Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas (milžiniška nuotraukų kolekcija)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Cia tipo bandei pagrist savo nuomone pridejes, kad kazkoks veikejas atvykes is tokios pat niurios Skotijos kaip Lietuva Skotijos. Visokiu keistu tipu buna, paprastas pavyzdys kokie nors merginu rinkimai internete. Nors mergina buna grazesne uz 95% pasaulio merginu vis tiek atsiranda kazkas kam jos neva baisios
    Pats dirbu siek tiek prie turizmo Kaune ir bendras vaizdas tas, kad tikrai patinka miestas zmonems, kas penktas su kuriuo tenka dirbti sugrizta ir antram kartui.
    Šiaip nieko nenorėjau pagrįsti. Mano nuomonė, kaip ir tavo, nėra reikšminga. Tai tik dar viena nuomonė, kaip ir milijonai kitų. Pačioje pirmoje žinutėje, net nebuvau užsiminęs ką apie Kauną maniau. Bet aišku kažkas labai įsižeidė. Pradžioje tik sakiau, kad lietuviai dažnokai nuvertina Kauną (pelnytai ar ne). Juk pilna tokių anekdotų kaip: Anglijoje žmonės važiuoja kairėje pusėje, Vokietijoje - dešinėje pusėje, Kaune kur mažiau duobių. Kaunas turi ką parodyti, bet jam reikia stipriai dar apsitvarkyti, bet aišku kauniečiai to nepripažįsta. To pačio reikėtų ir vilniečiams.

    Reikėtų šiek tiek apsiraminti ir pažiūrėti į Kauną (ir kitus miestus) blaiviomis akimis. O dabar kartais kaip aikštingos mergaitės spyriojasi žmonės.
    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

    Comment


      Gražus tas Kaunas, turi savo aurą, tik žmonės negražūs ir pikti ten gyvena.

      Comment


        Argumentų?

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Gražus tas Kaunas, turi savo aurą, tik žmonės negražūs ir pikti ten gyvena.
          Galbūt, bet vis tiek ne toki pikti ir ne toki negražūs kaip Vilniuj ar Panevėžyje.

          Comment


            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
            Argumentų?
            Argumentų? Man taip atrodo, va tau argumentas Artimos aplinkos nuomonė, asmeninė patirtis, žiniasklaida, religiniai įsitikinimai ir šito forumo nariai. Tai veiksniai, formuojantys mano nuomonę apie Kauną ir jo gyventojus.

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Galbūt, bet vis tiek ne toki pikti ir ne toki negražūs kaip Vilniuj ar Panevėžyje.
              Galbūt, nesiginčyju. Panevėžy išvis provincialai gyvena, siauro akiračio. Pasakyk kažką priešingo jų nuomonei, tai ne tik supyks, bet dar ir nesupras dėl ko pyksta

              Comment


                Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                Galbūt, nesiginčyju. Panevėžy išvis provincialai gyvena, siauro akiračio. Pasakyk kažką priešingo jų nuomonei, tai ne tik supyks, bet dar ir nesupras dėl ko pyksta
                Aš juokavau, jeigu ką. O šiaip, tai visur visokių tų žmonių būna.

                Comment


                  Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                  Argumentų? Man taip atrodo, va tau argumentas Artimos aplinkos nuomonė, asmeninė patirtis, žiniasklaida, religiniai įsitikinimai ir šito forumo nariai. Tai veiksniai, formuojantys mano nuomonę apie Kauną ir jo gyventojus.
                  Noriu konkrečių faktų.

                  Comment


                    Nereikia cia tu faktu. Visur visko pasitaiko

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      Nereikia cia tu faktu. Visur visko pasitaiko
                      Būtent. Kokių dar faktų, taigi čia subjektyvūs vertinimai, "skonio reikalas".

                      Comment


                        Labai myliu šį miestą, jame tiek nuostabios architektūros, deja, apleistos, o tai labai skaudina...
                        ______________
                        The Division Bell

                        Comment


                          Subjektyvi nuomonė neturi jokių argumentų ir toliau tęsti ta tema bebrasmiška. Padėkokime Lettered už puikų (!) reportažą ir laukiam dar kažko panašaus. O dar geriau, patys pabandykime padaryti geriau.

