiaus ). Dainuose (kur aš ir gyvenu) dar ne taip, bet Gytariuose manau nelengva, o Lieporiuose išvis iš manęs "nukarosino" telefoną (žmonėms matant).

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                                  Pietiniam gyvenu. Užgrūdintas esu sportiškų intelektualų su "nukarosintais" mobiliakais ir cigaretėm rankose (dažniausiai mano amžiaus ). Dainuose (kur aš ir gyvenu) dar ne taip, bet Gytariuose manau nelengva, o Lieporiuose išvis iš manęs "nukarosino" telefoną (žmonėms matant).
                                  Na, gyvenu ir aš pietiniame, bet nebuvo niekada kad kas prikibtų (nors gausybė tokių gezų yra ) . Iš Ežiuko nuotraukų tai Pietinis žiauriai atrodo, bet vaikštinėjant "viduje" gan normaliai
                                  Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                  Comment


                                    #37
                                    Pietinio Dainų rajono keletas "vaizdzialių":







                                    Kelių savaičių laikotarpyje pasistengsiu ryškiai papildyti.
                                    Aš esu lietuvis. Tai yra mano garbė. / A.J. 1919

                                    Comment


                                      #38
                                      Pietiniame yra ko gero didžiausias geziukų skaičius 1000-iui gyventojų. Bet nieko- esu matęs ir prastesnių rajonų. Dainai tai visai nieko, Gytarių galas irgi ok- laukai, gamta.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                        Pietiniame yra ko gero didžiausias geziukų skaičius 1000-iui gyventojų. Bet nieko- esu matęs ir prastesnių rajonų. Dainai tai visai nieko, Gytarių galas irgi ok- laukai, gamta.
                                        Kuom pietinis skiriasi nuo Dainų ar Gytarių?
                                        W. Churchill: "Niekada, niekada, niekada nepasiduokit".
                                        Burlenčių ir jėgos aitvarų maratonas, Šventoji 2007
                                        Buvęs "Elnio" odų ir avalynės fabrikas, Sinagoga ir Ch. Frenkelio vila Šiauliuose

                                        Comment


                                          #40
                                          Parašė rastaman Rodyti pranešimą
                                          Kuom pietinis skiriasi nuo Dainų ar Gytarių?
                                          Pietinis yra miesto dalis jungianti kelis mikrorajonus Tame tarpe ir Dainus su Gytariais.
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X