                          Comment


                            Senai tokio gražaus Kauno nemačiau. Ačiū Lettered. Kas vilnietį atginė į Laikinąją Sostinę? Retas maršrutas sostinės gyventojui
                            考纳斯, 立陶宛

                            Comment


                              Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                              Argumentų? Man taip atrodo, va tau argumentas Artimos aplinkos nuomonė, asmeninė patirtis, žiniasklaida, religiniai įsitikinimai ir šito forumo nariai. Tai veiksniai, formuojantys mano nuomonę apie Kauną ir jo gyventojus.
                              manau, jog žiniasklaida formuoja blogą įvaizdį apie Kauną. Labai dažnai sutinku daug žmonių, kurie iki tol kol nepasakau, kad esu iš Kauno net negalėjo įsivaizduoti, jog tikrai esu kaunietis. Ir tada prasideda: "Tu tada netikras kaunietis", "kauniečiai kitokie" ir pan. O paklausus kodėl taip manai? Ai skaičiau, kad Kaune vien gezai arba žmonės taip kalba paie jus... Tikrai ne vienas toks atvejis yra buvęs. Tiesiog aš pasirenku ir su kuo bendrauti ir iš mano aplinkos žmonės tikrai nėra kažkuo išskirtinai kaunietiški ar pan.

                              Comment


                                Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                                manau, jog žiniasklaida formuoja blogą įvaizdį apie Kauną. Labai dažnai sutinku daug žmonių, kurie iki tol kol nepasakau, kad esu iš Kauno net negalėjo įsivaizduoti, jog tikrai esu kaunietis. Ir tada prasideda: "Tu tada netikras kaunietis", "kauniečiai kitokie" ir pan. O paklausus kodėl taip manai? Ai skaičiau, kad Kaune vien gezai arba žmonės taip kalba paie jus... Tikrai ne vienas toks atvejis yra buvęs. Tiesiog aš pasirenku ir su kuo bendrauti ir iš mano aplinkos žmonės tikrai nėra kažkuo išskirtinai kaunietiški ar pan.
                                Tai cia ir esme, todel ir juokiamasi is sostines ponu ar kitu kvailumo pasiduodant medijos propaguojamam ivaizdziui. Ir tas labai zymiai jauciama, juk uztenka paskaityt pavyzdziui kokia kriminaline kronika, tas pats ivykis ivyksta Kaune ir megapolyje, tai pirmu atveju komenatarai "kokie kaunieciai blogi", "Kaunas yra Kaunas" o antru "kokie lietuviai blogi", "cia juk Lietuva". Minti supratot
                                Arba kai koks sostines ponas atvyksta i Kauna jis automatiskai pastebi blogus dalykus ir iskart pasamonej asocijuoja ta su "Kaunas yra Kaunas", o lygiai tu paciu dalyku savo mieste nelabai pastebi, tiksliau pasamone jo taip nefiksuoja ju. Todel ir atrodo, kad cia blogai

                                Comment


                                  Cia gal buvo labiau anksciau. Dabar didzioji dauguma apie Kauna atsiliepia labai teigiamai(bent jau mano aplinkos vilnieciu ir netik). Nereikia cia isizeidinet ir ieskot slieku ant asfalto ))

                                  Comment


                                    Man tai juokingai tas "ponai" skamba. Ar tik ne per daug Tado Blindos Gator prisižiūrėjęs?

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Man tai juokingai tas "ponai" skamba. Ar tik ne per daug Tado Blindos Gator prisižiūrėjęs?
                                      Viskas čia normaliai - Kaune kauniečiai, Vilniuj - ponai gyvena

                                      Comment


                                        Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                        O įmesi į SSC, nes tokio dienos gigantiško reportažo iš Kauno labai reikia?!!!!! Juk kokybė superinė.

                                        Beje kaip suprantu šeštadienį buvai kaip supratau? Kur tų gezų didžiausia koncentracija buvo?
                                        Daugiausia centre, senamiestryje, Rutošėje ir Vilniaus g.

                                        SSC net nebepamenu prisijungimo, tik kelis kartus esu pats kažką postinęs, ten toks monstras ir jovalas, prikurta krūva besidubluojančių temų, tai nedaug kas ir perskaito jaučiu...
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Kelios foto iš kitų kampų.


















                                          Paskutinis taisė Mjso; 2012.12.02, 08:09.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X